Novi Sad

odgovora

Objavljeno

Zmaj Ognjena Vuka - dr. Mirjana Bratić (mi smo jako zadovoljni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr Milena Zelenovic na Novom Naselju. super je dr ali sam Luku kad zagusti vodila privatno kod dr Marka Nikolica. on je divan doktor..

Zelenovicka je super sto se tice savetovalista, detaljna je. i ovako je ona dobra a privatno smo isli kad ne zelim da cekam sa viroznom decom, em sam bila trudna.. ili je neka nedelja u pitanju i tako..

da imam puno para kod Nikolica bih stalno vodila decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmaj Ognjena Vuka - dr. Mirjana Bratić (mi smo jako zadovoljni)

dr Milena Zelenovic na Novom Naselju. super je dr ali sam Luku kad zagusti vodila privatno kod dr Marka Nikolica. on je divan doktor..

Zelenovicka je super sto se tice savetovalista, detaljna je. i ovako je ona dobra a privatno smo isli kad ne zelim da cekam sa viroznom decom, em sam bila trudna.. ili je neka nedelja u pitanju i tako..

da imam puno para kod Nikolica bih stalno vodila decu.

Hvala!

Verovatno ćemo u ZOV, pošto sam se ja zbog ginekologa koji mi je tamo nekako vezala za taj dom zdravlja, deluje mi prijatnije i ljudskije od ostalih :rolleyes: Najbliži nam je Liman, al' nekako mi se ne sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heloo!

Jos jedna Novosadjanka (trenutno preseljena u Petrovaradin)! :rolleyes:

Lepo je citati vase komentare. Da li neko ima iskustva sa nekom dr na Pezosu? Ne znam kome da se prepustim s obzirom da sam med. sestra i znam pojedine dr, kako koji radi, sta traze, itd.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dr Milena Zelenovic na Novom Naselju. super je dr ali sam Luku kad zagusti vodila privatno kod dr Marka Nikolica. on je divan doktor..

Zelenovicka je super sto se tice savetovalista, detaljna je. i ovako je ona dobra a privatno smo isli kad ne zelim da cekam sa viroznom decom, em sam bila trudna.. ili je neka nedelja u pitanju i tako..

da imam puno para kod Nikolica bih stalno vodila decu.

Nikolic je odlican i veoma posvecen lekar !!! on je sestrinu decuod rodjenja do danas spasao bolnice i ko zna cega sve vise puta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikolic je odlican i veoma posvecen lekar !!! on je sestrinu decuod rodjenja do danas spasao bolnice i ko zna cega sve vise puta!!!

Je l' to dr sa Grbavice? Ako je on, super je kao lekar, moja sestra i moj brat vode decu kod njega otkad su se rodila, ali ja ga izbegavam, jer me je jako istraumirao kad se rodila moja cerka. Moja preporuka, ko moze da vodi decu privatno, je dr Stefanovic! Jako je skupa (2500 din pregled :wacko: ) ali je bas bas temeljna i za sve zivo se zanima, pokazuje sve moguce vezbice, preporucuje i daje snimke za razvoj dece, ma sve najbolje! Inace radi i u Decjoj bolnici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' to dr sa Grbavice? Ako je on, super je kao lekar, moja sestra i moj brat vode decu kod njega otkad su se rodila, ali ja ga izbegavam, jer me je jako istraumirao kad se rodila moja cerka. Moja preporuka, ko moze da vodi decu privatno, je dr Stefanovic! Jako je skupa (2500 din pregled :wacko: ) ali je bas bas temeljna i za sve zivo se zanima, pokazuje sve moguce vezbice, preporucuje i daje snimke za razvoj dece, ma sve najbolje! Inace radi i u Decjoj bolnici...

Jel to ona punacka zenica sa smedjo plavom kosom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to ona punacka zenica sa smedjo plavom kosom ?

Jeste, i uvek nosi neke sesire :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, i uvek nosi neke sesire :lol:

Jaoo, pa to mi je najbolja preporuka, ja sam totalni fan šešira :lol:

Šalu na stranu, hajd' da ne bismo reklamirale, možete mi poslati na PP kontakte tih lekara ako imate (privatne ordinacije) pa ću videti. Malo sam babrila po netu, i nisam uspela da ih nađem :mellow:

Mi smo po preporuci PR-ke Doma zdravlja izabrali dr Vesnu Vuleković na Limanu, imamo 7. septembra prvu kontrolu pa ćemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isto kod Vulekovicke. A za privatno imas dr. Spasojevic ili dr. Djuretic. Oboje rade u d. bolnici. Prvi je neonatolog, a druga je i alergolog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo isto kod Vulekovicke. A za privatno imas dr. Spasojevic ili dr. Djuretic. Oboje rade u d. bolnici. Prvi je neonatolog, a druga je i alergolog.

