Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Pozdrav Novosadjanke! :) Hajd' da se i ja upisem ovde. Malo sam preletela ove silne stranice, pa da i ja napisem koju...

Sto se trudnoca i ginekologa tice....

Prvu trudnocu mi je potvrdio dr.Grahovac u ordinaciji GOG u Kosancic Ivana, ok je, nije skup i mislim da korektno radi. Nedugo zatim sam presla u drzavnu i do kraja mi je vodila dr. Dobric u ZOV. Koliko su je hvalili, nista posebno...

Drugu trudnocu sam, zbog nedostatka vremena (prvo dete malo, a i ja radila do devetog meseca), isla privatno...u Perinatal kod dr Mackic...jako prijatna i sve ok.

Elem, nasetala se ja...sad bih volela da imam nekog "za stalno", ne bih vise da idem kod Dobricke, iako sam potpisala ugovor...jel cuo neko nesto za doktore tj. ginekologe u Limanskoj ambulanti? Ima neka dr Popov i jos neki muskarac...za njih kazu da su dobri, pa eto ako neko nesto zna, bila bih zahvalna. :)

Dobro nam dosla :)

Sto se tice Limana, ja nisam otisla tamo jer sam cula da su svi doktori koji su dobri vec prebukirani i ne primaju nove pacijente. Idem u ZOV kod Markoske i zadovoljna sam, za Dobricku sam cula da je ok ali i da je jako sujetna, tipa nece da ti da uput za Betaniju ili tako nesto.... a sto se tice muskarca na Limanu - verovatno Radumilo, ali covek dobio karcinom pa nije radio, sad opet radi ali ne znam za detalje... Nisam mnogo pomogla, ali toliko znam! srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za Dobricku je laz ja sam kod nje 4 god i to nije istina zena je ekstra dr i strucna i sto god ti treba da ti ili uradi ....Dobricka je meni dala 2 meseca ranije uput za Betaniju za komisjiju za cr a to se radi 3 nedelje pred porod ...

Nije laz, moja kuma je vodila kod nje trudnocu i tako je prosla, ali izgleda da samo nije prema svima ista :blink: Ne znam razlog a i ne sudim jer stvarno nemam licno iskustva sa njom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla :)

Sto se tice Limana, ja nisam otisla tamo jer sam cula da su svi doktori koji su dobri vec prebukirani i ne primaju nove pacijente. Idem u ZOV kod Markoske i zadovoljna sam, za Dobricku sam cula da je ok ali i da je jako sujetna, tipa nece da ti da uput za Betaniju ili tako nesto.... a sto se tice muskarca na Limanu - verovatno Radumilo, ali covek dobio karcinom pa nije radio, sad opet radi ali ne znam za detalje... Nisam mnogo pomogla, ali toliko znam! srecno!

za Dobricku je laz ja sam kod nje 4 god i to nije istina zena je ekstra dr i strucna i sto god ti treba da ti ili uradi ....Dobricka je meni dala 2 meseca ranije uput za Betaniju za komisjiju za cr a to se radi 3 nedelje pred porod ...

@OljaNS: Nemam pojma, moja sestra je zakazala kod te dr Popov prvi pregled...ide sad za nekoliko dana i treba da potpise onaj papir. Zvacu, pitacu...pa cu videti. Ja sam na Telepu, blizu Limana, pa mi tu odgovara zbog blizine. ;)

@ZVONKA: I ja sam za nju stvarno cula samo reci hvale...a meni dok je vodila prvu trudnocu bila je ok, ali sta ja znam....par puta mi nije delovala bas preterano posveceno...a ja to od izabranog lekara svakako ocekujem. Cak me je u dva navrata razocarala, da ne kazem prestravila....kasnije se ispostavilo totalno bez razloga. Ne sumnjam u strucnost, ali meni nije bas legla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije laz, moja kuma je vodila kod nje trudnocu i tako je prosla, ali izgleda da samo nije prema svima ista :blink: Ne znam razlog a i ne sudim jer stvarno nemam licno iskustva sa njom!

moja drugarica ide kod nje i iako je i sama zdravstveni radnik kaze da je totalno razocarana. samo grubo pogleda nalaze, nista ne objasni ne pojasni, nema vremena ni volje-tako uvek deluje. morala je da ide privatno kod dermatologa jer ima problem sa kozom i venama pa je tako dosla i do vaskularnog gde su joj rekli bolovanje do kraja trudnoce i operacija preko potrebna cim prestane sa dojenjem posle, a Dobricka joj rekla za vene da je to normalno u trudnoci, to normalno nije ni pogledala koliko uopste nije normalno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla :)

Sto se tice Limana, ja nisam otisla tamo jer sam cula da su svi doktori koji su dobri vec prebukirani i ne primaju nove pacijente. Idem u ZOV kod Markoske i zadovoljna sam, za Dobricku sam cula da je ok ali i da je jako sujetna, tipa nece da ti da uput za Betaniju ili tako nesto.... a sto se tice muskarca na Limanu - verovatno Radumilo, ali covek dobio karcinom pa nije radio, sad opet radi ali ne znam za detalje... Nisam mnogo pomogla, ali toliko znam! srecno!

