Novi Sad

odgovora

Objavljeno

hehhehe ok

e zaboravila sam da te pitam kakvu kafu pijes :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zaboravila sam da te pitam kakvu kafu pijes :P

Crnu domacu i bez secera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crnu domacu i bez secera

Nema problema,nego jel se to meni cini ili smo samo ti i ja aktivne na ovoj temi?Jel su se novosadjanke uspavale? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema problema,nego jel se to meni cini ili smo samo ti i ja aktivne na ovoj temi?Jel su se novosadjanke uspavale? B)

Ija bi da se druzim al nesto bas i ne pijem kafu pa ne znam da li me primate u drustvo ;)

Moze caj za mene? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ija bi da se druzim al nesto bas i ne pijem kafu pa ne znam da li me primate u drustvo ;)

Moze caj za mene? :rolleyes:

Naravno da te primamo,iskreno i ja vise volim caj kafu retko pijem.Tako da cemo ti i ja caj od tresnje na primer,sta kazes jel moze? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe Pa Novosadjanke su se jako uspavale....koliko znam dve nestizu zbog malih beba a jednoj neradi internet kod kuce pa je aktivna samo kad je na poslu...

Onda smo se dogovorile....ja kafu a vas dve caj...( Ja obozavam kafu )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da te primamo,iskreno i ja vise volim caj kafu retko pijem.Tako da cemo ti i ja caj od tresnje na primer,sta kazes jel moze? B)

A sto ne bi moglo :) Bas sam jutros pila caj od tresnje,ko da smo se dogovorile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe Pa Novosadjanke su se jako uspavale....koliko znam dve nestizu zbog malih beba a jednoj neradi internet kod kuce pa je aktivna samo kad je na poslu...

Onda smo se dogovorile....ja kafu a vas dve caj...( Ja obozavam kafu )

Jel vi to mene ogovarate ??? :D :D :D :D

Kad se pije taj čaj/kafa??? J ane pijem ni jedno ni drugo, ja ću samo čašu vode :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na dobrodošlici.....

ja neznam da li se to još nekom dešava ali ja danima ne mogu da otvorim ni sajt ni forum !?!

hvala Brizit za dr Stanišić.... bila sam kod privatnog dr čisto da proverim jel sve uredu ali nema šanse da nastavim kod privatnika jer mi je nemoguće to finansijski a i treba mi dr u domu zdravlja zbog bolovanja svakako... pre neki dan sam pokušala da zakažem kod dr Stojančića u dz na bulevaru kažu da nije loš rekla mi ta teta tamo da me je kao stavila na neki spisak pa će me zvati da mi kazu sledeće nedelje kad da dođem sad sam opet zabrinuta jer ne znam jel to tako funkcioniše da li da čekam hoće me stvarno zvati ili da pokušam da zakažem kod te dr Stanišić :angry:<_<:unsure: već me izluđuje taj haos oko zakazivanja pa zar to mora tako i za trudnice zaboga miloga pa strašno....

....do sledećeg druženje (nadam se da ću moći da otvorim forum)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na dobrodošlici.....

ja neznam da li se to još nekom dešava ali ja danima ne mogu da otvorim ni sajt ni forum !?!

hvala Brizit za dr Stanišić.... bila sam kod privatnog dr čisto da proverim jel sve uredu ali nema šanse da nastavim kod privatnika jer mi je nemoguće to finansijski a i treba mi dr u domu zdravlja zbog bolovanja svakako... pre neki dan sam pokušala da zakažem kod dr Stojančića u dz na bulevaru kažu da nije loš rekla mi ta teta tamo da me je kao stavila na neki spisak pa će me zvati da mi kazu sledeće nedelje kad da dođem sad sam opet zabrinuta jer ne znam jel to tako funkcioniše da li da čekam hoće me stvarno zvati ili da pokušam da zakažem kod te dr Stanišić :angry:<_<:unsure: već me izluđuje taj haos oko zakazivanja pa zar to mora tako i za trudnice zaboga miloga pa strašno....

....do sledećeg druženje (nadam se da ću moći da otvorim forum)

Ista situacja kao kod mene...Niko nije hteo da mi vodi trudnocu u Novom Sadu jer sam iz Beocina i imamo ginekologa (nazalost) ako se moze nazvati doktorom,hteo je da me ocisti sa 6 nedelja trudnoce i naravno da mi ne pada na pamet da idem kod njega pa cak ni po uput!Idem privatno vec 8 meseci i sve je u najboljem redu,hvala Bogu.Al posto privatnik ne moze da mi otvori bolovanje idem u Zmaj Ognjena Vuka.A sajt nije bio u fazi rada nije do tebe :) Javi sta si uspela za doktora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac je bio uzeo sebi koji dan odmora od nas,strasno smo mu dosadile..... :lol: :lol:

Brizit ja skuvala nama caj,Nina ns za tebe kafu..........a vas nigde nema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac je bio uzeo sebi koji dan odmora od nas,strasno smo mu dosadile..... :lol: :lol:

