Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Ja sam radila u igraonici "Obrazovni klub",izmedju ostalog i rodjendane, preko puta Dunavskog parka,u zgradi Pozorista Mladih,i od sveg srca ti preporucujem.

Super je program,devojke ljubazne, lep prostor za roditelje, oni raspolozeni za svaki vid saradnje. Barem je tako bilo pre 3 godine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u igraonici "Obrazovni klub",izmedju ostalog i rodjendane, preko puta Dunavskog parka,u zgradi Pozorista Mladih,i od sveg srca ti preporucujem.

Super je program,devojke ljubazne, lep prostor za roditelje, oni raspolozeni za svaki vid saradnje. Barem je tako bilo pre 3 godine ;)

Ja sam tamo jednom bila i nikad više. Toliko je zadimljeno i zagušljivo, da je zaista bogohulno za tu decu. Tamo se puši kao na takmičenju. Valjda takva klijentela dolazi. Kad smo došli kući, i dete (koje je bilo samo u igraonici) je toliko smrdelo na dim da me je 3 dana grizla savest što sam ga tamo uopšte pustila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tamo jednom bila i nikad više. Toliko je zadimljeno i zagušljivo, da je zaista bogohulno za tu decu. Tamo se puši kao na takmičenju. Valjda takva klijentela dolazi. Kad smo došli kući, i dete (koje je bilo samo u igraonici) je toliko smrdelo na dim da me je 3 dana grizla savest što sam ga tamo uopšte pustila.

Pretpostavljam, pošto je u zgradi Pozorišta mladih, da pušenje više nije dozvoljeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoji deo koji je predvidjen za nepusace, odvojen je od prvog dela, tj. posebna prostorija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoji deo koji je predvidjen za nepusace, odvojen je od prvog dela, tj. posebna prostorija :)

Pa zar nije u ustanovama kulture potpuno zabranjeno pušenje? Znam da je u SNP-u sigirno zabranjeno suda, pa čak i u Tremi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ruska, ovo je kafic/igraonica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel neko isao u "Decije cose" u Lasla Gala? Citam pozitivne komentare...takodje i za "Zvezdani kutak".

Gde vi slavite decije rodjendane?

Ja nemam predstavu sta da radim...kod kuce bih morala (zbog mesta i vremena) da slavim 3-4 dana, sto ne dolazi u obzir!!!

Mi smo isli na bas dosta decijih rodjendana, ali me nijedna rodjendaonica od tih nije posebno privukla.

Za obrazovni centar citam da je skup??? Nisam zvala da proverim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoji deo koji je predvidjen za nepusace, odvojen je od prvog dela, tj. posebna prostorija :)

Ima, ali po meni je to jako loše organizovano i nije dovoljno izolovano. Kažem - u samoj igraonici smrdi dim. Dete je smrdelo kad smo stigli kući kao da je bio u najgoroj kafani. Užaš.

Jel neko isao u "Decije cose" u Lasla Gala? Citam pozitivne komentare...takodje i za "Zvezdani kutak".

Gde vi slavite decije rodjendane?

Ja nemam predstavu sta da radim...kod kuce bih morala (zbog mesta i vremena) da slavim 3-4 dana, sto ne dolazi u obzir!!!

Mi smo isli na bas dosta decijih rodjendana, ali me nijedna rodjendaonica od tih nije posebno privukla.

Za obrazovni centar citam da je skup??? Nisam zvala da proverim...

Bili smo mi na jednom rođendanu u "Dečijem ćošetu". Prostor za decu je ok, a i za roditelje i imaš odličan pogled na igraonicu. Pušenje je dozvoljeno u jednoj prostoriji koja je širom otvorena i ulazi se iz dečijeg dela, te je po meni to grozno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili smo mi na jednom rođendanu u "Dečijem ćošetu". Prostor za decu je ok, a i za roditelje i imaš odličan pogled na igraonicu. Pušenje je dozvoljeno u jednoj prostoriji koja je širom otvorena i ulazi se iz dečijeg dela, te je po meni to grozno.

