Tetovaze

odgovora

Objavljeno

i ja imam jednu na ledjima,od pre mesec dana,trajna...evo je...post-7945-1283724324_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidza mi se... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam protivnik ni tetovaze a ni pirsinga. Tetovirala bih se, ali nemam hrabrost...mozda jednog dana... :) Pirsing sam imala na pupku, cim sam saznala da sam trudna skinula sam ga, sad se ni ne primecuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Welcome TeaBlea,jeeej,jos jedna tetovirana... :D Svidja mi se ovo sto si napisala o babama.... :) Ma ja znam i neke cool babe sa tetovazama,pa necemo valjda i mi nositi marame i tako to,ne?! Ja cu biti cool baba,stalno u trenerci,onako opusteno,na kratko osisana i nikad se necu sminkati,samo cu uzivati u zivotu... :D Barem tako oduvek planiram,hihihi... ;) Imamo dogovor sa muzem puzem-cim dobijemo "penziju" prodajemo ili prepisujemo kucu na decu,kupujemo buba-kombi,onaj hipijevski(ugradjujemo klimu,ABS,servo,kuhinju i krevet nazad) i obilazimo evropu... :D A posle cemo doci ziveti i grbaviti se kod dece,hihihihhihihi... :P

Inace,sta imas istetovirano?

I meni se dopada to shto sam napisala za babe :D Na desnom ramenu imam keltski tribal kruznog oblika, podseca na sunce a u centru je ljuti carobnjak :D tj. negov portret, dok na levoj nadlaktici, od ramena do lakta imam crni tribal, bez posebnog znacaja, inace ja volim da sam sharena i ne vezujem za te share posebna znacenja, ako mi lezi lezi mi i dovoljno mi je to shto je deo mog tela ne moram da dodajem posebna znacenja osim tog. Bravo za kombi! :D Ja sam u sushtini tipicna domacica a to niko ne moze da predpostavi kada me ugleda! Imala sam mindjushe na obrvi i ispod donje usne ali sam ih skinula kada sam saznala da sam trudna, cisto da ne provociram doktora :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se dopada to shto sam napisala za babe :D Na desnom ramenu imam keltski tribal kruznog oblika, podseca na sunce a u centru je ljuti carobnjak :D tj. negov portret, dok na levoj nadlaktici, od ramena do lakta imam crni tribal, bez posebnog znacaja, inace ja volim da sam sharena i ne vezujem za te share posebna znacenja, ako mi lezi lezi mi i dovoljno mi je to shto je deo mog tela ne moram da dodajem posebna znacenja osim tog. Bravo za kombi! :D Ja sam u sushtini tipicna domacica a to niko ne moze da predpostavi kada me ugleda! Imala sam mindjushe na obrvi i ispod donje usne ali sam ih skinula kada sam saznala da sam trudna, cisto da ne provociram doktora :D.

Hvala,jedva cekam da "prepariramo" onaj kombi... :D Pa i ja sam "tipicna domacica",nisam neki buntovnik/drogeras/metalac sto"normalnom svetu" padne 1. napamet cim vide tetovazu,pirsing... :rolleyes:

Keltski tribal mora da je mocan,hmmm... :) A tribale bas i ne volem-sikreno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako! Onda svi tribali meni! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo sto mi padne na pamet jeste pitanje gde ce ta tetovaza zavrsiti kad budem imala 50+ godina i kad gravitacija krene da uzima svoje. Vrlo mi je ruzno kad vidim starije osobe s onim cuvenim "ruza, sidro, jna" tetovazama i to blago ili jace deformisanim. Ume lepo da izgleda,ali mi je nespojivo s pojmom dame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu da se tetoviram na leto...:) Jedva cekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam 3 tetovaže. Jednostavno, ili ti nikad na pamet neće pasti da to radiš, ili ne možeš da odoliš :P Želja mi je da radim na rukama, ali zbog budućeg zanimanja i predrasuda, to za sada otpada, samo ono što mogu da pokrijem. Nikad se nisam pitala "šta ako jednog dana..", jednostavno sam sigurna da će mi se to uvek sviđati (za ovih 10 godina nisam promenila mišljenje).

Jedna je na stopalu, tribal. On nema značenje, ali ima specifično i lično značenje za mene i šta obeležava. Druga je na vratu, ljiljan. A treća je inicijal mm imena, na levom stopalu. A pašće bar još jedna - želim da obeležim činjenicu da sam mama i nekako drugačija osoba.

A ako mi dete jednom bude tražilo da i ono stavi, jedini je uslov da bude punoletna. Mislim da nemam zašto da branim, mada kontam da pošto će to viđati na meni ceo život, neće biti nepoznanica koju mora da proba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam na ledjima ispod vrata slovo S ;)

Kad dodje drugi sin onda cu i njegovo slovo ali jos nisam smislila gde..

