Novi Sad

odgovora

Objavljeno

iz bgda sam ali ns obozavam..znala sam sa drustvom svako vece da izlazim u ns....prelep grad....i rekla sam mm ako se ikad budem vracala u srbiju volela bih da kupim stan u ns da bih mogla cesto da idem!!! :)

i gde su zenske slike sa tog vaseg vidjanja bre.??!!! :angry: ,,,,bas ste neke :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene posle nekog vremena...

PRVO da CESTITAM NA NOVOJ BEBICI

DRUGO ....ha ha juce mi je bas bilo lepo i jaakoooo mi je drago sto sam konacno upoznala licno Tamaru i Bokicinu Mikicu...dve divne osobe, nasmejane i pozitivne.

Jesmo prekidale jedna drugu, ali to je bas super, znaci da smo imale o cemu da pricamo.....slika nema, nijedna se nije setila da slika, ali bice prilika....i to slikanje sa decom....

Nadam se da cemo se i sa ostalima upoznati...pored Legende spominjali smo i Anchi....bas smo vas izogovarale...hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Novosadjanke i ja sam se konacno porodila u sredu 14-tog,pustili su nas kuci vec sutradan,posto smo bile odlicne!!!!

CESTITAM....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače, Novosađanke, u kom delu grada živite?

Ja sam na Limanu II, inače sam odrasla u centru, ali ovaj deo grada mi je savršen - sve mi je blizu - Štrand, limanski park, limanska pijaca, Merkator, Spens itd..

Ja sam sa Telepa, kod futoskog puta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Novosadjanke i ja sam se konacno porodila u sredu 14-tog,pustili su nas kuci vec sutradan,posto smo bile odlicne!!!!

da ste zivi i zdravi i sve najbolje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene posle nekog vremena...

PRVO da CESTITAM NA NOVOJ BEBICI

DRUGO ....ha ha juce mi je bas bilo lepo i jaakoooo mi je drago sto sam konacno upoznala licno Tamaru i Bokicinu Mikicu...dve divne osobe, nasmejane i pozitivne.

Jesmo prekidale jedna drugu, ali to je bas super, znaci da smo imale o cemu da pricamo.....slika nema, nijedna se nije setila da slika, ali bice prilika....i to slikanje sa decom....

Nadam se da cemo se i sa ostalima upoznati...pored Legende spominjali smo i Anchi....bas smo vas izogovarale...hahahaha

pa sta sad ja da kazem? :blink: sve ste vas dve rekla umesto mene :) bilo mi je lepo i nadam se da cemo to ponoviti :)

samo se ne sacema dela kad smo to ,,ogovarale`` :lol: to mora da je bilo pre nego sto sam ja stigla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da ste super i da ste pozitivne,to nisam ni sumnjala :)

zaista smo ostale nedorecene na more tema :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa sta sad ja da kazem? :blink: sve ste vas dve rekla umesto mene :) bilo mi je lepo i nadam se da cemo to ponoviti :)

samo se ne sacema dela kad smo to ,,ogovarale`` :lol: to mora da je bilo pre nego sto sam ja stigla....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ma salila sam se, samo smo spomenule da bi bilo lepo da i njih upoznamo,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da ste super i da ste pozitivne,to nisam ni sumnjala :)

zaista smo ostale nedorecene na more tema :):):)

hahahahaha...naravno, nadam se da ce mo e bar nas dve vidjati cesce, ipak smo u komsiluku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jedne Facebook stranice smo za Novosađan(k)e! :D Nasmejao me je, ko god da ju je smislio:

http://www.facebook.com/pages/Slobodan-pre...137154729642148

hahahahha..ko bi rekao da coveku i tako nesto moze da nedostaje :lol: ili da mu padne na pamet da stavi na fejs :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sada ljubomorna,na vase druzenje,a mi cemo biti u karantinu jos ko zna koliko dana,mada bih ja rado pobegla napolje sa bebicom. Hvala vam na cestitkama,i racunajte na mene sledeci put kada se budete druzili!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sada ljubomorna,na vase druzenje,a mi cemo biti u karantinu jos ko zna koliko dana,mada bih ja rado pobegla napolje sa bebicom. Hvala vam na cestitkama,i racunajte na mene sledeci put kada se budete druzili!!!