Jooj, pusenje i rodjendaonice, strasno!!! Verovatno cu otici tamo da pogledam, a pusenje cu morati sa gostima da resim :rolleyes: ..mislim da i nema bas puno pusaca medju njima, na svu srecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taya imas na Telepu rodjendaoncu Skay ( iza Minakve ) gde ima vise odeljenja pa biras gde ces... a prostor za roditelje je skroz odvojen od igraonice ( bar u tom delu gde smo mi bili )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i Vivego na Telepu. Ima 3 prostorije, cena je mislim standardna. Mi smo tu slavili vec poslednje 4 godine. Ne pusi se u decjem delu, a ima i terasa, ako bi neko napolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taya imas na Telepu rodjendaoncu Skay ( iza Minakve ) gde ima vise odeljenja pa biras gde ces... a prostor za roditelje je skroz odvojen od igraonice ( bar u tom delu gde smo mi bili )

E, tu nismo bili. Nasla sam njihov sajt- pa cini mi se da nije bas za malu decu. Nama su gosti uglavnom deca od dve godine, nepune tri. Ima ih samo troje, cetvoro starijih.

Volela bih da ima neki lavirint ili nesto drugo cime bi se ta silna deca zabavila. Ne znam za taj uzrast koliko animatori mogu nesto da ucine.

Ima i Vivego na Telepu. Ima 3 prostorije, cena je mislim standardna. Mi smo tu slavili vec poslednje 4 godine. Ne pusi se u decjem delu, a ima i terasa, ako bi neko napolje.

U Vivegu smo bili na dva rodjendana. Na trecem i sestom rodjendanu. Animatori- devojke su bas lepo odradile posao, ali deca su bila starija. Meni u onu prostoriju ne mogu stati roditelji, jako je mala..nama odraslih bude bar 20. A sto se dece tice, ista stvar kao gore sto napisah- ne znam sta da radim sa masom dvogodisnjaka a nema nijedna igracka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu igraonicu drzi neko sa Bebca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu igraonicu drzi neko sa Bebca?

Da, ali ona već dugo nije ovde MaMaSoNJa... mi smo se kod nje prvi put okupljali i super je za decu od godinu pa na dalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za manje od mesec dana moj sin puni godinu dana...imate li neki predlog za rodjendaonicu/igraonicu???

Cerkin prvi rodjendan smo slavili u "Sundjer Bob i Patrik"- nije lose, ali je preveliko, a i na dva nivoa je...i nema nesto igracaka da se deca zabave.

Drugi rodjendan je bio bolji- slavili smo u "Tigric Petru"- ako ne nadjem drugu opciju, tamo cemo, mada bih volela nesto drugo, jer mi je skucen prostor za roditelje.

Zvali bi bar 20 odraslih i otprilike 10-15 dece...uzrasta od 1 do 5 godina...s tim sto ih je najvise od 2-3 godine.

Novosadjanke, dajte neko iskustvo, predlog, ideju!!! :rolleyes:

Mrak klub kod socijalnog(preko puta) Kontakt : 021/ 525-025

Mobilni : 063/ 431 414 ! Super je igraonica imaju odlicne vaspitace i program prilagodjavaju uzrasti , prostor nije prevelik ima deo za sedenje gde mogu biti odrasli i gde oni imaju obrok i deo za djuskanje i igre , sestrina klinka vec godinama tamo slavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, drage moje Novosadjanke! Danas smo kaparisali za "Decije Cose"...vec je bilo krajnje vreme, jer su uglavnom termini zauzeti, a do rodjendana je jos malo vremena ostalo!

Videcemo da li smo pogresili u izboru...na netu sam nasla bas dosta pohvala za njih, pa videcemo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Maki-D, cestitam. Neka ste zivi i zdravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ste novosadjani? Sta ima novo? Kako su deca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

molim za pomoc :(.

