Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Pa naravno da su dobri, na mamu sigurno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde sa se pozalim mojim sugradjankama....nisu nas primili u vrtic !!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry::( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jedne novosadjanke u srcu i dusi! :D Rodjena i odrasla na grbavici a sad zivim na novom naselju. Divan kraj za odrastanje, puno zelenila i igralista, grbavicu su mi pokvarila gradilista :(

Inace mene je poradjao carskim rezom dr Petrovic i sve je bilo super, upoznala sam i dr Cetkovica koji mi je radio UZ a trudnocu mi je vodila dr Sefcic u studentskom domu zdravlja i nikako nisam bila zadovoljna! Nigde drugde nisu hteli da me prime jer sam bila student a nisam mogla bas da se otvorim za privatnika....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ovde sa se pozalim mojim sugradjankama....nisu nas primili u vrtic !!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry::( :( :(

Uhhh!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e Tamara, tako ti je to u nasoj drzavi, mito i korupcija od zaceca do smrti....

Nismo primljeni jer je voje dece primljeno preko veze i to je javno istaknuto....

U nasoj drzavi ne mozes ni da se rodis ako nemas vezu a i ne mogu da te sahrane ako nemas vezu...

Strelchica, dobro dosla nadam se da cemo se lepo druziti ovde na bebcu a i da cemo se licno upoznati jer zivimo u komsiluku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primili su nas u vrtic, ali poludnevni od 15 - 19 h.....bolje ista nego nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nina ,drago mi je za vrtic,

strelcice,ja sam kao student isla kod dr sefcic,prema meni je bia korktna,s druge strane vodjenje trudnoce je ipak druga stvar,pa ne znma kakva je u toj situacioji.strasno mi je glupo da studenti,pogotovo oni rodjeni i sa stalnom adresom u NS ne mogu da idu u ostale domove zdravlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nina ,drago mi je za vrtic,

strelcice,ja sam kao student isla kod dr sefcic,prema meni je bia korktna,s druge strane vodjenje trudnoce je ipak druga stvar,pa ne znma kakva je u toj situacioji.strasno mi je glupo da studenti,pogotovo oni rodjeni i sa stalnom adresom u NS ne mogu da idu u ostale domove zdravlja

Jeste ona korektna kada treba da uradi rutinski pregled ali za vodjenje trudnoce nije nikako! Nije znala da mi izracuna termin porodjaja, u betaniju me je slala dan ranije na porodjaj pa sam se sve sa spakovanim stvarima vracala sutra kod nje po novi uput i opet u porodiliste! Merila me je cas na Uskrs, cas na Bozic! sva je bila smusena, cutljiva i cudljiva! Kad mi je radila uz, morala sam da izvlacim reci iz nje, stalno je cutala, bila sam preplasena prvi put! Mislim da sam doktorom koji ti vodi trudnocu moras imati dobar , opusten, prijateljski odnos. Jako je bzvz sto nemozes da biras doktora kojeg hoces, izbor ti je ogranican na jednu ambulantu kojoj pripadas i onda od dva zla biras ono manje! :)

Inace dok sam bila trudna ona je jedina radila u studentskom i guzve su bile nesnosne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zenske cuvajte se Rodica,on nije bas pri cistoj pameti.Sve zene za koje ja znam da su isle kod njega izasle su iz ordinacije sa dijagnozom raka grlica materice.Totalno je promasen slucaj.Ja sam kod njega bila pre nekoliko godina,zato sto nisam mogla da ostanem u drugom stanju,on mi je rekao da mi nije nista i da idem kuci da pravim decu.Kada sam se obratila drugom dr.ustanovio je da imam dvorogu matericu i da cu zbog toga teze ostati trudna.Mojoj mami je isto rekao da je potpuno zdrava,pa je zena zavrsila posle samo dva meseca u Betaniji gde joj je izvadjena materica (i to je bila hitan slucaj) koja je bila prepuna cista i mioma. Poucena tim iskustvom UVEK sam posle trazila drugo misljenje!