NEMAS FRKE ;) vi sad uzivajte i bolje da ne izlazis po ovim vrucincinama.od nedelje zahladjenje-da i to dozivim!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sada ljubomorna,na vase druzenje,a mi cemo biti u karantinu jos ko zna koliko dana,mada bih ja rado pobegla napolje sa bebicom. Hvala vam na cestitkama,i racunajte na mene sledeci put kada se budete druzili!!!

ma da strpi se jos par dana i onda strafta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla sam u ns....sada ponovo mogu da se druzim sa vama. Malo sam se odmorila od kompa....Bokice kad pijemo kafu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla sam u ns....sada ponovo mogu da se druzim sa vama. Malo sam se odmorila od kompa....Bokice kad pijemo kafu?

samo da mi prodje iduca nedelja! selimo se iduci vikend,a muz mi je do sad radio neku glupavu medjusmenu jer mu je kolega na godisnjem,pa se em vraca kuci kasno,em premoren...jedva cekam sutra,trebao bi kolega da se vrati ,pa da pocnu normalne smene,da mi mozemo da pocnemo da se pakujemo...+ crkao mi frizider,vijam majstore a treba i ovoj stanarki da uzmemo frizider(poklopilo nam se sve u PM),bar da je ovaj nas sacekao da se preselimo pa da onda rikne...javim ti se,cim se malo sredimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cujemo se pa da pijemo kafu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cujemo se pa da pijemo kafu

:(^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam iz Novog Sad, nisam jos radjala ali mogu da pisem o iskustvu sa raznoraznim ginekolozima. Isla sam prvo privatno, posle sam nastavila drzavno. Isla sam do skoro kod dr Rodica na novo naselje. Sve je bilo ok dok nije video los spermogram mm i rekao da li planirate da ostanete sa njim??? Uzas, i jos je pri tom corav i sve nalaze gleda kroz naocare i lupu i sad on kao nesto vidi??? I kad god sam odlazila pitamo me je sta sad hocete, idite u betaniju niste vise u mojoj nadleznosti!!

Onda sam otisla isto na nn kod dr Milosevica kad mi je beta bila 36 i pala i on se izdera na mene kao moze ti biti takav nalaz i od dve case coca cole??? Ali nemam vise snage da ih menjam, videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam iz Novog Sad, nisam jos radjala ali mogu da pisem o iskustvu sa raznoraznim ginekolozima. Isla sam prvo privatno, posle sam nastavila drzavno. Isla sam do skoro kod dr Rodica na novo naselje. Sve je bilo ok dok nije video los spermogram mm i rekao da li planirate da ostanete sa njim??? Uzas, i jos je pri tom corav i sve nalaze gleda kroz naocare i lupu i sad on kao nesto vidi??? I kad god sam odlazila pitamo me je sta sad hocete, idite u betaniju niste vise u mojoj nadleznosti!!

Onda sam otisla isto na nn kod dr Milosevica kad mi je beta bila 36 i pala i on se izdera na mene kao moze ti biti takav nalaz i od dve case coca cole??? Ali nemam vise snage da ih menjam, videcemo...

znaci da budem spremna na sve?!....umeo on da bude cudan,do sad nije bio neprijatan prema meni,opet,naspram on likuse kod koje sam ranije isla,ovj bar radi svoj posao i ne ceka samo da te isperjasi iz ordinacije itd itd tako da sam zasad zadovoljna.sto ti kazes nemam snage da ih menjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ume da bude neprijatn kad se pravim "pametna" kad sebi postavljam dijagnozi i radim betu na svoju ruku, tad je bio jako besan i svasta mi je rekao i ne daj Boze da ga pogresno razumes i ponovis sta je rekao pogresno....

Mada ves sledeci put je bio detaljan i ok... Videcemo, treba ranicu da mi sredjuje, i pocinje da radi tek od 9.8

A kakva su tvoja iskustva, jel dugo ides kod njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jedna novosađanka! :)

Trudnoću sam vodila u ZOV kod dr Bjelajca, porodila sam se u dan kad je predvideo, i sve drugo, svaka mu čast. Jedan ekspertni sam radila u Betaniji kod dr Belopavlovića (i mene su upozorili da ga slučajno ne pitam koji je pol u pitanju), a drugi sa ehokardiografijom sam radila kod dr Novakov. Amniocentezu mi je radio isto Belopavlović.

