Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Hvala Vam :)

Ipak ću potražiti drugog lekara, ali med. ses. me pitala da li ću kod njega i bilo mi je svejedno, trebaju mi pregledi redovni, ali prvi utisak je jako loš. Imam osećaj kao da otaljava posao i da je jedva dočekao da izađem napolje. Pri tome, pregledao me za cca 2 min i našao čuda neviđena :))

Mojoj sestri je poceo da vodi trudnocu, ali ga je vec posle prvog pregleda menjala... Toliko znam o njemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vam :)

Ipak ću potražiti drugog lekara, ali med. ses. me pitala da li ću kod njega i bilo mi je svejedno, trebaju mi pregledi redovni, ali prvi utisak je jako loš. Imam osećaj kao da otaljava posao i da je jedva dočekao da izađem napolje. Pri tome, pregledao me za cca 2 min i našao čuda neviđena :))

jao mene lude.. ja mislila da je to deciji dr.. pa predlozila naseg pedijatra :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao mene lude.. ja mislila da je to deciji dr.. pa predlozila naseg pedijatra :lol: :lol: :lol:

Neka, neka bar si mi otkrila da imamo dobrog pedijatra u komšiluku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vam :)

Ipak ću potražiti drugog lekara, ali med. ses. me pitala da li ću kod njega i bilo mi je svejedno, trebaju mi pregledi redovni, ali prvi utisak je jako loš. Imam osećaj kao da otaljava posao i da je jedva dočekao da izađem napolje. Pri tome, pregledao me za cca 2 min i našao čuda neviđena :))

Koliko ja znam, na Naselju je jedino ok dr Savin-Kostić, ona je i načelnica Ginekologije. Ali mislim da je ona skroz puna...Jel baš moraš na Naselju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka, neka bar si mi otkrila da imamo dobrog pedijatra u komšiluku :lol:

da, Nikolic je odlican. imamo, kako bih rekla :rolleyes: dva para prijatelja koji decu vode stalno kod njega privatno, i u savetovaliste i kad zatreba. mi smo par puta vodili decu i dr je stvarno kao prvo jedan od retkih koji raspolaze takvim znanjem da je milina gledati ga i slusati, povoljan je- nama recimo cak nije ni punu cenu pregleda naplacivao vec kao kontrolu a pregleda detaljno oba deteta..

a nismo njegovi stalni pacijenti. kontrolu odradi preko telefona, da ne ides i opet da ti naplacuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ja znam, na Naselju je jedino ok dr Savin-Kostić, ona je i načelnica Ginekologije. Ali mislim da je ona skroz puna...Jel baš moraš na Naselju?

Nije baš da moram, ali tu sam pa rekoh da iskoristim kad već plaćam osiguranje, a nije mi u zadnje vreme "situacija" pa da idem privatno, ako ne moram.

Za Savin sam čula pohvale, ali i da je puna pa sam se zato i odlučila za ovoga, ali ne dopada mi se nikako. Mislila sam da grešim, ali vidim da dosta Vas ima s njim loše iskustvo

@Ivana, ako si. Hvala, trebaće i to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, Nikolic je odlican. imamo, kako bih rekla :rolleyes: dva para prijatelja koji decu vode stalno kod njega privatno, i u savetovaliste i kad zatreba. mi smo par puta vodili decu i dr je stvarno kao prvo jedan od retkih koji raspolaze takvim znanjem da je milina gledati ga i slusati, povoljan je- nama recimo cak nije ni punu cenu pregleda naplacivao vec kao kontrolu a pregleda detaljno oba deteta..

a nismo njegovi stalni pacijenti. kontrolu odradi preko telefona, da ne ides i opet da ti naplacuje..

O-dli-čno :lol: Mislim, nadam se da nam neće mnogo trebati, ali mi je drago da mi je tu blizu, pa za zlu ne trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije baš da moram, ali tu sam pa rekoh da iskoristim kad već plaćam osiguranje, a nije mi u zadnje vreme "situacija" pa da idem privatno, ako ne moram.

