Novi Sad

odgovora

Objavljeno

[/codebox]

Devojke hvala na druzenju,cim se organizujemo za sledecu priliku rado cemo vam biti domacini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

Devojke hvala na druzenju,cim se organizujemo za sledecu priliku rado cemo vam biti domacini!

devojke pa jel ima jos slika za temu cyber drugarice????!!! nemojte mi reci da ste se samo jednom slikali...a i na ovoj slici prepoznajem samo strelchicu....:)

kako ste se provele?blagis se vama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šećeru, slike su postavljene na fb, al u toku dana ćemo prebaciti ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim bilo veselo...i da ispod slika napišete ko je ko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaš opis u sajber drugaricama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[/codebox]

Devojke hvala na druzenju,cim se organizujemo za sledecu priliku rado cemo vam biti domacini!

:lol: :lol: :lol: SUPER......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke, baš vam je bilo fenomenalno!!!! Rekla sam i sledeći put ima da zapucam i ja sa Emom ili bez nje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno Ana, ali bez Eme te ne primamo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA DA Emu obavezno da dovedes....jedino ako ne budemo organizovale zurku bez dece, ali da samo ti budes sama...ne.

Bebac, da cujemo i tvoje misljenje o skupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece bebac da nas pohvali,mozda nam svima sprema otkaz, :lol: joj necu da izgubim svoje mesto u bebcu!!!

Ej devojke ja sam bila toliko van sebe da sam zaboravila da vam podelim nase bojanke i dobila sam :angry: od mm zbog toga! Toliko od mog gostoprimstva!

Ko bude u prolazu neka svrati do igralista kod Tozinog s. mi smo tu svako popodne,pa posle mozemo kod mene na kafu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oprastamo ti...ovaj put, ipak sme cini mi se svebile malo pogub, ali drugi put necemo oprostiti takvu gresku...hehehe cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOO ,pa i ovu ste temu pokrile slicicama : )))

ja inace nisam ni znala da je ono bila bebac :blink: mislila sam da je neka sonjina drugarica.zao mi je sto nisamo duze ostali,ali cim malo porastemo,pane moramo tako brzo kuci na klopanje-eto nas do zore :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece bebac da nas pohvali,mozda nam svima sprema otkaz, :lol: joj necu da izgubim svoje mesto u bebcu!!!

Ej devojke ja sam bila toliko van sebe da sam zaboravila da vam podelim nase bojanke i dobila sam :angry: od mm zbog toga! Toliko od mog gostoprimstva!

Ko bude u prolazu neka svrati do igralista kod Tozinog s. mi smo tu svako popodne,pa posle mozemo kod mene na kafu :rolleyes:

BILO JE LEPO,KLUB VAM JE SUPER I BICE JOS PRILIKA! sad smo probile led,znam da ovakva okupljnja mogu da budu cudna,imamo utisak da se znao 100 godina,a tek se sad pogledale u oci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOO ,pa i ovu ste temu pokrile slicicama : )))

ja inace nisam ni znala da je ono bila bebac :blink: mislila sam da je neka sonjina drugarica.zao mi je sto nisamo duze ostali,ali cim malo porastemo,pane moramo tako brzo kuci na klopanje-eto nas do zore :lol:

hehehe a ja sam mislila da je to Mial 2005.... tek sam na kraju skontala ko je :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nikad nisam u toku, a imam uvek vremena i mogucnosti bilo gde u gradu da odem!!!

nekom drugom prilikom !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da se i ja prijavim ovdje! Nisam se rodila u NS, ali sam se zato udala i porodila i divno mi je! Eto cisto da bude "jedna vise"! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da se i ja prijavim ovdje! Nisam se rodila u NS, ali sam se zato udala i porodila i divno mi je! Eto cisto da bude "jedna vise"! :) :) :)

