Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Razmišljala sam o svojoj tetovaži pa skoro 20 godina, i konačno sam je uradila sa 35 :lol: :lol: :lol: . Mnooooogo je volim, označava moju snagu i borbenost, nije uopšte ženstvena, tatoo majstor je rekao da taj simbol na ženi još nije radio, i na kraju je i on bio zadovoljan kako je ispao :P Ne bi da stavljam celu sliku celo selo će znati čija je ;) I ja ću isto da budem najcool baba :P :P Moj curetak kaže da joj ne pada na pamet ni tetoviranje ni pirsing. A ako poraste što se mene tiče može sve, sem pirsinga u jeziku i pupku.

Zasto ne na pupku? Pa to se stavlja na kozu iznad pupka, moja sestra ima, prelepo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam pirsing na nosu, i vec dugo jako zelim tetovazu ali nikako da budem sigurna sta cu. Hocu nesto samo moje i nikako da smislim tacno sta, zato je jos nisam uradila...I zelim pirsing na jeziku ali se plasim da ga uradim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog andjela ....

I ja razmisljam da napravim jednog andjela....jos ne znam kakvog , niti gde, ali znam da zelim da je napravi Neven Lux...da li je neko cuo za njega? Ja gledala njegove radove na facebook-u, ma covek je umetnik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam hooskopski znak na noznom zglobu i mali je tako da ga vecina i ne skuzi. E sad je to nekom cudno, ali ja stvarno volim i kako znak izgleda i volim svoj horoskopski zna i njegove vrline i mane i mislim da me bas lijepo opisuje.

A sto sam vidjela tetovazu kod lika istetovirao svoje ime i zenino ime, pa kad su se razveli preko toga itetovirao pecat PONISTENO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam hooskopski znak na noznom zglobu i mali je tako da ga vecina i ne skuzi. E sad je to nekom cudno, ali ja stvarno volim i kako znak izgleda i volim svoj horoskopski zna i njegove vrline i mane i mislim da me bas lijepo opisuje.

A sto sam vidjela tetovazu kod lika istetovirao svoje ime i zenino ime, pa kad su se razveli preko toga itetovirao pecat PONISTENO.

Videla sam i ja kod nekog Cige tetovazu kako 'vole Ruzu' a onda precrtanu i ispod pise 'Ne se vazi' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam se naskrabala :lol:

Dok mi muz ne da da se tetoviram ja cu da se skrabam kanom :)

Jos imam jednu zvezdu na ruci izmedju palca i kaziprsta i tri cu na rame :P

FILE0330.jpg

FILE0328.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam se naskrabala :lol:

Dok mi muz ne da da se tetoviram ja cu da se skrabam kanom :)

Jos imam jednu zvezdu na ruci izmedju palca i kaziprsta i tri cu na rame :P

FILE0330.jpg

FILE0328.jpg

Ja obožavam zvezdice :) Jesi videla moje na prethodnoj strani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obožavam zvezdice :) Jesi videla moje na prethodnoj strani?

Jesam jos ranije, super su, i to je jedan od razloga zasto te volim :)

Ja isto ludim za zvezdama. Hocu 7 ukupno i svaka je posvecena nekome. :wub: To su moje zvezde, uvek su tu samnom iako ih ne vidim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam se naskrabala :lol:

Dok mi muz ne da da se tetoviram ja cu da se skrabam kanom :)

Jos imam jednu zvezdu na ruci izmedju palca i kaziprsta i tri cu na rame :P

Super... ja imam želju da se tetoviram.

Koliko traje tetovaža kanom? I jel bude samo žute boje ili ima još neke druge nijanse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super... ja imam želju da se tetoviram.

Koliko traje tetovaža kanom? I jel bude samo žute boje ili ima još neke druge nijanse?

To je sveze crtano, slikala sam posle dva minuta valjda :D

Inace postane braon za par sati do jednog dana. Traje 2-3 nedelje. Kako kad.

Mislim da ne postoji druga boja. Al je super za nekog ko recimo hoce da se tetovira i nije siguran tacno gde i onda eksperimentises pa gde ti se najvise svidi tu se obelezis za ceo zivot :) dodje mu kao proba :P

Sta bi ti htela da tetoviras? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman sam htela da postavim svoju tetovazu, kad ne radi slikomat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman sam htela da postavim svoju tetovazu, kad ne radi slikomat...

Znam, ja sam postavila preko profila na photobucket-u (debil zaboravila da imam a ranije sam koristila dodaj.rs ili slikomat al pukli su i jedan i drugi, zasto - ne znam). Probaj ovako, mozda ne moras da se registrujes.