Evo još jedne Novosađanke... :lol:

I ja sam bila kod dr.Rodića, isto mi je prognozirao rak materice i virusne bradavice koje se mogu samo kod njega privatno skinuti za 300 evra.... naravno da sam odmah otišla kod drugog lekara po još jedno mišljenje, u stvari kod dva lekara.... da spomenem da sam tada imala 22 god....

Nakon toga sam prešla kod dr.Modošanov u ZOV, i sa njom sam veoma zadovoljna, ona mi je vodila trudnoću koja je protekla bez problema, na EUZ sam išla privatno kod dr. Belopavlovića i bio je ok, čak mi je i obijasnoi sve što je sestri izdiktirao... :rolleyes:

Za betaniju imam samo reči hvale, na sve koje sam naišla tokom vremena provedenog u njoj, od one tete na šalteru do dr....sve je bilo OK...

Pozdrav za sve!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla marice-dino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usput, ja sam iz Futoga, ali smo mm i ja živeli na NN i na staroj detelinari do skoro, često posećujemo parkiće u tozinom i kod jodne banje.

NOVI SAD JE NAJLEPŠI GRAD !!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci komsinice smo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci komsinice smo...

A gde si ti??? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde si ti??? :lol:

Telep, blizu futoskog puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Telep, blizu futoskog puta

pa blizu smo :P:rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako cemo tako onda sam vam i ja komsinica, meni do futoskog puta treba 5 minuta! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahha znaci sve tri smo komsinice.... :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahha znaci sve tri smo komsinice.... :rolleyes: :rolleyes:

Da al ja sam najdalje... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Meni do futoškog puta treba 8.5 min kolima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo još jedne Novosađanke... :lol:

I ja sam bila kod dr.Rodića, isto mi je prognozirao rak materice i virusne bradavice koje se mogu samo kod njega privatno skinuti za 300 evra.... naravno da sam odmah otišla kod drugog lekara po još jedno mišljenje, u stvari kod dva lekara.... da spomenem da sam tada imala 22 god....

Nakon toga sam prešla kod dr.Modošanov u ZOV, i sa njom sam veoma zadovoljna, ona mi je vodila trudnoću koja je protekla bez problema, na EUZ sam išla privatno kod dr. Belopavlovića i bio je ok, čak mi je i obijasnoi sve što je sestri izdiktirao... :rolleyes:

Za betaniju imam samo reči hvale, na sve koje sam naišla tokom vremena provedenog u njoj, od one tete na šalteru do dr....sve je bilo OK...

Pozdrav za sve!!!!

eto kako sve varira od slucaja do slucaja!!!stvarno sve zavisi kako ti se zalomi i kakav dr kome odgovara!

ja sam isla kod modosanov i ne bi je preporucila nikome!u 4. mesecu sam menjala lekara jer je po meni doticna katastrofa,a ne lekar...kod belopavlovica sam bila samo jednom na uz i nama,koje nismo njegove pacijentkije nije objasnio nista,sta vise odradio nas za par min i dovidjenja....ali mi nismo isle privatno,pa valjda i to igra ulogu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto kako sve varira od slucaja do slucaja!!!stvarno sve zavisi kako ti se zalomi i kakav dr kome odgovara!

ja sam isla kod modosanov i ne bi je preporucila nikome!u 4. mesecu sam menjala lekara jer je po meni doticna katastrofa,a ne lekar...kod belopavlovica sam bila samo jednom na uz i nama,koje nismo njegove pacijentkije nije objasnio nista,sta vise odradio nas za par min i dovidjenja....ali mi nismo isle privatno,pa valjda i to igra ulogu....

Ja mislim da bi i ja isto prošla da sam išla u betaniju, al tad kad sam ja radila EUZ (2008) je privatno koštao 3000,00 din, tako da me mrzelo čekati u betaniji, al sad kad su digli cene verovatno ću i ja da idem u betaniju sledeći put...

Što se Modošanovke tiče ona mi je do sad najbolji lekar kod kojeg idem, sve mi je detaljno obijašnjavala i uvek bila prijatna i nasmejana, a dosta sam lekara menjala.... jedino me je nervirala ona njena debela sestra koja je uvek nadrndana i sa kojom sam se svaki put posvađala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da al ja sam najdalje... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Meni do futoškog puta treba 8.5 min kolima :rolleyes:

hahahaha a meni jedno pola minute-minut.