Inače, tri godine do trudnoće sam privatno išla kod dr Bogavac, ali kad sam se odlučila na trudnoću, to sam batalila, nisam imala strpljenja da čekam kod nje po 5 sati na pregled. Ali marfijev zakon :P , kad god sam bila u Betaniji naletela sam na nju, pa je tako moralo biti da me je ona porodila. Babica znam da se zove Vesna i za 10+ je, divna žena!

Inače, živim kod Futoške pijace. Kod NS-a volim njegovu smirenost. :) Nisam rođena ovde, ali tu sam od 5.godine i kao da mi je rodni grad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ume da bude neprijatn kad se pravim "pametna" kad sebi postavljam dijagnozi i radim betu na svoju ruku, tad je bio jako besan i svasta mi je rekao i ne daj Boze da ga pogresno razumes i ponovis sta je rekao pogresno....

Mada ves sledeci put je bio detaljan i ok... Videcemo, treba ranicu da mi sredjuje, i pocinje da radi tek od 9.8

A kakva su tvoja iskustva, jel dugo ides kod njega?

ponekad nisam u stanju da razlucim da li hoce da bude sarkastican ili duhovit :lol: u sustini nisam imala probelma sa njim,bio je maximalno korektan. pre njega sam isal u ZOV kod doktorice koja je bila katastrofa,vecito nadrndana,zadrzavas se maximalno 5 minuta,za 4 meseca trudnoce me je pregledala samo 2 puta,nijednom mi nije uzela nikakav bris ili bilo sta slicno. UZ mi je uradila samo 2 puta,da utvrdi trudnocu i cuje srce,a da pri tom nije primetila da mi je narastao MIOM(koji nisam imala pre trudnoce)!

sve u svemu -sarlatanka! kad je pitas nesto donijes odgovor-,,vi niste zavrsili medicinski fakultet``,a nista ti ne objasnjava,ne upucuje,ne preporucuje,ne odgovara na pitanja!NIJE VIDELA DA IMAM RANICU NA GRLICU MATERICE,a iscudjava se zasto mi je pojacan sekret :blink::angry: da ne spominjem da kada mi je utvrdila trdunocu nije dala ni neka osnovna uputstva tipa ,,pijte folnu kiselinu``,sto je najosnovnije(na srecu sama sam to znala i pila je par meseci pre zaceca)...tako da kad sam presla kod sase-pevam!on nije najsimpaticnija osoba na svetu,ali bar radi svoj posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jedna novosađanka! :)

Trudnoću sam vodila u ZOV kod dr Bjelajca, porodila sam se u dan kad je predvideo, i sve drugo, svaka mu čast. Jedan ekspertni sam radila u Betaniji kod dr Belopavlovića (i mene su upozorili da ga slučajno ne pitam koji je pol u pitanju), a drugi sa ehokardiografijom sam radila kod dr Novakov. Amniocentezu mi je radio isto Belopavlović.

Inače, tri godine do trudnoće sam privatno išla kod dr Bogavac, ali kad sam se odlučila na trudnoću, to sam batalila, nisam imala strpljenja da čekam kod nje po 5 sati na pregled. Ali marfijev zakon :P , kad god sam bila u Betaniji naletela sam na nju, pa je tako moralo biti da me je ona porodila. Babica znam da se zove Vesna i za 10+ je, divna žena!

Inače, živim kod Futoške pijace. Kod NS-a volim njegovu smirenost. :) Nisam rođena ovde, ali tu sam od 5.godine i kao da mi je rodni grad.

za bjelajca sam cula samo reci hvale...belopavlovic je kao lik iz crtanog,da ga sretnes na ulici ne bi covek rekao da je dr ni pod tackom razno,nisam odusevljena(ako si procitala moj prethodni post,odradjena sam za par minuta,a on vazi za nekog deta;ljnog,strpljivog i metodicnog...)do dr novakov se tesko dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ume da bude neprijatn kad se pravim "pametna" kad sebi postavljam dijagnozi i radim betu na svoju ruku, tad je bio jako besan i svasta mi je rekao i ne daj Boze da ga pogresno razumes i ponovis sta je rekao pogresno....

Mada ves sledeci put je bio detaljan i ok... Videcemo, treba ranicu da mi sredjuje, i pocinje da radi tek od 9.8

A kakva su tvoja iskustva, jel dugo ides kod njega?

izvini,zaboravila sa da te pitam,sta je bETA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.