Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Cim nas prodju boginje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad hoces :))

Možda budem išla do grada pa ti banem popodne :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav devojke :)

iz NS sam i procitah temu uzduz i popreko u potrazi za dobrim

ginekologom, pa sam odlucila da vam se i prikljucim :)

i dalje sam nazalost u nedoumici gde i sta...

zivim na NN, al to mi nije ni bitno zaista, vidim da su iz DZ na NN

iskustva losa. Zadnja doktorka kod koje sam bila je dr. Jojic u ZOV,

al iako je bila veoma preporucena, meni nije odgovarala nazalost.

Proslo je vise od godinu kako sam potpisala ugovor sa njom, tako

da vidim da nece biti problema oko promene.

Kod mene je situacija takva da razmisljam da se bavim bebicom,

al bih prvo da odradim sve analize, nisam odavno, pa da vidimo

hoce li biti sta od toga. Vidim da je dr Maja iz ZOV veoma hvaljena,

razmisljam o njoj... treba mi neko "za stalno" al zaista... ne mogu

vise da trazim... hocu da imam svog doktora "i u dobru i u zlu" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boris Stojancic je isto jako hvaljen...

jel neko vodio trudnocu kod njega?

svi pisu da je super ovako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kath dobrodošla nam :)

Ja sam kod Maje i tvrdim da sam konačno našla lekara "za stalno", imala sam iskustva sa svakakvim nazovi lekarima koji nisu ništa bolji od mesara, a Maja me ni jedan put nije dočekala bez osmeha, veoma je prijatna a i stručna.

Što se tiče dr Stojančića prvi put sad čujem za njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mogu samo da dodam sve isto za Maju. mi smo i privatno prijatelji ali bas zato znam dobro kakva je. bez obzira na prijateljstvo, ne bih bila se opredelila za nju da ne verujem njenom misljenju kao dr. pisala sam da je radila u bolnici u Vrbasu, ona je akuser-ginekolog, operisala je, poradjala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A Maju hvale i po Vrbasu, Srbobranu.. Tako da ne sumnjam da sam konacno napravila pravi izbor. Jos jednom, hvala devojke! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bolje vas nasla :)

ja sam iz Vrbasa, jednom sam samo isla tamo

kod doktora - neka hvala, sreca pa sam se preselila :)

zakazala sam tj cekam na zakazivanje kod dr. Stojancica,

ne moram odmah ni da potpisem ugovor, tako su mi rekli

pa cu da vidim... stvarno sam se mnogo razmisljala izmedju

njega i Maje... malo mi je lakse stici do Dunavskog parka

pa eto tu prelomih, mada u sustini i nema neke veze...

e sanjala sam ih oboje celu noc koliko sam se nervirala i

razmisljala

koje god da je, znam da me ceka :angry: zbog kilaze :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bolje vas nasla :)

ja sam iz Vrbasa, jednom sam samo isla tamo

kod doktora - neka hvala, sreca pa sam se preselila :)

zakazala sam tj cekam na zakazivanje kod dr. Stojancica,

ne moram odmah ni da potpisem ugovor, tako su mi rekli

pa cu da vidim... stvarno sam se mnogo razmisljala izmedju

njega i Maje... malo mi je lakse stici do Dunavskog parka

pa eto tu prelomih, mada u sustini i nema neke veze...

e sanjala sam ih oboje celu noc koliko sam se nervirala i

razmisljala

koje god da je, znam da me ceka :angry: zbog kilaze :rolleyes:

Ako mislis na Maju Markoski - ja idem kod nje, super je ali eto npr. Maja ne moze da mi uradi EUZ i ako nemam vezu u Betaniji onda moram da iskesiram 8 700din (sa vadjenjem krvi) a danas sam cula da je u D.Zdravlja kod Dunavskog rade EUZ, bez problema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislis na Maju Markoski - ja idem kod nje, super je ali eto npr. Maja ne moze da mi uradi EUZ i ako nemam vezu u Betaniji onda moram da iskesiram 8 700din (sa vadjenjem krvi) a danas sam cula da je u D.Zdravlja kod Dunavskog rade EUZ, bez problema!