Za Savin sam čula pohvale, ali i da je puna pa sam se zato i odlučila za ovoga, ali ne dopada mi se nikako. Mislila sam da grešim, ali vidim da dosta Vas ima s njim loše iskustvo

@Ivana, ako si. Hvala, trebaće i to :D

Znam da je bitno da je blizu i sve to, ali nekad je dalje bolje :rolleyes: Ja sam na Grbavici i DZ Liman mi je na 10 minuta, ali sam ipak po preporuci odabrala dr Markosku u ZOV-u, a to mi je tri puta dalje. I žena je super i kao osoba i kao dr...stvarno sam zadovolja i kod nje znam da ima mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da je bitno da je blizu i sve to, ali nekad je dalje bolje :rolleyes: Ja sam na Grbavici i DZ Liman mi je na 10 minuta, ali sam ipak po preporuci odabrala dr Markosku u ZOV-u, a to mi je tri puta dalje. I žena je super i kao osoba i kao dr...stvarno sam zadovolja i kod nje znam da ima mesta.

moj covek :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja idem kod Markoske! I super je! Imam zakazano za 9. decembar ali se ne secam u koliko sati :mellow: a nemam pojma na koji br mogu da pitam, totalno sam prolupala :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nekada sam imala upisan br od sestre Sneze- Majina sestra ali sad nemam pojma gde mi je.. valjda ce se javiti neka koja zna br..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nekada sam imala upisan br od sestre Sneze- Majina sestra ali sad nemam pojma gde mi je.. valjda ce se javiti neka koja zna br..

ako ne - nazvacu vec call centar, pa ce mi oni dati br. tamo za salterom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako ne - nazvacu vec call centar, pa ce mi oni dati br. tamo za salterom...

Ovo je broj šaltera 021 4879575.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je broj šaltera 021 4879575.

e, sad videh da sam imala upisan u telefonu

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Sanja, ovo je od Luke.. uvalio mi se u krilo i kaze moram malo i ja

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je broj šaltera 021 4879575.

Hvala ti mnogo!

Znas da dr ima obicaj da upise termin na papir, ovog puta je bila guzva pa je zaboravila a ja bila pod utiskom gledanja sa bebom :) pa sam zaboravila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, sad videh da sam imala upisan u telefonu

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Sanja, ovo je od Luke.. uvalio mi se u krilo i kaze moram malo i ja

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra

Hahahah, i meni se nekad desi kad kuckam dok dojim Tisu pa samo mlatne rukom i ispiše gomilu slova :rolleyes:

Pozdravi ga i reci mu "Uhvatilaaaaaa sam teeee! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti mnogo!

Znas da dr ima obicaj da upise termin na papir, ovog puta je bila guzva pa je zaboravila a ja bila pod utiskom gledanja sa bebom :) pa sam zaboravila!

Nema na čemu :rolleyes: Jel ti stigao PP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na čemu :rolleyes: Jel ti stigao PP?

da, nisam ga odmah videla, sorry!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vam :)

Ipak ću potražiti drugog lekara, ali med. ses. me pitala da li ću kod njega i bilo mi je svejedno, trebaju mi pregledi redovni, ali prvi utisak je jako loš. Imam osećaj kao da otaljava posao i da je jedva dočekao da izađem napolje. Pri tome, pregledao me za cca 2 min i našao čuda neviđena :))

Mojoj drugarici je dao neku terapiju za "ko zna šta" i devojka je dobila takav svrab da je rane napravila... i kad je otišla kod njega da mu to kažei da vidi šta sa tim da radi on se lepo izderao na nju i izbacio je iz ordinacije sa komentarom kako je ona glupa i bezobrazna i neposlušna... :blink: :blink: :blink: a pri tom nije uspela ni reći zbog čega je došla... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ste cule za ovo?Pedofil u NS

Ovo tek sad vidim, a to mi u komšiluku... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uzas, bolesnih ljudi na svakom cosku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika...+stroja%22.html

23god, majko rodjena!! Nadam se da su upotrebili dobre vaspitne mere ovi sto su ga hapsili! Strasno!

Dobice on vaspitne mere kad ga strpaju u cuzu :D Ne treba mu gore ! Takvi kao on tamo najgore prolaze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav Novosadjanke! :) Hajd' da se i ja upisem ovde. Malo sam preletela ove silne stranice, pa da i ja napisem koju...

Sto se trudnoca i ginekologa tice....

Prvu trudnocu mi je potvrdio dr.Grahovac u ordinaciji GOG u Kosancic Ivana, ok je, nije skup i mislim da korektno radi. Nedugo zatim sam presla u drzavnu i do kraja mi je vodila dr. Dobric u ZOV. Koliko su je hvalili, nista posebno...

Drugu trudnocu sam, zbog nedostatka vremena (prvo dete malo, a i ja radila do devetog meseca), isla privatno...u Perinatal kod dr Mackic...jako prijatna i sve ok.

Elem, nasetala se ja...sad bih volela da imam nekog "za stalno", ne bih vise da idem kod Dobricke, iako sam potpisala ugovor...jel cuo neko nesto za doktore tj. ginekologe u Limanskoj ambulanti? Ima neka dr Popov i jos neki muskarac...za njih kazu da su dobri, pa eto ako neko nesto zna, bila bih zahvalna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.