Pa dobro dosla Trmalja! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage Novosađanke, u domovima zdravlja, pojedini ginekolozi organizovano pljačkaju pacijentkinje. Analize i preglede koje su dužni da obavljaju, oni čine, ali tako što pacijenkinje upućuju na svoju privatnu praksu, subotom, u tim istim ordinacijama i debelo naplaćuju svoje usluge. To i nije strašno toliko, koliko činjenica, da je na videlo izašla novonastala praksa naših ginekologa, da svakoj drugoj pacijentkinji dijagnostikuju RANICE NA GRLIĆU, i savetuju postupak uklanjanja, električnim spaljivanjem, procedurom koja košta oko 5000 dinara, u tim istim ordinacijama, SUBOTOM. Većina pacijentkinja takvu dijagnozu doživljava stresno, jer to može biti pokazatelj ozbiljnih i teških oboljenja. Lično poznajem 7 devojaka koje su od istog lekara dobile ovu dijagnozu (ta činjenica je i izazvala sumnju u njegove dijagnoze, kao i navaljivanje dotičnog lekara, da se zahvat obavi što pre). Neke od njih, obratile su se privatnoj ordinaciji, kako bi čule još jedno mišljenje, međutim, privatni lekar nije ništa primetio, nikakve ranice, niti bilo kakve promene. Jedna moja poznanica, čije ime neću iznositi (jer ne iznosim ni ime dotičnog lekara), uradila je zahvat, i tek posle se obratila drugom ginekologu, koji joj je rekao da za tim zahvatom nije bilo potrebe. Druga devojka je bacila pare na preglede u dve privatne ordinacije, jer nije mogla da poveruje, da je jedan lekar spreman na takav bezobrazluk, i nehuman postupak. Ovo pismo nije namenjeno diskreditovanju dotičnog lekara u domu zdravlja, iako je to zaslužio, već je apel na sve devojke i žene, koje su se našle ili će se tek naći u sličnoj situaciji, da ne dozvole da pojedinci prave eksperimente nad nama i time pune svoje novčanike. POTRAŽITE JOŠ JEDNO MIŠLJENJE!!!!! Pošaljite ovo pismo svima koje poznajete, i pomozite, da se ova priča proširi, da svi čuju ko nas i kako leči. Najiskrenije se nadam, da će doći i do tog bezobzirnog lekara, koji ne zaslužuje da se bavi tom profesijom, a on će se sam prepoznati. Verujem da među vama ima još, koje su doživele nešto slično, ili isto. POMOZITE, DA SE DRUGIM DEVOJKAMA I ŽENAMA NE DOGODI TAKO NEŠTO

Ovo sam dobila od prijateljice na fb,inace i ja sam imala negativna iskustva sa doticnim lekarima na Novom Naselju.Iznenadila sam se da je u toj igri i dr.Savin posto ona vazi za omiljenu dr. medju trudnicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni dr. Rodić sa NN...... :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke!

Moram da Vam se pozalim. Od jutros pokusavam da se zakazem pregled kod ginekologa, ali to je izgleda nemoguca misija.

Isla sam ranije kod dr Tokina na Naselje, nemam neko posebno misljenje a sada je i u penziji. Iz nekog razloga, nemam tamo karton. Mozda i bolje jer mi se stvarno ne ide kod Tabsa i Rodica, a za dr Savin ne znam kakva je.

Pokusala sam da se ubacim kod dr Dobric u ZO Vuka, naravno nema mesta. Kao i ko dr Curcic i Ivkovic u Signalu :-( A za njih tri provereno znam da su dobre doktorke. Moja mama ide ide kod Dobric, a dve dobre drugarive kod doktorki u Signal.

Bas sam nesto isfrustrirana. Ne znam gde da krenem.

Hocu da idem da se ispregledam i odradim sve potrebne testove pa da se bacimo na pravljenje bebca.. A kontam, ako odem kod privatnika da mi odradi Papa test i sta vec treba, oderace me kao jazavca.

I da, koji su mi sve testovi potrebni pre trudnoce?

Svaki savet je dobrodosao :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao Sole, dobro nam došla :D

Ja već dva meseca zakazujem preglede, a neće niko da zakaže... kad zovem kol centar, oni kažu da se za godišnji lekarski pregled zakazuje kod dr, a kad zovem tamo uzmu mi podatke i kažu zvaće vas iz kol centra pa će vam zakazati... i to tako traje već dva meseca... :angry: :angry: :angry:

Ja idem kod dr.Modošanov u ZOV, a čujem da u zadnje vreme je jako aljkava i planiram da je promenim... a nisam pametna kod koga da odem...

Sa dr.Rodićem sam imala sukob tako da NN ne dolazi u obzir...

Uglavnom odrade briseve i papa test, ako su oni u redu to je to.

Što se tiče odlaska privatno, treba sigurno 60-80 evra za sve... :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno, marica-dino :)

Moja kuma vodi vec drugu trudnocu kod Rodica, ni sama ne zna zasto. Sve iz njega mora kljestima da izvlaci.

Malo sam se posavetovala sa nekim drugaricama i vec dve su mi preporucile dr Petrovica iz ordinacije Maric. Kazu da je jako fin i kulturan. A dosta doktora zaposlenih u toj ordinaciji radi i u Betaniji. Ali, sad mi se Betanija cini bas daleko <_<

Ne znam, nisam pametna. Zvacu, pitacu, videcu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam čula za njega.... čak kontam da se prebacim kod dr. Bjelajac ili kod neke nove dr. M.... ( ne mogu da se setim prezimena :lol: ) i ZOV, za nju isto kažu da je dobra....

Nema mi druge nego otići lično pa ih tamo malo razdrmati.. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima dr Olivera Modošanov, ako na nju mislis :D

I ja sam kontala mozda kod Bjelajca. Kazu ima mesta kod svih, sem kod Dobric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nje već idem :lol: :lol: :lol: Al kažu da ima neka nova, a ne znam joj prezime :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.