Novi Sad

odgovora

Objavljeno

SanjaRuska prvo da ti pozelim dobrodoslicu, sa mali zakasnjenjem.

A drugo...u kom delu grada zivis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaRuska prvo da ti pozelim dobrodoslicu, sa mali zakasnjenjem.

A drugo...u kom delu grada zivis?

Hvala, Nina :rolleyes:

Posle brojnih pokušaja, skrasila sam se na Grbavici, u Danila Kiša :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je NN najlepsi deo grada i cak sam nasla gde cemo jednog dana da kupimo stan... paralelna ulica sa Kace dejanovica prema tusu...prelepo je

Pa upravo sam taj deo i ja navela kao najlepši... Što me kopiraš??? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na NN tj. Satelitu. Stvarno je divno.

Ja se na Telepu uvek izgubim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na NN tj. Satelitu. Stvarno je divno.

Ja se na Telepu uvek izgubim.

I ja isto :lol: :lol: :lol: Baš mi je komplikovan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa upravo sam taj deo i ja navela kao najlepši... Što me kopiraš??? :lol: :lol: :lol:

BEEEEE :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na NN tj. Satelitu. Stvarno je divno.

Ja se na Telepu uvek izgubim.

e pa mi smo u komsiluku... joj ja sam Telep ranije izbegavala delovao mi je kao crna rupa ...hehehe udjes i pojede te mrak, a sada ga bas voli. Mada mi nismo na "onom Telepu'... fise smo na futoskom putu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa mi smo u komsiluku... joj ja sam Telep ranije izbegavala delovao mi je kao crna rupa ...hehehe udjes i pojede te mrak, a sada ga bas voli. Mada mi nismo na "onom Telepu'... fise smo na futoskom putu.

Blesava si :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa mi smo u komsiluku... joj ja sam Telep ranije izbegavala delovao mi je kao crna rupa ...hehehe udjes i pojede te mrak, a sada ga bas voli. Mada mi nismo na "onom Telepu'... fise smo na futoskom putu.

Ja obožavam Telep iz prostog razloga što smo tokom studija jako često tamo kuvali kotliće i pravili roštilje, kod druga koji jedini iz celog društva živi u kući i ima ogromno dvorište :lol: :lol: :lol:

Divni telepski dani i noći...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa mi smo u komsiluku... joj ja sam Telep ranije izbegavala delovao mi je kao crna rupa ...hehehe udjes i pojede te mrak, a sada ga bas voli. Mada mi nismo na "onom Telepu'... fise smo na futoskom putu.

Onda smo blizu, jer smo mi kod DZ na NN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda smo blizu, jer smo mi kod DZ na NN.

Al zar taj deo ne pripada pod NN, a ne Satelitu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam baš detaljno pročešljala sve vaše postove, pa sam možda propustila, ali ipak ću da pitam :rolleyes: Da li u školici postoji više termina u kojima se može ići na časove? Ja planiram da radim što duže mogu, pa me zbog toga interesuje da li postoji i neka popodnevna varijanta?

Jedne nedelje casovi su poslepodne od 18h,a druge nedelje od 11.30h . Kako trudnoca odmice,casovi se pomeraju na ranije,tako d pred sam kraj tj.pred porodjaj ,ovi prepodnevni budu bukvalno u 7.30h :)

Ja sam sad krenula pa rekoh da ti dam inf.iz prve ruke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedne nedelje casovi su poslepodne od 18h,a druge nedelje od 11.30h . Kako trudnoca odmice,casovi se pomeraju na ranije,tako d pred sam kraj tj.pred porodjaj ,ovi prepodnevni budu bukvalno u 7.30h :)

Ja sam sad krenula pa rekoh da ti dam inf.iz prve ruke :D

Hvala, Tanjice!

Uff, pa to nije humano, kako da podignem stomak iz kreveta u 7h?? :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al zar taj deo ne pripada pod NN, a ne Satelitu...

Mi smo u ulici iza, blize pijaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, vi se sve gubite u djelovima grada, a ja se pogubim u cijelom gradu :( ! Dvije i po godine sam ovdje i moram nabaviti kompas. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, Tanjice!

Uff, pa to nije humano, kako da podignem stomak iz kreveta u 7h?? :P :P :P

heheheh.... e kad beban poraste i postane mu TESNO budićeš se i u 5h..... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, vi se sve gubite u djelovima grada, a ja se pogubim u cijelom gradu :( ! Dvije i po godine sam ovdje i moram nabaviti kompas. :(

Pa kako to, draga? :( Tri bulevara i četiri ulice i to je to :P :P :P Zato ga i volim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheh.... e kad beban poraste i postane mu TESNO budićeš se i u 5h..... :lol: :lol: :lol:

Joj :blink::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kako to, draga? :( Tri bulevara i četiri ulice i to je to :P :P :P Zato ga i volim :rolleyes:

E bas tako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj :blink::P

Bice ti tesko da spavas, neces moci da se namestis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice ti tesko da spavas, neces moci da se namestis.

Ma znam, samo još odlažem da prihvatim tu činjenicu...voolim da spavam :P Ali, Tisu više volim, pa se neću buniti :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama, vi se sve gubite u djelovima grada, a ja se pogubim u cijelom gradu :( ! Dvije i po godine sam ovdje i moram nabaviti kompas. :(

Malo je to vremena. Mi smo stvarno upoznali grad jer smo se selili kao podstanari. Bili smo u 3 stana pre ovog i sve u razlicitim delovima grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja najviše volim ulicu Zmaj Ognjena Vuka....tu sam živela....a mm upoznala u kafiću Cepelin, u blizini Futoške pijace,jel se neka seća tog kafića (mislim na ove mamice u najboljim godinama :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam, samo još odlažem da prihvatim tu činjenicu...voolim da spavam :P Ali, Tisu više volim, pa se neću buniti :rolleyes: :rolleyes:

Ma opusteno samo :P ja sam mogla da se namestim da spavam al sam stalno ustajala da piskam :lol: :lol: joj kad se setim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja OBOZAVAM Novi Sad u globalu i ne mogu se izgubiti ikada... zivela sam i na keju i na limanu i na klisi....i sad na Telepu a prepesacila sam ga i uzduz i popreko. Slabo znam imena ulica jer slabo pamtim imena uopste, ali se super snalazim.... baci me gde hoces i znacu da dodjem gde treba....

Cepelina se secam iako nisam nikada bila tamo...hehehehe

I jako me nerviraju sto skrnave grad sa ovim novim zgradama i sto mu uzimaju dusu...za par godina nece biti ni N od ong Novog Sada koji ja pamtim iz detinjstva...strasno su ga unakazili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.