Kako pruziti podrsku zenama koje ne mogu ostati u drugom stanju?

odgovora

Objavljeno

Joj ja ceo dan razmisljam kako da pomognem ovim devojkama sto trebaju da krenu sa samodavanjem injekcija i nemam nikog ko bi podelio iskustva sa njima...a duša me boli,iskreno kad pomislim kroz sta sve moraju proći,smatrala sam da sam se namučila u trudnoći jer sam imala jake kontrakcije,sedela na odeljenju nedelju dana isl. a u stvari vidim da je to moje mučenje smešno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja ceo dan razmisljam kako da pomognem ovim devojkama sto trebaju da krenu sa samodavanjem injekcija i nemam nikog ko bi podelio iskustva sa njima...a duša me boli,iskreno kad pomislim kroz sta sve moraju proći,smatrala sam da sam se namučila u trudnoći jer sam imala jake kontrakcije,sedela na odeljenju nedelju dana isl. a u stvari vidim da je to moje mučenje smešno!!!

Hvala ti sto bar mislis na nas t4523.gif....a to svakako puno znaci,nije lako ali guramo polako p0615.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja ceo dan razmisljam kako da pomognem ovim devojkama sto trebaju da krenu sa samodavanjem injekcija i nemam nikog ko bi podelio iskustva sa njima...a duša me boli,iskreno kad pomislim kroz sta sve moraju proći,smatrala sam da sam se namučila u trudnoći jer sam imala jake kontrakcije,sedela na odeljenju nedelju dana isl. a u stvari vidim da je to moje mučenje smešno!!!

Iskreno , ovaj forum te toliko ojaca kad vidis da nisi sama.Puno mi pomazu vasa iskustva.Posle svega sto sam procitala na forumu ja sam jaca i imam vise samopouzdanja.Tesko je kad pomislim da nemam dete,uvek se nekako rastuzim, a sa druge strane sam srecna da sam sa osobom koju volim i koja me voli. Zato drage moje ,glavu gore ima nade za sve nas .

Pozelite jako i ostvarice se .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim da pomognem svima koji su u takvoj vrsti izazova. Moja sestra je uspela da zatrudni, posle višegodišnjih pokušaja, nakon više neuspelih veštačkih oplodnji, hormonalnih terapija, na Homeopatskoj terapiji kod tima Dr Mirjane Živanov i Dr Stojana Primovića. Znam dosta žena-parova koji su kod njih rešili problem začeća. :-) Meni su rešili policistične jajnike...

Možete o njihovom radu pročitati u knjizi Homeopatska medicina-terapija Dr Mirjane Živanov ili na situ homeopatskamedicina.rs

Srećno!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam dobro kako to sve ide,i sama sam to sve prosla...svaki mjesec ocekujes da se desi,a onda razocarenje:(Nisam htjela ici ni dr.,nego jednostavno cekala da se desi.I onda kada sam se najmanje nadala,desilo se...sada me 16 dana dijeli od termina i dana kada cu prvi put ugledati svoju mrvicu:)Nemoj padati u depresiju,glavu gore,i vidjet ces da ce sve biti ok...Zelim ti puno srece,pozz :)

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja jako bliska drugarica i ja smo bile podrska jedna drugoj u jako teskim situacijama. Sada ona vec 2god ne ostaje u drugom stanju. Radili su rezultate i imaju neke manje probleme ali sve to moze da se resi sa terapijom.

Pokusavam da je utesim i da joj dam snagu i strpljenje da se bori i da ne klone. Sada imam osecaj da sam sve recenice potrosila i da pocinjem da se ponavljam. Njoj i to znaci i svaki put kada se ispricamo oseca se bolje. Bilo da ona mene tesi ili ja nju, jedna drugoj dajemo veliku snagu:wub:

Kao i sve ostale najvise je muci pitanje "ima li sta novo" . Tada odlepi. Pokusavam da je smirim da ne misli sta drugi pricaju jer ne moze promeniti svet, moze samo promeniti svoj stav i prestati da se nervira. U ovom problemu nikako ne mogu da joj pomognem. 

Da li neko ima neki predlog sta jos mogu da joj kazem i kako da joj pomognem?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nažalost i ja sam jedna od tih čekalica. Imam 29 godina, a moj dragi 30, i ništa, več više od godinu ipo dana, Više i ne mogu da mislim o tome. Svaki mesec se nadam da neću dobiti, i ako mi zakasni jedan dan npr, ranije sam uvek dobijala na 26 dana, sada redovno na 28, ja već 26 radim test. Rekla sam sebi da necu vise to raditi, jer se tako ubijam psihički. Svi oko mene imaju decu, a mene najvise ubija to, što i moji uzdišu kad ce, ne zelim da me niko zali, jer tako je jos gore. Čakacu do proleca da malo skupim pare, a onda bar da uradimo oboje osnovne analize. Mada meni moja dr kaze da nemam problem da ostanem. Radila sam samo osnove briseve pre tačno godinu dana. Sad se i ne usudjujem da odem kod ginekologa, jer znam da ce mi reci da radim analize, a malo su finansije problem, kad se sve placa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.