crtani filmovi

odgovora

Objavljeno

Imam 15ak epizoda Nindza kornjaca. Ovih starih... One nove Nindza kornjace mi nisu interesantne.

Ctraci su sve gori i gori .. Ja malom ne pustam da gleda cartoon network jer sve bezveze crtaci ,,. Kao prvo onaj BEN10,sta tu ima zanim,ljivo ?? Pa ovaj novi betmen,pa nindza kornjace ,sve neke gluposti. Retko gde nadjemo neki dobar i pametan crtani ,obicno sve neki nasilni crtaci.. Nadjemo ponekad na GULLI,ILI UJUTRU NA LUDO,ali vise volim da mu pustam ove ctace na dvd .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cudesna suma i Carobnjakov sesir su predobri crtaci

http://www.youtube.com/watch?v=vCjjgrrdHXY...feature=related

da čudesna šuma je super, bipsići takođe.

slažem se sa marijanom ovi današnji crtaći su haos, pogotovo na CN.

pričala mi je drugarica kako je na nekom forumu bilo priče o Disney-evim crtaćima da loše utiču na decu, daju lošu poruku sve je vezano za sex. nisam mogla da verujem o čemu pričaju, onda se javila grupa ljudi i napljuvala ih. kakvi bolesnici, crtaću su puni ljubavi pre svega, prijateljstva ko zna sta oni vide i gledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam 15ak epizoda Nindza kornjaca. Ovih starih... One nove Nindza kornjace mi nisu interesantne.

a stare nindza kornjace su zakon, uvek sam volela da budem donatelo. današnje imaju nekako ružne oči, baš su grube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dajte neki link gde mogu da se skidaju sinhronizovani diznijevi crtaci ili sa prevodom. Mogu i oni crtani filmovi ako se neko seca, koji su prikazivani nedeljom u 10 na RTS-u, najlepse bajke sveta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao mala (cuj mala hehehe) ,obozavala sam ovaj crtani.. KaD SAM dosla ovde nisam mogla da mu se setim imena i juce na gulli je poceo kad sam ja skocila da igram lele .mm me gleda ko da sam iz ludnice pobegla.. I on je mnogo voli taj crtani...Sad Aki kad pocne on igra ko lud

http://www.youtube.com/watch?v=8WhbxYT6sAw...=1&index=79

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cudesna suma i Carobnjakov sesir su predobri crtaci

http://www.youtube.com/watch?v=vCjjgrrdHXY...feature=related

Cudesna suma je bio prvi crtac koji sam "gledala" u bioskopu! Kazem "gledala" jer umesto da se okrenem ka ekranu ja prema nazad i krenula da pricam sa ostalom decom okolo! Kako sam rekla: "Isla sam u bioskop da se upoznajem". :lol:

Ja se ne secam kad sam poslednji put pustila maloj neki kanal sa crtacima... Placamo i taj paket a ko bi ga znao zasto...

Mm i ona su u subotu gledalu Stuart Little i ona se ubila od plakanja kad su macke jurile Stuart-a. Posle crtanog za minut zaspala- kaze mm emotivno iscrpljena... :(

Od onoga sto sam i ja gledala kao mala pola toga joj ne bih dala verovatno... Tom&Jerry, Nindza kornjace itd- sve je to puno nasilja i dok god i koliko god mogu u nasoj kuci ih nece gledati. Ove nove tog tipa i sa Mangama i sl da i ne pominjem! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jedva cekam da dobijem bebu pa da sa njom gledam crtace i radimo sve ostale decije stvari... :rolleyes:

703883qhn4xgy6py.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerka je luda za Winx :) iskreno i ja ih obozavam. Kao klinka sam obozavala Evokse (ako se neko sjeca tih slatkih medvjedica). Nesto niasm ljubitelj CN i super rtl jer su mi ti "zapadni" crtici po malo i morbini i cak me i plase :S tako da izbjegavam da ih moja cerka gleda. Obozavamo sve dugometrase i redovno smo u kinu i pratimo. Sada je polako navikavam na filmove za djecu. Inace dugometrasni koje toplo preporucujem je Put u El dorado i Planet sa blagom - prekrasni su :)

ali definitivno crtic svih vremena - scooby doo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto niasm ljubitelj CN i super rtl jer su mi ti "zapadni" crtici po malo i morbini i cak me i plase :S tako da izbjegavam da ih moja cerka gleda.

Po malo? Meni su toliko odvratni da sam izbrisala CN da slučajno ne nailazim na njega dok listam kanale. To je strahota šta se na tom kanalu pušta!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po malo? Meni su toliko odvratni da sam izbrisala CN da slučajno ne nailazim na njega dok listam kanale. To je strahota šta se na tom kanalu pušta!!

