crtani filmovi

odgovora

Objavljeno

sto se tv ultra tice (koju moji klinci preferiraju) naj crtaci su loopdidoo,pepa,garfield,angela anakonda,ostalo su krs crtacu puni nasilja.... na cn ima extra crtaca al steta sto nema prewod :mellow:

ti to misliš na cartoon?? pa tamo se prvo pušta bakugan, ben 10 i sl..... po meni nije bitno da li ima prevod ili ne - eto nov jezik da se nauči

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ne bi bila OT - nama ništa ne drži dovoljnodugo pažnju, ono što joj je iole interesantno je ''čarli i lola''

rh1-charli.jpg

a što se tiče naslinih crtaća - ako ćemo tako i u tom i džeriju ima nasilja (vezivanje za drvo i sl).

Po meni - problem nisu crtaći već to što roditelji imaju premalo vremena za dete i onda je TV odlična dadilja.

Hoćete primer - Teletabisi - ako tu ima nasilja.... a deca su skakala u bunar da bi ih oponašala... dakle?

Da i ja detetu puštam crtaće i ne neću joj zabraniti ni jedan - jer u svim tim crtaćima je ''dobro'' protiv ''zla'' - a to je dobra lekcija.

A ja sam odrasla na T&J, Miki mausu, Hi-Man, Transformers, Čarobna šuma, leteći medvedići, Snorkijevci, Štrumfovi.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji omiljeni... :rolleyes:

kv-strumf.jpg

Skoro sam skinula neke epizodice sa neta i nisam mogla da verujem, toliko puta sam ih odgledala kao dete, da ih i dan danas znam napamet! :D

Ryker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sviidjaaa mi se tema...al nije bas aktivna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.