Novi Sad

odgovora

Objavljeno

posle porodjaj .. 6 meseci sam pokusavala da zakazem. MA DAJ BRE, PA NE DELI NEPOVRATNE KREDITE !!!

Eh to zakazivanje....ja već mesec dana pokušavam da zakažem godišnji pregled u ZOV, ka zovem kol centar, oni kažu da zovem ili odem kod sestre i da će me one tamo zakazati, a kad nazovem sestru koja radi sa mojom dr. ona samo upiše moje podatke, telefon i kaže zvaće vas iz kol centra da vam zakažu !?!?

Sledeće nedelje dr radi popodne, pa ću lično da odem, našle one mene zajeb...ti...

Ako i dalje ne bude zakazala ima da promenim lekara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da se prijavim!Ja sam trudnocu vodila u dz na limanu,a setamo po celom gradu odprilike,ali najvise idemo u parkic u ul.Cara Dusana jer nam je najblize kuci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste Novosadjanke? Koja je raspolozena za druzenje? Proslo nam lepo vreme,zarobljeni smo u stanu a tako nam fali drustvo...

Mi smo UVEK raspolozeni za druzenje!g19267.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe i mi !!!!!!!!!!!

To sto se desilo u betaniji je zaista strasno i nedaj Boze da se ikome desi...ali na zalost taj slucaj nije jedini.......mozemo samo da se nadamo da se nikada nece ponoviti.

Ajde sad da predjemo na lepse teme, ipak je NS lep grad.... Da se malo bolje upoznamo

Sta volite u nasem gradu, gde ste odrasle, u kom ste delu zivele a gde zivite sada....

evo ukratko o meni....do 8 god sam zivela na relaciji liman-kej-klisa....isla sam u OS Djura Danicic....

onda smo otisli za Temerin i tamo sam zavrasila OS, zatim u NS srednju graficku i fax... Svaki vikend i raspust sam provela na B. keju...sad zivimo na Telepu.

NS obozavam, mada se mnogooo pokvario u poslednjih par god.

Volim Tvrdjavu, Dunavski park i Dunavski kej....mesta mog detinjstva.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam do moje 22 god živela u Futogu, zatim sam sa mm živela na NN nepune dve godine, a kad sam ostala trudna, otišli smo u veći stan koji je bio na S.Detelinari, da bi se prošlog decembra opet vratili u Futog :lol: :lol: :lol: hahahah

OŠ "Mika Antić" Futog, SŠ "Jovan Vukanov", fax počela i nikada završila, a nisam se ni ispisala... :)

do petnaeste godine sam izlazila u Futogu po raznim klubovima, sa 16 god sam živela na relaciji Futog-Novi Sad-Lok-Titel.... :) sa 18 sam se malo smirila pa sam bila na relaciji Futog-Vlasenica ( u Bosni) hahahah

E onda je naišao mm i zadržao me u NS-u t1004.gif

Volim detelinaru, volim NN, Dunavski park, centar, volim ceo NOVI SAD.... b0323.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam rodjena novosadjanka-tj zrenjaninka sam,ali sam studirala ovde i u tom periodu sam zivela na limanu 3!ovde sam se udala i sad zivim(o) u adamovicevom naselju-odmah iza higijenskog zavoda!U NS volim SVE-od parkova,Dunava,tvrdjave....ma SVE!!!!!b0270.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DEVOJKE,jeste li cule za ovo??

ne mogu da verujem,strasno sam besna!

http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Betanij...-smrt-bebe.html

dr Ivankovic... grozna dr.. necu da ponavljam svoje postove, vodila mi je Luku na poluintenzivnoj.. mislila sam da cu je udaviti.. na kontrolnom uz mozga s 3 meseca saznam da je na rodjenju imao mozdano krvarenje, a ona mi to nijednom nije rekla.. cak nam je (mamama cije su bebe bile na poluintenzivnoj) rekla da mi prenesemo ocevima sve sto ih zanima i ne da nju stalno zivkaju- svaki otac je imao pravo da dodje i u holu ulaza sestra pozove dr koji vodi dete da da sve informacije..