Drago mi je da jos neko dijeli moje misljenje jer ja stvarno ne znam u sta ta djeca odrastu kada gledaju takve crtane filmove. Na neke scene iz tih crtica meni se povraca, gade mi se i sav onaj sotonizam u njima me ekstremno plasi ...... Naravno nisu svi takvi ali ja se radije drzim Barbie, Skibija i provjerenih "starih dosadnih" diznijevih crtica nego ovih novih americkih ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

crtaci-Evoksi---10---Viketova-Bojna-Kola

Evoksi...divno...

Balt...baltazar...baltazar.gif

Ryker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na njega sam i zaboravila .... od kada taj crtic nisam gledfala, kao ni onu blesavu liniju (jel znate na sta mislim?

ima jos jedan koji obozavam

ljupce - dragoljupce

av-245.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljušče..hi,hi,hi...nekada sam se znala smijati kao on...

la_linea.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene su ovih dana na dnevnom redu Nody i Sundjer Bob!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

crtaci-Evoksi---10---Viketova-Bojna-Kola

Evoksi...divno...

Balt...baltazar...baltazar.gif

Baltazar... :lol::D DA. Ja sam ga skroz zaboravila... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se sad za decu svidjaju: dora istrazujebqh-dora-i.jpg

fifi ne zaboravi me

dgw-fifi-0.jpg

jagodica bobica

xd9-16586-.jpg

i

pepa prase

cw7-peppa-.jpg...

nema nista lose da se cuje...

ali vidim da ih vi ne spominjete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obožavam da gledam crtan filmove, ponekad se osjetim tako djetinjasto. Omiljeni su mi oni stariji diznijevi dugometražni crtići npr.

pepeljuga-slika.jpg

besplatno-skidanje-crtanih-filmova-snezaBesplatan-Download-Crtanih-Filmova-Maza-

bambi1.jpg

i još mnogi drugi. A od novijih volim

svi.jpgsrek-3.jpg

over%20zhe%20hedge.jpgvideo_clips_16397.jpg

i drugi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja obozavam Disney! Omiljeni mi je "U potrazi za Nemom" a najnoviji crtani koji mi se mnoooogo svideo je

tra-Tangle.jpg

prelep je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je aktuelan Tom&Jerry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko reci kako da kao roditelji uticemo na to da se zabrane "nasilni" crtaci? Imamo kablowsku i widim puno crtaca koji imaju neke borbe, tuce i sl, a swe redje crtace tipa Draguljce, miki maus, tomi jerry, duska dugouska,patka dace, i wecine diznijewih uz koje su generacije nas odrastale....Klinci u skolici oponasaju swe cesce junake iz tix"nasilnih" crtaca i to bode u oci.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko reci kako da kao roditelji uticemo na to da se zabrane "nasilni" crtaci? Imamo kablowsku i widim puno crtaca koji imaju neke borbe, tuce i sl, a swe redje crtace tipa Draguljce, miki maus, tomi jerry, duska dugouska,patka dace, i wecine diznijewih uz koje su generacije nas odrastale....Klinci u skolici oponasaju swe cesce junake iz tix"nasilnih" crtaca i to bode u oci.....

I ja bih voljela da se zabrane ti crtići tipa Bakugan, Winks, Jugio i sl. tačno je da loše utiču na djecu i na njihov razvoj ličnosti. Djeca koja gledaju takve crtiće već u trećoj godini počinju da ispoljavaju nasilje, agresivnost, počinju da se ponašaju poput tih llikova, da pričaju kao oni. Ja kao majka i buduća vaspitačica neću djeci puštati takve crtiće i pokušaću da utičem i na druge roditelje da kontrolišu kakve crtiće puštaju svojoj djeci da gledaju. Moramo se boriti svim silama protiv toga. A primjetila sam da se ti crtići puštaju obično na loše medijski pokrivenim televizijama jer su jeftiniji i lakši za nabavku. Ali ako nemožemo uticati na medije da prestanu puštati takve crtiće možemo se potruditi da utičemo na našu djecu i da ih negledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( bravo!!!! Vukadinka mislimo na isto....Ali sta raditi kada ti dete u hiper marketu pokaziwa na neku igracku, tipa bakugan, jer je to wideo/la kod druga/rice? Imah taj problem nedawno. sincic je u predskolskom wideo bakugana i trazio da ga kupim, nije bitna cena, ali iz prilozenog se widi da se deci namecu te"nasilne"stwari ma koliko se swako od nas trudio da zastiti swoje dete !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li mi neko ostawiti link za besplatan download decjih pesmica,npr:Branka Kockice i sl... hwala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto se tv ultra tice (koju moji klinci preferiraju) naj crtaci su loopdidoo,pepa,garfield,angela anakonda,ostalo su krs crtacu puni nasilja.... na cn ima extra crtaca al steta sto nema prewod :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.