Ajde da vidimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam se naskrabala :lol:

Dok mi muz ne da da se tetoviram ja cu da se skrabam kanom :)

Jos imam jednu zvezdu na ruci izmedju palca i kaziprsta i tri cu na rame :P

Mi se dopadaaaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da ne mogu preko foruma da postavim sliku, vec sam ranije nesto postavljala, pa nisam obrisala, a sad bih morala to da trazim da brisem... Ne mogu. A slikomat jos uvek ne radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

100_1814.jpg

Ja tek sad skontala sta mi Honey napisa :rolleyes: Ne vidi se bas najbolje, ali ni nemam bolju sliku, nikad nisam slikala samo tetovazu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oko u plamenu koliko mi se cini :)

Mada da mi oprostis ako sam pogresila ja sam corava do srzi :lol:

Lepa je :) Znaci ti nesto ili onako nasumicno izabrana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se dopadaaaaa!

Tenk ju :)

Samo jos da obrlatim mm i bice za sva vremenaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadja, super je, samo je mogla biti i malo veca.

Ja bih voljela uraditi privremenu jer sam od onih sto ne bi da budu babe sa plavom tetov. na mlitavoj kozi... aaaaa :P Ko zna hoce li biti para za lasersko uklanjanje. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oko u plamenu koliko mi se cini :)

Mada da mi oprostis ako sam pogresila ja sam corava do srzi :lol:

Lepa je :) Znaci ti nesto ili onako nasumicno izabrana?

Dobro ti se cini ;) Pa ja sam ti bila besna tinejdzerka koja se palila da joj drugi rade ruzne stvari iza ledja, pa im je ovo bila poruka da ih vidim i da se paze mog gneva :lol: Inace, ovo je preradjena verzija-prvo je bila dosta manja, i sva sarena :wacko: Posle mi je sestra "poklonila" doradu, i sad kad je veca i sa manje boja, mnogo mi se vise svidja.

Nadja, super je, samo je mogla biti i malo veca.

Hvala, ko zna da li ce jos koji put biti doradjena :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro ti se cini ;) Pa ja sam ti bila besna tinejdzerka koja se palila da joj drugi rade ruzne stvari iza ledja, pa im je ovo bila poruka da ih vidim i da se paze mog gneva :lol: Inace, ovo je preradjena verzija-prvo je bila dosta manja, i sva sarena :wacko: Posle mi je sestra "poklonila" doradu, i sad kad je veca i sa manje boja, mnogo mi se vise svidja.

Hvala, ko zna da li ce jos koji put biti doradjena :lol:

To sam i htela da ti kazem, da doradis ili eventualno samo osvezis bojama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam i htela da ti kazem, da doradis ili eventualno samo osvezis bojama ;)

Ma cisto sumnjam, svaki taj proces ti je kao ponovno tetoviranje, a ne verujem da bih se ponovo tome podvrgla. Kao sto vec jednom rekoh, postala sam kukavica, i sad ne bih vise ni pod kakvu iglu, ne zbog fizickog bola (mene cak i nije bolelo kad sam se tetovirala, uzivala sam mmmm), vec se plasim komplikacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sjajno!

ja cekam da prodje trudnoca, da radim tetovazu.. i to ovu Tattoo_design_by_pretty_cool_huh.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je sveze crtano, slikala sam posle dva minuta valjda :D

Inace postane braon za par sati do jednog dana. Traje 2-3 nedelje. Kako kad.

Mislim da ne postoji druga boja. Al je super za nekog ko recimo hoce da se tetovira i nije siguran tacno gde i onda eksperimentises pa gde ti se najvise svidi tu se obelezis za ceo zivot :) dodje mu kao proba :P

Sta bi ti htela da tetoviras? :)

E super, odgovara i vreme trajanja a i boja! Pa ranije sam htela horoskopski znak LAV ili baš lava. Ili bar kod sa mojim datumom rodjenja. Sad bi volela nešto što je vezano za Pavla (mogla bi lavicu i lava)

npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super, odgovara i vreme trajanja a i boja! Pa ranije sam htela horoskopski znak LAV ili baš lava. Ili bar kod sa mojim datumom rodjenja. Sad bi volela nešto što je vezano za Pavla (mogla bi lavicu i lava)

npr.

Tita mate :wub:

Super je, al to kanom neces odraditi. Nije za detalje, mozes samo konture da izvuces i tu i tamo neki krupniji detalj, to ipak koriste zene iz Indije i Afrike ono kad se vencavaju pa iscrtaju ruke i noge time, vise je to za neke linije, krugove, tackice i sta znam. Mislim da ne mozes da sencis kad crtas kanom. Ali mislim i da ima jos neka fora tetoviranja na kratke staze. Ne znam kako i cime ali drugarica je pre par godina to radila na moru :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sjajno!

ja cekam da prodje trudnoca, da radim tetovazu.. i to ovu Tattoo_design_by_pretty_cool_huh.png

Bas je lepa, pogotovo ako si muslimanka iz Egipta :lol: :lol:

Cipelic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.