Ovako... od skoro sam se doselila u NS, sva moja dokumenta se vode na dr manji grad u Srbiji. Pre dva meseca sam saznala da sam u drugom stanju, i otvorila sam karton u manjem gradu. Uskoro cu promeniti prezime i adresu na NS.

Zivim na Grbavici, U koji DZ prvo treba da se javim?

Kog doktora bi ste mi preporucili?

Verujte mi da zaista ne znam nikog ovde, te bi mi svaki odgovor dobro dosao.

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima,

molim za pomoc :(.

Ovako... od skoro sam se doselila u NS, sva moja dokumenta se vode na dr manji grad u Srbiji. Pre dva meseca sam saznala da sam u drugom stanju, i otvorila sam karton u svom gradu.Uskoro cu promeniti prezime i adresu.

Zivim na Grbavici, U koji DZ prvo treba da se javim?

Kog doktora bi ste mi preporucili?

Verujte mi da zaista ne znam nikog ovde, te bi mi svaki odgovor dobro dosao.

Hvala unapred

Pozdrav!

Cestitam na trudnoci i dobro nam dosla!

Mozes u bilo koji DZ da ides, gde ti je zgodno, ako si vec na Grbavici mozes na Liman. Samo ne znam kojeg lekara da ti preporucim, mozda ce neka druga mama znati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divni ste,

Hvala puno na brzom odgovoru.

DZ Liman mi je u blizini.

Jos nesto kada izaberem ginekologa tu,

da li se porodjaji obavljaju u DZ Liman ili u Betaniji?

To me malo zbunjuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divni ste,

Hvala puno na brzom odgovoru.

DZ Liman mi je u blizini.

Jos nesto kada izaberem ginekologa tu,

da li se porodjaji obavljaju u DZ Liman ili u Betaniji?

To me malo zbunjuje?

:lol: porodjaj je u porodilistu, tj Betaniji ;)

Trudnocu ti vodi lekar u DZ...

Od 6og, 7og meseca mozes da se upises u skolicu za trudnice, postoji u Zmaj Ognjena Vuka i u DZ u Rumenackoj, pa gde ti odgovara... do tada ces se raspitati i uputiti bolje, ima vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divni ste,

Hvala puno na brzom odgovoru.

DZ Liman mi je u blizini.

Jos nesto kada izaberem ginekologa tu,

da li se porodjaji obavljaju u DZ Liman ili u Betaniji?

To me malo zbunjuje?

nina2012 prvo dobro dosla i cestitam na trudnoci.

Sto se tice lekara prelistaj ovu nasu temu, ima raznih prica i saveta bas sto se tice izbora lekara.

I bez obzira gde vodis trudnocu ( da li je privatnik ili DZ i bez obzira na deo grada,cak i ako nisi iz grada vec okolnog mesta ) porodjas se u betaniji. :) srecno i jos jednom dobro nam dosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina, želim ti dobrodošlicu!

Što se tiče lekara, kao što su devojke već rekle - izlistaj temu i kaš'će ti se samo :D

E sad da ja kažem...Bili smo juče na kontroli kod pedijatra. Naša dr je na odmoru, pa nas je primio dr Kalanj, u DZ Liman. Čim sam čula da je on, htela sam da menjam termin ali kako je sestra rekla:"To nije moguće zbog velike gužve i termina nema". Čovek je nezainteresovan. Pregled je trajao dva minuta. Poslušao pluća, pogledao grlo, rekao da joj dajem žumance iako je naša dr rekla da odložimo do devetog meseca zbog kože, i na kraju me napao što joj dajem dudu. I sve to u ta dva minuta. Sa njom nikakav kontakt nije ostvario, motoriku ni pogledao. A ona ga jadna onako gleda, pa mi dira ruku pa sve očekuje neku reakciju a on mrtvo puvalo. Baš sam bila besna. Dakle, dr Kalanj - nikako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.