I, kako ste zadovoljni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko je reci, jer su, da kucnem u drvo, retko bolesne. Uvek je ljubazna, temeljna, i ne gresi, sto je bitno. Ali je kod nje uvek guzva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko je reci, jer su, da kucnem u drvo, retko bolesne. Uvek je ljubazna, temeljna, i ne gresi, sto je bitno. Ali je kod nje uvek guzva.

E hvala! I pretpostavila sam da je uvek gužva, pošto nema ni mesta više kod nje, mi smo upali "na mišiće" :rolleyes: U svakom slučaju, nadam se da ni nama neće biti potrebna često :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li nekog iz Temerina?

Ja sam iz Temerin city,vidim toliko majušnih bebica i mamika u centru,teško mi je poverovati da nema nikog ovde... :)

cao chimama i veliki pozdrav svima na ovoj temi

.Evo ja sam iz Temerina,ceo zivot provela tamo,sem za vreme studiranja,ali pre nekih godinu dana se preselila u Bg.

Da,neverovatno je koliko dece i trudnica ima u Temerinu,svaki put kada dodjem uvek se iznenadim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super da ste iz Temerina! Imam pitanje vezano za roditeljski dodatak, ako vam nije tesko da pogledate u tom odeljku, postavila sam pitanje, da ne ponavljam!? HVALA mnogo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa Chi... jeste da kasnim ali izgleda da je tvoja prozivka urodila plodom....:D

Sala mala.... Inace kako ste Novosadjanke ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radno i vredno :)

Opet mi je haos u kući pa ne znam na koju stranu da se okrenem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Znam kako ti je... mi izasli iz nereda ... moj savet, kada ne znas odakle da krenes ti sedi i popij kafu :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao zene, evo i mene na kratko- dok se Stefan ne probudi da sisa..

tada ce vec ustati i mm i onda ne mogu da pridjem kompu.

u nedelju se Luka vratio sa mora, mm ima puno posla a ja sam juce plakala jer se Stefan nesto kmezio pola dana i nikako da malo odspava.. jedan placE, drugi vice BRZO NOSA KRENULO GOVANCE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao zene, evo i mene na kratko- dok se Stefan ne probudi da sisa..

tada ce vec ustati i mm i onda ne mogu da pridjem kompu.

u nedelju se Luka vratio sa mora, mm ima puno posla a ja sam juce plakala jer se Stefan nesto kmezio pola dana i nikako da malo odspava.. jedan placE, drugi vice BRZO NOSA KRENULO GOVANCE...

Kod tebe je bas veselo :D polako samo mislim da je ovo vreme mene glava boli ubija :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma, verujem. predvece obavezno idemo napolje pa sinoc ono vreme fuj i nismo isli .. nervoza visokog nivoa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Znam kako ti je... mi izasli iz nereda ... moj savet, kada ne znas odakle da krenes ti sedi i popij kafu :rolleyes: :rolleyes:

hahaha jel ti to imaš skrivene kamere pa vidiš šta ja radim??? :lol: :lol:

Ja sam prestala piti kafu kad sam batalila cigare, znači pre nekih 5 godina...a sad sam se opet navukla na nju, tučem 3-4 dnevno :lol: jeste da je nes u pitanju al mnogo jeeeeee :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene!

Nije bas za ovu temu, ali je vezano za NS - da li mi mozete preporuciti kod kojeg dr da vodim trudnocu? Do sada sam isla privatno.... Mm mi kaze da je najbolje ici na Liman ili Z.O.Vuka? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene!

Nije bas za ovu temu, ali je vezano za NS - da li mi mozete preporuciti kod kojeg dr da vodim trudnocu? Do sada sam isla privatno.... Mm mi kaze da je najbolje ici na Liman ili Z.O.Vuka? Hvala

Ja sam vodila trudnocu na Limanu kod doktorke Radovanovic, i zadovoljna sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene!

Nije bas za ovu temu, ali je vezano za NS - da li mi mozete preporuciti kod kojeg dr da vodim trudnocu? Do sada sam isla privatno.... Mm mi kaze da je najbolje ici na Liman ili Z.O.Vuka? Hvala

Na Limanu samo nemoj da ides kod Radumila, meni je vodio prvu trudnocu i uopste nisam bila zadovoljna. Meni se licno ni Milicevic ne svidja, ali ima i ko ga hvali.

Ja sam vodila trudnocu na Limanu kod doktorke Radovanovic, i zadovoljna sam

Za nju sam cula da je odlicna i da ima najvise pacijenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.