blizi mi se drugi porodjaj, svim snagama traziti veze !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sinoc sam kopala po papirima, moram da se ispravim..

nije dr Ivankovic kako sam napisala vec dr Gordana Ivanov..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam rodjena novosadjanka-tj zrenjaninka sam,ali sam studirala ovde i u tom periodu sam zivela na limanu 3!ovde sam se udala i sad zivim(o) u adamovicevom naselju-odmah iza higijenskog zavoda!U NS volim SVE-od parkova,Dunava,tvrdjave....ma SVE!!!!!b0270.gif

EJ pa mi smo u komsilukuuuuuu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas dosta u komsiluku! :D

Ja sam rodjena novosadjanka, odrasla na grbavici zivela sam u istoj kuci od kad sam se rodila dok se nisam udala :) Sada zivim na novom naselju i predivno mi je , ovaj deo grada je jako lep za dete, ima dosta zelenih povrsina i u svakom bloku ima igraliste... Isla sam u o.s Sonja Marinkovic, u srednju umetnicku i studiram visoku tehnicku (prim. fotografija) jos dva ispita :/

Obozavam Novi Sad i nemogu da zamislim da zivim igde drugde! Ponosna sam sto sam SOSA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu Novosađanke... gde ste...???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas dosta u komsiluku! :D

Ja sam rodjena novosadjanka, odrasla na grbavici zivela sam u istoj kuci od kad sam se rodila dok se nisam udala :) Sada zivim na novom naselju i predivno mi je , ovaj deo grada je jako lep za dete, ima dosta zelenih povrsina i u svakom bloku ima igraliste... Isla sam u o.s Sonja Marinkovic, u srednju umetnicku i studiram visoku tehnicku (prim. fotografija) jos dva ispita :/

Obozavam Novi Sad i nemogu da zamislim da zivim igde drugde! Ponosna sam sto sam SOSA!

znaci,mi smo komsinice :D

i ja obozavam ns i to sto sam sosa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EJ pa mi smo u komsilukuuuuuu.....

stvarno nina?I ti si u adamovicevom naselju? Pa daj da organizujemo neko kafenisanje,druzenje....!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene,trudnocu sam vodila na limanu kod doktorke Radovanovic,i bila sam prezadovoljna,ekspertne sam radila u betaniji od Bjelopavlovica. Sam boravak u betaniji je bio dobar,i lak porodjaj tako da nisam imala zamerke.

zivela sam u Temerinu tamo sam zavrsila osnovnu,srednju sam isla u hemijsku,potom sam upoznala mm i oisla za Begec a sad smo u Novom Sadu na Detelinari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jedna komsinica! :D Pa meni ste sve u komsiluku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA DA sve smo u komsiluku...i mogle bi da se nadjemo na kafi, soku....

Ja sam blizu Noviteta na futoskom putu, preko puta Jugoalata....

blanka, ja sam isto odrasla u Temerinu...hehehehe tamo sam zarsila osnovnu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno nina?I ti si u adamovicevom naselju? Pa daj da organizujemo neko kafenisanje,druzenje....!?

hehehe ja sam na Telepu, ali mi je higijenski blizu, isli smo na igraliste iza higijenskog dok je postojao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad je ta kafa???? :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ne znam, ali mogle bi se dogovoriti jedan vikend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ZA !!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Racunajte i na mene! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JUHU !!!!!!!!!! t2019.gif

Znaci da pocnemo da planiramo.... predpostavljam da uglavnom odgovara vikend, subota posle podne.....e sad videcemo jos kad i gde.

Razmisljajte o tome......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde ajde evo pruzam podrsku, obavezno da nam prenesete najsvezije traceve iz sveta shou biznisa :P

i slike pod obavezno !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.