Tetovaze

odgovora

Objavljeno

Da se i ja upišem ovde,ponovo. :)

Najzad je pala popravka lotosa,sad je mnogo lepša,pojačali smo i dodali još malo boje.

Pala je i 3.tetovaža,na istom mestu kao i Pasuljce:

Htedoh i ja da ubacim slicku moje tetovaze, al me mrzi sad da uploadujem... Na levoj ruci iznad sake sa unutrasnje strane imam istetovirano ime sina Vasilije, nije kao narukvica, ide ukoso :) I nisam se pokajala... :)

...isto ukoso,ne kao narukvica,piše "Be patient...".

Naravno,već planiram 4. a i 5.tetovažu... :rolleyes: Želim nešto za decu,prvo sam mislila otiske prstiju da im uzmem pa to,ali kaže majstor da ne može,pa sam razmišljala i pala mi na pamet ideja da sačekam da malo odrastu pa po jedan njihov crtež napravim na leđima. Pitanje je samo da li ću uspeti da se strpim do tad... :unsure: Ako ne uspem da izdržim dotad,onda ću po jednu lepu uspomenu sa oboje,npr. Teo na biciklu onaj dan kad nam je bilo tako lepo u parkiću,....... ili tako nešto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chila...smijem ukrasti ideju za Be patient...hajde mi reci koliko to boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice,ja ne volim mace,ali mi je tvoj tattoo baš extra,nisa dosad videla ništa slično,baš je dobra ideja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chila...smijem ukrasti ideju za Be patient...hajde mi reci koliko to boli?

Ne smes! :P:lol:

Naravno da smes,e onda cemo tek mesati profil slike.... :lol: Nije me bolelo nista (dobro malo,da se ne lazem),sem 3x. na kraju koje su u korenu sake,e to me vraski bolelo,a samo su 3. u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Btw Filipa,bas si me iznenadila,ne bih za tebe predpostavila da volis i zelis tetovaze... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tetoviranje potpisa je trajalo 4 minuta ali za tih 4 min. sam se preznojila kao posle sat vremena skakanja na aerobiku lol!!! uzasno je bolelo... LOOOVE HURTS!!! hahahaha

Auuu...

Btw Filipa,bas si me iznenadila,ne bih za tebe predpostavila da volis i zelis tetovaze... :)

Ne, znam, sviđa mi se to oduvijek. A gdje najmanje boli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo su moje tetovaze....uskoro ce jos jedna da padne...:)

56f-181020.jpg

oq7-181020.jpg

zed-181020.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu...

Ne, znam, sviđa mi se to oduvijek. A gdje najmanje boli?

Hm,pa tamo gde ima najmanje zivaca-najmanje boli.Po rukama sem oko zglobova,ne boli toliko,iznad guze malo vise,... A gde bi volela i sta?U boji ili ne?Koje velicine?

Smokvice90,gde planiras sledece i sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ime moje cerke na zglobu...ili mozda ispod srca....:)ne znam jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ime moje cerke na zglobu...ili mozda ispod srca....:)ne znam jos...

Ooo,bravo Smokvice :) Nisam znala da imaš tetovaže... Super su!

Ja i moj muž imamo iste tatoo, na zglobovima ruku, sa istim slovima pošto smo oboje na M :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja zelim isto na zglobu Tara :) smokvice bravo nisam znala da imas tetovaze moj favorit su zvezdice :) ali jos kad stavis naj ime :wub:

naj naj...duse nase male...:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam htela da istetoviram delfina na listu leve noge kada sam imala 16-17 godina,ali mi moji nisu dali i zahvalna sam im do neba zbog toga...tada sam htela to da uradim samo iz jednog razloga a to je da budem svugde u centru pažnje :D ...ta ideja me je napustila već posle 2 ili 3 godine i sada ne volim tetovažu ni na drugome.najviše na devojci...ali to je samo moje mišljenje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam htela da istetoviram delfina na listu leve noge kada sam imala 16-17 godina,ali mi moji nisu dali i zahvalna sam im do neba zbog toga...tada sam htela to da uradim samo iz jednog razloga a to je da budem svugde u centru pažnje :D ...ta ideja me je napustila već posle 2 ili 3 godine i sada ne volim tetovažu ni na drugome.najviše na devojci...ali to je samo moje mišljenje :rolleyes:

Zato po meni niko ne bi smeo da se tetovira bar pre 18. ali najbolje ne pre 21.,tad već uglavnom malo svi odrastu i odluče šta žele a šta ne...