:o Joj sad sam bas ljuta na sebe... Svaki put kad sam htela na pregled, on je bio na bolovanju a ja se ljutila jer sam mislila da se samo izvlaci od posla, bas sam kreten :angry::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Joj sad sam bas ljuta na sebe... Svaki put kad sam htela na pregled, on je bio na bolovanju a ja se ljutila jer sam mislila da se samo izvlaci od posla, bas sam kreten :angry::(

pa, dobro, nisi znala. I ja sam slucajno saznala... u svakom slucaju, nadam se da ce biti ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa, dobro, nisi znala. I ja sam slucajno saznala... u svakom slucaju, nadam se da ce biti ok.

I ja... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame,da li neko zna gde mogu da nabavim pelene za kupanje,isla bi na bazen sa bebanom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame,da li neko zna gde mogu da nabavim pelene za kupanje,isla bi na bazen sa bebanom?

Imaš ih u svim većim marketima i u DM-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja jedno malo pakovanje, možda dve fale. Rok trajanja je do 1014. godine, mogu da ti ih dam, mada ne znam kako. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam ja jedno malo pakovanje, možda dve fale. Rok trajanja je do 1014. godine, mogu da ti ih dam, mada ne znam kako. :mellow:

Nigde nema da se kupi na komad,meni bi trebalo jedna,dve najvise da odvedem moju malecku na bazen malo...u kom delu grada zivis ti? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nigde nema da se kupi na komad,meni bi trebalo jedna,dve najvise da odvedem moju malecku na bazen malo...u kom delu grada zivis ti? :rolleyes:

Liman II, par minuta od spensa. Pošalji mi pp ako želiš da izvršimo primopredaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i ticker ti sada radi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i ticker ti sada radi. :)

Jao pa ti si srce,hvala javicu ti se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ste cule za ovo?Pedofil u NS

Jooooj dosla na ovu nasu divnu temu, i imam sta i da vidim!!! :angry: :angry: :angry:

Zaista ne znam koja bi kazna bila dovoljno jaka da se primeni na ovakvim izopacenim ljudima!!! Sve sto mi pada na pamet je smesno.

Uh,bre zene.... Pa u kakvom to okruzenju rastu nasi andjeli??? Ja Lenku necu smeti ni do prodavnice samu da pustim,kakvo vreme dolazi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj dosla na ovu nasu divnu temu, i imam sta i da vidim!!! :angry: :angry: :angry:

Zaista ne znam koja bi kazna bila dovoljno jaka da se primeni na ovakvim izopacenim ljudima!!! Sve sto mi pada na pamet je smesno.

Uh,bre zene.... Pa u kakvom to okruzenju rastu nasi andjeli??? Ja Lenku necu smeti ni do prodavnice samu da pustim,kakvo vreme dolazi....

Da, vidis...a kada su ga uhvatili i priveli, rekao je da je to jace od njega...eeeeeej!!! :angry:

Mene vec hvata panika kakvo vreme tek dolazi...ako si musko- tuce, oruzje, ubijanja i prebijanja, a ako si zensko- napastvovanja od kojekakvih manijaka...uzas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA treba ih sve javno obesiti i kastrirati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA treba ih sve javno obesiti i kastrirati

Bas tako,treba ih muciti najgorim mukama,seci delic po delic tela.Kakav je to mozak bolesni,fuj :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,jel ima negde u Ns-u gde mogu Lenku da odvedem da se slika sa Deda-Mrazom? MM i ja da joj kupimo paketic, nju odvedemo, damo deda Mrazu kesu, i on joj to kao pokloni. Mi je slikamo, i svi srecni :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske,jel ima negde u Ns-u gde mogu Lenku da odvedem da se slika sa Deda-Mrazom? MM i ja da joj kupimo paketic, nju odvedemo, damo deda Mrazu kesu, i on joj to kao pokloni. Mi je slikamo, i svi srecni :lol: :lol: :lol:

Ma kod kineza kupite masku i obuce se tm kao deda Mraz :blink::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjanka , znam da je na spensu svake godine bila dodela paketica , al raspitaj se na blagajni dali jos uvek to rade .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kod kineza kupite masku i obuce se tm kao deda Mraz :blink::rolleyes:

Mi cemo ovako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kod kineza kupite masku i obuce se tm kao deda Mraz :blink::rolleyes:

Zelim i da se svo troje slikamo sa Deda Mrazom.... Al dobra je fora,pa ubuduce deda ako bude bio raspolozen...

Novosadjanka , znam da je na spensu svake godine bila dodela paketica , al raspitaj se na blagajni dali jos uvek to rade .....

Hvala. Nisam znala za to, bas cu videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za manje od mesec dana moj sin puni godinu dana...imate li neki predlog za rodjendaonicu/igraonicu???

Cerkin prvi rodjendan smo slavili u "Sundjer Bob i Patrik"- nije lose, ali je preveliko, a i na dva nivoa je...i nema nesto igracaka da se deca zabave.

Drugi rodjendan je bio bolji- slavili smo u "Tigric Petru"- ako ne nadjem drugu opciju, tamo cemo, mada bih volela nesto drugo, jer mi je skucen prostor za roditelje.

Zvali bi bar 20 odraslih i otprilike 10-15 dece...uzrasta od 1 do 5 godina...s tim sto ih je najvise od 2-3 godine.

Novosadjanke, dajte neko iskustvo, predlog, ideju!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila u igraonici "Obrazovni klub",izmedju ostalog i rodjendane, preko puta Dunavskog parka,u zgradi Pozorista Mladih,i od sveg srca ti preporucujem.

Super je program,devojke ljubazne, lep prostor za roditelje, oni raspolozeni za svaki vid saradnje. Barem je tako bilo pre 3 godine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.