Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Na Limanu samo nemoj da ides kod Radumila, meni je vodio prvu trudnocu i uopste nisam bila zadovoljna. Meni se licno ni Milicevic ne svidja, ali ima i ko ga hvali.

Za nju sam cula da je odlicna i da ima najvise pacijenata.

Ni ja o njemu nisam cula nista lepo

Da odlicna je zato je tesko zakazati :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene!

Nije bas za ovu temu, ali je vezano za NS - da li mi mozete preporuciti kod kojeg dr da vodim trudnocu? Do sada sam isla privatno.... Mm mi kaze da je najbolje ici na Liman ili Z.O.Vuka? Hvala

Ja sam u ZOV kod Maje Markoske, veoma prijatna dr, zadovoljna sam njom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Limanske dr ti ne mogu pomoci jer ihg ne znam. Ja sam isla na NN kod Tapsa, nije los... ne prica mnogo :lol: a i tesko ga je razumeti jer teze prica nas jezik :lol: :lol:

Maki-D... pa valjda se poznajemo dovoljno dugo da je proradila telepatija :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki-D... pa valjda se poznajemo dovoljno dugo da je proradila telepatija :lol: :lol:

Nego kad mi kafenišemo???? Mene alergija napokon popušta!!! Samo me malo muči rano ujutro i predveče, tako da sam sad sposobna za druženje :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu je moj klan t4217.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u ZOV kod Maje Markoske, veoma prijatna dr, zadovoljna sam njom!

takodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego kad mi kafenišemo???? Mene alergija napokon popušta!!! Samo me malo muči rano ujutro i predveče, tako da sam sad sposobna za druženje :lol: :lol: :lol:

Ovde smo Blankic..... a tebe nema

Moze kafa ..... od nedelje sam prva smena .... jeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene jeste li bile do grada na festivalu? ja veceras zavrsila tortu i odemo u setnju, mislila sam da ce se Stefan uplasiti jer je na trgu bas bilo bucno ali on nista.. bilo je fino..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene jeste li bile do grada na festivalu? ja veceras zavrsila tortu i odemo u setnju, mislila sam da ce se Stefan uplasiti jer je na trgu bas bilo bucno ali on nista.. bilo je fino..

Mi idemo sutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nismo isli ni zbog ceg konkretno, ajde kao da prosetamo i kupimo luki jer davi sa onim sto se onako vuti i leti gole i setkli setkli pa padne, decak na iglalistu ima (vrti i leti gore i svetli pa padne, decak na igralistu ima)

izrazio je zelju da samo to hoce za rodjendan!!!- heh, jeftinog li poklona :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nismo isli ni zbog ceg konkretno, ajde kao da prosetamo i kupimo luki jer davi sa onim sto se onako vuti i leti gole i setkli setkli pa padne, decak na iglalistu ima (vrti i leti gore i svetli pa padne, decak na igralistu ima)

izrazio je zelju da samo to hoce za rodjendan!!!- heh, jeftinog li poklona :rolleyes:

Skromno dete, pa jel ima sta zanimljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel znate mozda koja je procedura kad hoce da se menja izabrani lekar, konkretno ginekolog, i to u drugom Domu zdravlja?

Svi hvalite dr Markosku, ovaj moj Milicevic jeste fin i ok, ali sestre koje rade s njim mi svaki put nesto smuljaju i pobrkaju pa ne bih vise da im padam u ruke, ni bris da mi uzmu, kamoli nesto drugo. Nedavno su mi zaboravile spakovati sve briseve koje sam trebala da nosim u Higijenski, od tri, jedan su zaboravile. Pa ako ih ja moram proveravati svaki put, onda stvarno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel znate mozda koja je procedura kad hoce da se menja izabrani lekar, konkretno ginekolog, i to u drugom Domu zdravlja?

Svi hvalite dr Markosku, ovaj moj Milicevic jeste fin i ok, ali sestre koje rade s njim mi svaki put nesto smuljaju i pobrkaju pa ne bih vise da im padam u ruke, ni bris da mi uzmu, kamoli nesto drugo. Nedavno su mi zaboravile spakovati sve briseve koje sam trebala da nosim u Higijenski, od tri, jedan su zaboravile. Pa ako ih ja moram proveravati svaki put, onda stvarno..

Mislim da jednostavno odeš kod sestre, kažeš da nisi zadovoljna i raskineš ugovor. A onda u potragu za nekim kod koga ima još mesta, ne znam kakva je sada situacija kod Maje. Ja idem sutra na pregled pa mogu pitati (ako ne zaboravim pošto se još nisam oporavila od trudnoće u kojoj sam definitivno oglupavila :P :P :P).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skromno dete, pa jel ima sta zanimljivo

manje vise bilo je svasta nesto lepo, ali sa kolicima i Stefanom uglavnom sam isla po strani.. mm i Luka su vec nesto i videli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da mora da prodje bar godina da se raskine ugovor..

kod Maje ima jos mesta a jeste dobra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da mora da prodje bar godina da se raskine ugovor..

kod Maje ima jos mesta a jeste dobra..

Moraš biti minimum godinu dana kod lekara da bi mogla lako da ga promeniš, tj. bez pisane izjave zašto menjaš lekara. ja sam bila kod Modošanovke 5 godina i samo sam otišla kod Majine sestre i rekla da hoću da pređem kod Maje, sestra je napravila ugovor i to je bilo to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mnogo na odgovorima. Nisam ni blizu cele godine jos, ali videcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mnogo na odgovorima. Nisam ni blizu cele godine jos, ali videcu.

Maja je ove nedelje popodnevna smena, pa se prošetaj do ZOV-a makar da se raspitaš kod sestre šta i kako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu, bas cu otici da vidim. Hvala jos jednom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu, bas cu otici da vidim. Hvala jos jednom :)

:) možda se i sretnemo tamo, SanjaRuška i ja danas idemo na pregled :) hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) možda se i sretnemo tamo, SanjaRuška i ja danas idemo na pregled :) hehehe

jel to neko okupljanje u ZOV-u

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel to neko okupljanje u ZOV-u

:lol: :lol: :lol:

Aha :lol: :lol: :lol: Želiš da nam se pridružiš u čekaonici??? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha :lol: :lol: :lol: Želiš da nam se pridružiš u čekaonici??? :lol:

hehehe, nemam kome decu a samo falim sa coporom da dodjem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe, nemam kome decu a samo falim sa coporom da dodjem!!!

opušteno i ja mog vodim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.