Sunčane naočare za bebe i decu

odgovora

Objavljeno

Zna li neko gde se kupuju naocare za sunce za bebe i koja je cena odprilike jer vidim da svi preporucuju da se na suncu bebi zastite i oci B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima u apotekama Chicove suncane naocare u zavisnosti od uzrasta deteta,kostaju oko 1300 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nameravam da ih kupim bebcu samo čisto sumnjam da će on hteti da ih nosi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nameravam da ih kupim bebcu samo čisto sumnjam da će on hteti da ih nosi :D

Nikad se ne zna! Meni Lena nece da skine naocare, sva se pravi vazna kada ih stavi!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja primadona obozava naocari od starta! :)

Sa 7 meseci smo joj kupili Baby Banz koje imaju elasticnu traku oko glave. Kad su joj omalele uzeli smo u apoteci u Srbiji Chicco bele sa zelenim cveticima, ali posto one ne idu dovoljno uz glavu ja sam joj ovde uzela jos jedne Chicco crvene. Ima i roze polu-providne da joj se slazu uz kacket :P i jos jedne koje su joj bile poklon od drugarice. Tako da sad imamo po jedan par u kolima i po jedan kod nas i nane kad treba ici peske.

Ja sam gledala pre letovanja da joj uzemem Ray ban, ali su joj sve bile prevelike, tako da sam joj opet uzela Chicco. Ray ban je imao savrsene modele za "damice", onako velike, meni omiljene tamno roze sa crnim staklima. Al steta sto su mojoj curi prekrile pola lica... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nameravam da ih kupim bebcu samo čisto sumnjam da će on hteti da ih nosi :D

Mi smo Mini uzeli i sou je u njima :lol: Ali nece da ih nosi, samo se svima pokaze i odma ih baca :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sincic obozava naocare za sunce,sam trazi,sam ih stavlja,i ume da namesti i onako na glavu... I kaze: Teodor fensi boy... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, što je to slatko, mangup mali!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chimama zapanjena sam njegovim recnikom...divno :)

fensi smeker B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete nece ni da vidi naocare za sunce,cim joj stavim ona ih skida.

Ista je situacija i sa sesiricima,snalicama-ma ne podnosi nista na glavi.

Vidim da cemo imati problem na letovanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imas da nadjes i po boljim opticarskim radnjama....od 1500 pa navise....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi ove chicco naocare koristimo i zimi i leti,jos dok je malcki bio mrvica, i sada kad idemo u prodavnicu a sunce zubato bljesti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jana ne izlazi napolje bez naocara,vec je pocela da me nervira. Bice prava fensika,a ja bas i nisam u tom fazonu. Ok kada je suncano ili ima snega pa bljesti ali kada nema nista od toga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.