Tetovaze

odgovora

Objavljeno

100_1814.jpg

Ja tek sad skontala sta mi Honey napisa :rolleyes: Ne vidi se bas najbolje, ali ni nemam bolju sliku, nikad nisam slikala samo tetovazu...

Bas je lepa tetovaza,svaka cast na hrabrosti,ja se ne bih usudila jer je ipak to za ceo zivot. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je lepa, pogotovo ako si muslimanka iz Egipta :lol: :lol:

:blink: nisam nista od toga :P

ali nekako mi se potrefilo da to troje bude nesto sto jako mnogo volim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo moje tetovazice...a posle porodjaja radim jos jednu sigurno...

post-64684-0-91809700-1349472849_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dve tetovaze. Prvu sam uradila leta 2010. i to je feniks iz tribala-pregurala sam jako tezak period i sama se podigla kao feniks iz pepela, pomirila se sa svim tim, oprostila kome je trebalo i prebolela :)

Drugu tetovazu sam uradila prosle godine, kad mi je baka umrla. To je detelina sa 4 lista-baka ih je stalno nalazila i poklanjala samo meni.

Nisam se pokajala, a verovatno i necu, jer nisam uradila tetovaze kad sam bila klinka, iz pomodarstva, nego svaka predstavlja jedan deo mog zivota, koji ne bi trebalo da se zaboravi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dve tetovaze. Prvu sam uradila leta 2010. i to je feniks iz tribala-pregurala sam jako tezak period i sama se podigla kao feniks iz pepela, pomirila se sa svim tim, oprostila kome je trebalo i prebolela :)

Drugu tetovazu sam uradila prosle godine, kad mi je baka umrla. To je detelina sa 4 lista-baka ih je stalno nalazila i poklanjala samo meni.

Nisam se pokajala, a verovatno i necu, jer nisam uradila tetovaze kad sam bila klinka, iz pomodarstva, nego svaka predstavlja jedan deo mog zivota, koji ne bi trebalo da se zaboravi...

daj neku fotkicu da ih vidimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sjajno!

ja cekam da prodje trudnoca, da radim tetovazu.. i to ovu Tattoo_design_by_pretty_cool_huh.png

slicnu cu i ja, samo bez meseca, bas je lepa.

Imam dve tetovaze. Prvu sam uradila leta 2010. i to je feniks iz tribala-pregurala sam jako tezak period i sama se podigla kao feniks iz pepela, pomirila se sa svim tim, oprostila kome je trebalo i prebolela :)

Drugu tetovazu sam uradila prosle godine, kad mi je baka umrla. To je detelina sa 4 lista-baka ih je stalno nalazila i poklanjala samo meni.

Nisam se pokajala, a verovatno i necu, jer nisam uradila tetovaze kad sam bila klinka, iz pomodarstva, nego svaka predstavlja jedan deo mog zivota, koji ne bi trebalo da se zaboravi...

Divno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim da vidim tetovažu,ako je lepo urađena,al sama da se istetoviram,nema šanse.Ako moja kćerka sutra poželi da se istetovira neću je kritikovati,svako je gospodar svoga tela.MatroNađo pa ti goriš :) Zašto si baš izabrala oko?Ja sam često u mojim crtežima skrila neko oko.Kad me pitaju zašto na svakom crtežu ima oko,ja kažem to ja posmatram vas,dok vi posmatrate moje delo :) Mm ima tri tetovaže,samo mi se jedna sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim da vidim tetovažu,ako je lepo urađena,al sama da se istetoviram,nema šanse.Ako moja kćerka sutra poželi da se istetovira neću je kritikovati,svako je gospodar svoga tela.MatroNađo pa ti goriš :) Zašto si baš izabrala oko?Ja sam često u mojim crtežima skrila neko oko.Kad me pitaju zašto na svakom crtežu ima oko,ja kažem to ja posmatram vas,dok vi posmatrate moje delo :) Mm ima tri tetovaže,samo mi se jedna sviđa.

Dobro ti se cini wink.gif Pa ja sam ti bila besna tinejdzerka koja se palila da joj drugi rade ruzne stvari iza ledja, pa im je ovo bila poruka da ih vidim i da se paze mog gneva laugh.gif Inace, ovo je preradjena verzija-prvo je bila dosta manja, i sva sarena wacko.gif Posle mi je sestra "poklonila" doradu, i sad kad je veca i sa manje boja, mnogo mi se vise svidja.

Ovo ti je detaljnije objasnjenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja, a ja imam fotku kako je prvo iygledala tvoja tetovazica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja, a ja imam fotku kako je prvo iygledala tvoja tetovazica :P

Jao ajde je postavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Nadjooo,

post-64684-0-43625600-1349558251_thumb.j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju al' je bila jadna :wacko:

P.S. Odakle ti ta slika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probala sam da slikam kako sad izgleda, valjda se malo bolje vidi...

DSCN1644.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju al' je bila jadna :wacko:

P.S. Odakle ti ta slika?

auuuu...to je fotkao neko onu noc kad ste slavili kad sam se ja porodila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.