Ja sam najbliza .....Pa mogle bi da organizujemo trku...

a010.gifc075.gifk030.gifc035.gif

eto ja cu da budem vestica na metli....hihihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha a meni jedno pola minute-minut.

Ja sam najbliza .....Pa mogle bi da organizujemo trku...

a010.gifc075.gifk030.gifc035.gif

eto ja cu da budem vestica na metli....hihihihihi

Može, danas sam slobodna posle posla, pa ti javim kad da startuješ :lol:

Jel mogu ja da budem ona sa konjićem??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može, danas sam slobodna posle posla, pa ti javim kad da startuješ :lol:

Jel mogu ja da budem ona sa konjićem??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

e ja sam na poslu, ja mogu prepodne ili vikendom...hehehehe ali ajde ( i posao mo je minut do futoskog ) cim nadjemo i drugo dvoje trka pocinje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da bi i ja isto prošla da sam išla u betaniju, al tad kad sam ja radila EUZ (2008) je privatno koštao 3000,00 din, tako da me mrzelo čekati u betaniji, al sad kad su digli cene verovatno ću i ja da idem u betaniju sledeći put...

Što se Modošanovke tiče ona mi je do sad najbolji lekar kod kojeg idem, sve mi je detaljno obijašnjavala i uvek bila prijatna i nasmejana, a dosta sam lekara menjala.... jedino me je nervirala ona njena debela sestra koja je uvek nadrndana i sa kojom sam se svaki put posvađala...

a ja sa njom imam potpuno drugacije iskustvo!!!! kad sam ja odlazila uvek je bila nadrndana,2-3 min i mars napolje,ne daj boze da je nesto pitas da je zadrzavas!!! nista mi nikad nije objasnila,ja lepo pitam,kulturno,ona se pravi da me ne cuje,bukvalno,ja ponovim pitanje,ona onda procedi krzo zube da ili ne i to je to.kad sam je pitala da li ce da prati miom koji mi se pojavio u triudnoci(a koji ona by the way posle 2 uz nije primetila!!!vec je otkriven u betaniji kad sam prokrvarila),on mi je samo rekla(ukratko),,NISTE ZAVRSILI MEDICINSKI FAKULTET,JA DA SAM GA VIDELA-NE BI VAM NI REKLA`` <_< da ne spominjem da mi nijedan bris nije uzela,pojacan mi sekret,a ona ,,ne zna zbog cega``..ja promenim dr-a,kad ono ,,imate ranicu na grlicu,zato vam je pojacan sekret``,evo vam terapija!!!s druge strane,ne znam na koju sestru mislis,dok sam ja isla kod doticne ,,doktorke``,radija je gospodja tereza,JEDNO DIVNO STRPLJIVO I TOPLO BICE,koja mi je vise objasnila i rekla nego ona ,KAO ,dr.

to je moje iskustvo sa njom...nisam ishitreno donela odluku o promeni lekara,raspitala sma se,pitala sam i ostale trudnice koje su kod nje dolazile.verovala ili ne-nijedna koju sam pitala nije zadovoljna njome.i vecina mi je rekla,ako mozes-menjaj...posto samo pocela sve vise da gubim poverenje u nju i njene odluke,kao i u njenu medicinsku kompetenciju,promenila sma lekara...ni ovaj mi se ne smeska i ne crta mi cvetice i srca,ali mi sve objasni i sve kaze,odvoji vreme za mene kao za coveka,redovno mi radi uz (ova me je pregledala samo 2 put u prva 2 navrata i to ono,konstatovala trudnocu i da cuje srce,posle toga 3 meseca-nista i sigurna sam da nije imala ni nameru da me pregleda)....

zato kazem svako ima razlicito iskustvo.znam neke primere da zena vodi kod istog dr-a 2 trudnoce i da je on svaki put potpuno drugaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja sam na poslu, ja mogu prepodne ili vikendom...hehehehe ali ajde ( i posao mo je minut do futoskog ) cim nadjemo i drugo dvoje trka pocinje.....

Onda vikend.... ja sam stalno prva smena... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.