Ja sam čula da nigde više ne mogu raditi EUZ u DZ.... a imaš i euz za 3000 dinara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako ti je izbor prenaglio na Mihajla Pupina, tamo je dobra Mirovicka. prvu mi je trudnocu kao vodila, mada sam vise isla sve privatno pogotovo u pocetku dok se nismo vencali i sredili dokumentaciju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam čula da nigde više ne mogu raditi EUZ u DZ.... a imaš i euz za 3000 dinara :)

:blink: ko radi euz za 3 000??? Ja znam da je 6 000 i cak 9 000 kod Vejnovica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: ko radi euz za 3 000??? Ja znam da je 6 000 i cak 9 000 kod Vejnovica....

ko jos ide kod vejnovica..

da ti odgovorim jer nema Maki, u toplice Milana, sam ugao sa Novosadskog Sajma, ordinacija Bjelajac, tu dr Belopavlovic koji je, vec smo naglasili najveci strucnjak za EUZ radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ko jos ide kod vejnovica..

Ja sam išla pred sam kraj prve trudnoće, pred porođaj. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam išla pred sam kraj prve trudnoće, pred porođaj. :huh:

moja drugarica je privatno kod njega vodila trudnocu. meni se njegov princip rada ne svidja i ozbiljno sumnjam u njegovu strucnost, tj motive rada!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za motive ne znam, ali u strucnost ne sumnjam. Covek ide po Evropi i operise, cak se i rez zove po njemu, tj. Rez po Vejnovicu.

A da dere, dere. Mada, nije skuplji od Visnjevca, npr. Za druge privatnike ne znam pa necu da uporedjujem.

Dosta mojih drugarica je vodilo i sada vodi trudnocu kod njega. Neke su se porodile prirodno, neke na carski. Svi zadovoljni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za motive ne znam, ali u strucnost ne sumnjam. Covek ide po Evropi i operise, cak se i rez zove po njemu, tj. Rez po Vejnovicu.

A da dere, dere. Mada, nije skuplji od Visnjevca, npr. Za druge privatnike ne znam pa necu da uporedjujem.

Dosta mojih drugarica je vodilo i sada vodi trudnocu kod njega. Neke su se porodile prirodno, neke na carski. Svi zadovoljni. ;)

A najcuveniji je zbog uzimanja para od isto tako spremnih da podmite. A za rez nisam cula bas...

Inace gresi, njemu je njegovo dete umrlo na porodjaju, pa... A ima gresaka...samo se to ne prica..A ni ja ne bih smela, mada me bas briga, ne volim takve.

Ima mnogo boljih lekara sa manje gresaka, ali sa manje marketinga i ne uzimaju pare i ne rade po zelji pacijenta, a to nije popularno.

A i izes ti lekara koji za misljenje pita pacijenta. Takvima ne znam zasto se veruje. Kad i pacijent bude lekar, onda moze ponesto da doda, mozda, a ovako.. Jer, ko je kriv ako se pacijentova zelja izjalovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurna sam da ima gresaka, ali sve sto sam cula, to je rekla kazala. Devojke/zene koje su mi LICNO pricale i isle kod njega su zadovoljne. Mozda su samo imale srece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurna sam da ima gresaka, ali sve sto sam cula, to je rekla kazala. Devojke/zene koje su mi LICNO pricale i isle kod njega su zadovoljne. Mozda su samo imale srece :)

Moje iskustvo sa njim je zaista pozitivno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: ko radi euz za 3 000??? Ja znam da je 6 000 i cak 9 000 kod Vejnovica....

ko jos ide kod vejnovica..

da ti odgovorim jer nema Maki, u toplice Milana, sam ugao sa Novosadskog Sajma, ordinacija Bjelajac, tu dr Belopavlovic koji je, vec smo naglasili najveci strucnjak za EUZ radi..

Evo Ivana me preduhitrila, samo moram da je ispravim da Belopavlović više ne radi u toj ordinaciji, to sam saznala skoro :) Cena se u toj ordinaciji nije menjala još od marta 2008 :)

A što se tiče dr.Vejnovića ne bih se usudila kod njega ići...nisam imala kontakta sa njim, ali iz priča mi se ne sviđa nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za rez nisam cula bas...

Ja sam čula, a i potvrdila iz ličnog iskustva.

Greške pravi svaki lekar ponaosob. Ne verujem da postoji i jedan bez greške, tako da je o tome potpuno izlišno pričati. Naravno, kada neki lekar iza sebe ima više grešaka nego pozitivnih iskustava, takav ne treba da radi, no, o takvom ovde i nije reč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kath malo si me zbunila kako ti je lakse stici do dunavskog parka nego li do ZOV ? Napisala si da si sa NN.