Svako ima svoje mišljenje,normalno.Ja volim,kad vidim npr.celu ruku tetoviranu ju... :rolleyes: Ali npr. pirsing-tetovažu ja radim sa nekom simbolikom,ali pirsing meni nema nikavo značenje pa mi je apsurdno bušiti se. :unsure: Nekima baš stoji,lepo mi je videti,ali ne bih nikad sebi napravila... To je moje mišljenje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo moje kreacije, smislila sam je za 10 min kod nekog tipa koji mi je besplatno istetovirao pre 2 god

post-5943-1311860843_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam tribal na desnoj lopatici ali nije trajna tetovaza vec tatoo koji se radi biljnim bojama,vec je skoro nestala...sledece godine tetoviram preko nje trajnu tetovazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo moje kreacije, smislila sam je za 10 min kod nekog tipa koji mi je besplatno istetovirao pre 2 god

I like it! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ninuska jako mi se svidja tvoja tetovaza......

imam tetovazu staru i preko deset godina, centaura u mom slucaju pola cupavi decak pola konj.. u plavim nijansama je uradjen na spoju ledja i guze....i jos uvek lepo izgleda, prosle su godine ali nije mnogo izbledela i obozavam je i dalje.... imala sam i pirsing na pupku ali sa prvom trudnocom sam skinula a stomak mi nije vise kao sto je bio tako da nema svrhe vracati mindjusu....

obozavam tetovaze i imam zelju da uradim jos neku.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala i ja je volim.

Inace obozavam tetovaze ali od toliko lepih ne bih znala stati i bila bih kao hodajuce platno.

Zato imam jednu i u daljoj buducnosti planiram jos koju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala i ja je volim.

Inace obozavam tetovaze ali od toliko lepih ne bih znala stati i bila bih kao hodajuce platno.

Zato imam jednu i u daljoj buducnosti planiram jos koju.

:D ista stvar samnom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo moje kreacije, smislila sam je za 10 min kod nekog tipa koji mi je besplatno istetovirao pre 2 god

prelepa je. mogu da zamislim koliko te je na tom mestu bolelo :o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prelepa je. mogu da zamislim koliko te je na tom mestu bolelo :o:o

Bas i nije bolelo, malo neprijatno, ali sam valjda izdrzljiva. Inace, pevala sam usput, posto je taj lik pustao dobru muziku i sam pevao, pa smo se zabavljali. Valjda je to omelo bol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja već neko vreme oću malu tetovažu, i baš sam razmišljala da stavim anđela malog malog... Poviše zgloba na nozi... :)

Evo mog andjela ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Razmišljala sam o svojoj tetovaži pa skoro 20 godina, i konačno sam je uradila sa 35 :lol: :lol: :lol: . Mnooooogo je volim, označava moju snagu i borbenost, nije uopšte ženstvena, tatoo majstor je rekao da taj simbol na ženi još nije radio, i na kraju je i on bio zadovoljan kako je ispao :P Ne bi da stavljam celu sliku celo selo će znati čija je ;) I ja ću isto da budem najcool baba :P :P Moj curetak kaže da joj ne pada na pamet ni tetoviranje ni pirsing. A ako poraste što se mene tiče može sve, sem pirsinga u jeziku i pupku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih svom djetetu prije pustila pirsing da uradi,jer kad dosadi moze se ukloniti,,,dok tetovaza ostaje zauvjek...bas kao sto sam napisala,meni je nekad drago sto nisam uradila tetovazu,a nekad zao...a da sam je uradila,pa zazalila...tu nema popravke...

Mama mazo , tetovaze se ukljanjaju sasvim lako , laserom ... I ja sam se plasila da cu se pokajati ali nisam ni jednog trenutka.Kada to uradis u nekom bitnom trenutku u svom zivotu i posvetis tetovazu tom trenutku ili nekoj osobi koja ce ti znaciti ceo zivot, ne mozes se pokajati . A ne ona fora "MILUTINE VOLIM TE " pa posle precrtano a ispod nova tetovaza "CRKO DA BOG DA " :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama mazo , tetovaze se ukljanjaju sasvim lako , laserom ... I ja sam se plasila da cu se pokajati ali nisam ni jednog trenutka.Kada to uradis u nekom bitnom trenutku u svom zivotu i posvetis tetovazu tom trenutku ili nekoj osobi koja ce ti znaciti ceo zivot, ne mozes se pokajati . A ne ona fora "MILUTINE VOLIM TE " pa posle precrtano a ispod nova tetovaza "CRKO DA BOG DA " :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.