Brizit ja skuvala nama caj,Nina ns za tebe kafu..........a vas nigde nema :(

Tu sam...mmmmmm kafa...super, hvala!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac je bio uzeo sebi koji dan odmora od nas,strasno smo mu dosadile..... :lol: :lol:

Brizit ja skuvala nama caj,Nina ns za tebe kafu..........a vas nigde nema :(

Evo stizem,malo kasnim <_< mhm divno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i novosadjanke koja se trenutno iskljucivo bavi samo svojim sisama :lol::lol:

zene moje,kadsmo veckod teme novog sada-IZBEGAVAJTE DECIJU BOLNICU U SIROKOM LUKU! moje najiskrenije misljenje.bili smo tamo nedelju dana,ne ponovilo se.

uslovi su losi,prenatrpani su,osoblja nedovoljno,ako vas jos utrefi vikend-nagrabusili ste,a treba biti srecan ako se samo izlecite od onoga zbog cega ste dosli,a ne pokupite jos nesto novo,pa ostanete na lecenju duze no sto je planirano.

stvarno je bruka da jedan centar na koji se oslanja cela vojvodina ima tako lose uslove po bolnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste Novosadjanke? Koja je raspolozena za druzenje? Proslo nam lepo vreme,zarobljeni smo u stanu a tako nam fali drustvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bm, znam kako ti je, mi smo u martu nili 2 nedelje u deč. bolnici, al smo ležali na pulmologiji, ja sam dobro prošla jer nije bilo malih krevetića pa smo nas dvoje dobili veliki krevet i ja sam mogla lepo spavati. Naša dr. nas je obilazila stalno, a i Aki se dopao sestrama na odeljenju pa su ga stalno obilazile :)

A što se tiče žutice, mi smo imali povećane bilirubine punih mesec ipo i bili smo kod kuce, što su vas zadrzali u bolnici???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja konacno da se ubacim tu gde pripadam :rolleyes: hehe,nema sta ne citam od ovih tema na forumu,pa dosla sam do ove nase Novi Sad,ja jos nisam imala muke sa bolnicama,jos 2 nedelje iscekujemo bebca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam došla maleni :lol: :lol:

Nadam se da ni nećeš imati muke sa bolnicom, da će sve proći kako treba! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje Novosadjanke!Evo ja tek sad uspela da udjem na bebac,posle ko zna koliko vremena.Inace kako ste mi,sta imate novo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bm, znam kako ti je, mi smo u martu nili 2 nedelje u deč. bolnici, al smo ležali na pulmologiji, ja sam dobro prošla jer nije bilo malih krevetića pa smo nas dvoje dobili veliki krevet i ja sam mogla lepo spavati. Naša dr. nas je obilazila stalno, a i Aki se dopao sestrama na odeljenju pa su ga stalno obilazile :)

A što se tiče žutice, mi smo imali povećane bilirubine punih mesec ipo i bili smo kod kuce, što su vas zadrzali u bolnici???

sad sam tek videla post

ma nama je bilirubin skocio na 250! pored svega sto smo radili da se sa njim izborimo,pa nam je dr rekla da se sa tim necemo moci izboriti sami,nije bilo ni lepo vreme da smo moli da ga suncamo....pa se sve oteglo,tako da je tamo bio na foto terapiji,infuziji,onda mu je fosfataza bila velika pa su mu davali terapiju par dana,sve u svemu skupilo se 7 dana. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje Novosadjanke!Evo ja tek sad uspela da udjem na bebac,posle ko zna koliko vremena.Inace kako ste mi,sta imate novo? :)

kao ovo vreme ;) nadamose da ce biti bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjanke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam tek videla post

ma nama je bilirubin skocio na 250! pored svega sto smo radili da se sa njim izborimo,pa nam je dr rekla da se sa tim necemo moci izboriti sami,nije bilo ni lepo vreme da smo moli da ga suncamo....pa se sve oteglo,tako da je tamo bio na foto terapiji,infuziji,onda mu je fosfataza bila velika pa su mu davali terapiju par dana,sve u svemu skupilo se 7 dana. :(

U bre, baš vam je bilirubin bio visok....nama su rekli da ako nastavi da raste a bio je oko 200, da mu jednostavno par dana ubacim AD mleko i da će brže proći...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde i ja da se ubacim.. nemam nesto bas vremena za komp.. jedan bebac u septembru nnapunio 2 god, drugi na putu.. ocekujemo ga u maju..

lepa tema, malo postova... volim NS :lol: i nervira me kad se dese neprijatnosti.. tipa bolnice i sl... to tako lose predstavlja nas grad !!!

i da, da preporucim ako nekom treba dr u domu zdravlja Zmaj O.V. dr Maja Markoska. jako je dobra, ginekolog-akuser je , radila je u vrbasu u bolnici , znaci porodjaji , operacije.. sve.. prvu trudnocu mi je vodila Mirovicka na bul.M.Pupina i odlepila sam posle porodjaj .. 6 meseci sam pokusavala da zakazem. MA DAJ BRE, PA NE DELI NEPOVRATNE KREDITE !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim dobrodoslicu svim novim novosadjankama....

Inace kako ste ?

Sta ima novo kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.