Javi nam tvoje iskustvo sa Stojancicem

muz mi radi u okolini pa mogu da ga maltretiram da me vozi :rolleyes:

inace, jos cekam call centar da mi se javi hjooooj...

sta ste od analiza vi radile i da li ste ista radile pre razmisljanja o bebi?

ima topic negde o tome, citala sam... al eto interesuje me...

i da, videla sam kod svih lekara u DZ pise cenovnik za "posebne usluge"

a to su cene bukvalno za sve, pa i za pregled... sta se tacno placa kod

drzavnog? sve, samo manje nego kod privatnika ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

muz mi radi u okolini pa mogu da ga maltretiram da me vozi :rolleyes:

inace, jos cekam call centar da mi se javi hjooooj...

sta ste od analiza vi radile i da li ste ista radile pre razmisljanja o bebi?

ima topic negde o tome, citala sam... al eto interesuje me...

i da, videla sam kod svih lekara u DZ pise cenovnik za "posebne usluge"

a to su cene bukvalno za sve, pa i za pregled... sta se tacno placa kod

drzavnog? sve, samo manje nego kod privatnika ili?

Kath, ne placas nista. mislim da sam samo prvi UZ u Mihajla Pupina tad platila-iskreno ne znam zasto. drugu trudnocu nisam nista placala sem markera za EUZ ali to se radi privatno u lab. mozda se ovako placa, ali kao trudnica ne placas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam čula, a i potvrdila iz ličnog iskustva.

Greške pravi svaki lekar ponaosob. Ne verujem da postoji i jedan bez greške, tako da je o tome potpuno izlišno pričati. Naravno, kada neki lekar iza sebe ima više grešaka nego pozitivnih iskustava, takav ne treba da radi, no, o takvom ovde i nije reč.

Naravno, ali on je sigurno najkorumpiraniji na toj klinici, a to sigurno nije u redu. Kad se nacelno pljuje po lekarima, onda su svi spremni da se ukljuce, a kad treba reci naglas, onda niko nece i ne zeli, jer je svim pacijentima lakse da mogu da potplate nego da idu redovno.

Taj covek ojadi kliniku i drzavu svaki put kad uzme po par stotina evrica za CZ, sebi licno. Da ima svoju kliniku, mogao bi to da radi, a ovako je to kriminal. Ali, niko od zena koje su mu platile nece nista reci protiv njega, jer ce im mozda opet trebati. Zato, molim da se onda ne bune protiv korupcije, kad i sami mnogi u njoj ucestvuju, veoma aktivno. A i to je krivicno delo.

I zbog tih stvari nam je budzet prazan, jer se nema u zdravstvu za ispunjavanje zelja o trosku drzave, jer mi nismo Nemacka, a upravo zbog ovih stvari necemo ni biti. I onda mozete da se bunite sto za UZ morate da platite, ali znajte da je to neminovno, kad se svakim zeljenim CZ-om iz kase istera 1500evra bespotrebno. Eto, to je glavni razlog zasto NIKAD necu biti za to da trudnica bira CZ, jer onda za ostale nema.

Tamo se rukavice peru, ali se ima za ono -JA hocu-...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja drugarica je privatno kod njega vodila trudnocu. meni se njegov princip rada ne svidja i ozbiljno sumnjam u njegovu strucnost, tj motive rada!!!

A najcuveniji je zbog uzimanja para od isto tako spremnih da podmite. A za rez nisam cula bas...

Inace gresi, njemu je njegovo dete umrlo na porodjaju, pa... A ima gresaka...samo se to ne prica..A ni ja ne bih smela, mada me bas briga, ne volim takve.

Ima mnogo boljih lekara sa manje gresaka, ali sa manje marketinga i ne uzimaju pare i ne rade po zelji pacijenta, a to nije popularno.

A i izes ti lekara koji za misljenje pita pacijenta. Takvima ne znam zasto se veruje. Kad i pacijent bude lekar, onda moze ponesto da doda, mozda, a ovako.. Jer, ko je kriv ako se pacijentova zelja izjalovi?

Morala sam da se nadovezem na ovu pricu o Vejinovicu ... Ne znam dali sam mozda negde to vec pisala ali najbolja drugarica moje sestre je vodila kod njega dve trudnoce. Kod trece trudnoce u 10toj nedelji on joj "otkriva" da nema eha ploda i da treba da se radi hitna kiretaza , i zakazuje joj za dva dana kod njega u ordinaciji ... Ona po povratku kuci od njega , sva u suzama svrati u neku ordinaciju usput po jos jedno misljenje i tu joj na UZ kazu da je sa plodom sve u redu , naravno rodila je zdravo i pravo dete i sad vec ima i cetvrto ... Tako da su njegove greske bas za razmatranje i nije mi jasno zasto bi tako nesto uradio , zbog naplate jedne kiretaze ?! Ali posle takve price ne bih otisla kod njega ni da je jedini ginekolog na svetu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.