A sto se tice toga kad ostarimo,pa ima lasera pa mozemo skinuti ako nam se vise ne svidja,ali ja bas i zato gledam neko mesto koje nije vidljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam zvzdice koje se sa levog ramena spuštaju do polovine leđa. Obožavam tetovaže i jedva čekam da nastavim, odnosno proširim postojeću :rolleyes:

Možete ih pogledati u prilogu...

post-39294-1300364213_thumb.jpg

post-39294-1300364225_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za tetovirane mamice: Da li vase tetovaze imaju neko znacenje,osim estetskog ili ste birale "slike" koje vam se svidjaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu sad na leto tetovirati ime muza i sina, jer su to dve osobe koje najvise na svetu volim... I negde cu istetovirati vucje sape jer mi je to omiljena zivotinja...

I oko zgloba dole bih htela neki lepi vencic, hrastovo lisce... Mali onako... Znaci 4 tatuica cu da nabacim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za tetovirane mamice: Da li vase tetovaze imaju neko znacenje,osim estetskog ili ste birale "slike" koje vam se svidjaju?

Moje zvezdice nemaju značenje, jednostavno su mi lepe :rolleyes: Mada, bilo je komentara da sam ih podsvesno uradila jer sam inače, što bi se reklo, jako na zemlji i nisam sklona maštarijama o nečemo što realno ne mogu da ispunim. Tako da, eto, neki smatraju da su one tu da bi me ponekad "bocnule" da se malo odlepim od zemlje i prepustim oblačićima :rolleyes:

Sada planiram da tetovažu proširim, i ispod zvezdica dodam čarobnjaka Štapića iz Čudesne šume, iz čijeg će šešira zvezdice zapravo izlaziti. E, tada će značenje cele tetovaže biti - obožavam Čudesnu šumu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje zvezdice nemaju značenje, jednostavno su mi lepe :rolleyes: Mada, bilo je komentara da sam ih podsvesno uradila jer sam inače, što bi se reklo, jako na zemlji i nisam sklona maštarijama o nečemo što realno ne mogu da ispunim. Tako da, eto, neki smatraju da su one tu da bi me ponekad "bocnule" da se malo odlepim od zemlje i prepustim oblačićima :rolleyes:

Sada planiram da tetovažu proširim, i ispod zvezdica dodam čarobnjaka Štapića iz Čudesne šume, iz čijeg će šešira zvezdice zapravo izlaziti. E, tada će značenje cele tetovaže biti - obožavam Čudesnu šumu :P

e slatka si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo su dve moje tetovaze :D Imam ih 4 ukupno :)

6495_103804847359_716697359_2094426_4719

ovo je maciji rep jer uzasno volim macke (da me sad pitate ne bih je uradila - mladost ludost )

47500_1504575287040_1013995430_1440694_8

ovo je potpis moj buduceg supruga na mojim rebrima sa leve strane gde je srce :) Ljubav moja :)

58801_436804087359_716697359_5020447_674

e a ovo je moj potpis na njegovim rebrima na istom mestu... pa nisam budala da se samo ja obelezavam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice, ovo sa potpisima je super, mnogo mi se svidja... Nigde to nisam videla, svaka Vam cast na ideji i hrabrosti! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice, ovo sa potpisima je super, mnogo mi se svidja... Nigde to nisam videla, svaka Vam cast na ideji i hrabrosti! :rolleyes:

tetoviranje potpisa je trajalo 4 minuta ali za tih 4 min. sam se preznojila kao posle sat vremena skakanja na aerobiku lol!!! uzasno je bolelo... LOOOVE HURTS!!! hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice mene je tvoj "repic" fascinirao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice mene je tvoj "repic" fascinirao!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh i ja da ubacim slicku moje tetovaze, al me mrzi sad da uploadujem... Na levoj ruci iznad sake sa unutrasnje strane imam istetovirano ime sina Vasilije, nije kao narukvica, ide ukoso :) I nisam se pokajala... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek su mi se svidjale tetovaze i cekala sam neki dovoljno bitan detalj iz mog zivota da se desi da bih je stavila . Desio se 2009, borba za zivot u kojoj sam pobedila JA :) I stavila sam Belog Andjela izmedju lopatica na ledjima koji ce me potsecati na moj entuzijazam i osmeh koji sam imala tokom cele te borbe i cuvati me u svim buducim borbama koje me cekaju .... Planiram uskoro da posvetim jednu slicicu sinu ... ali o tom po tom... Samim tim sam za , ali samo za one sa pricom , nikako slicica iz kataloga u salonu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samim tim sam za , ali samo za one sa pricom , nikako slicica iz kataloga u salonu :P

Ja već neko vreme oću malu tetovažu, i baš sam razmišljala da stavim anđela malog malog... Poviše zgloba na nozi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću i ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.