Farbe za kosu

odgovora

Objavljeno

E pa devojke zanima me koje farbe za kosu koristite i da li su dobre. Takodje me interesuje da li neka od Vas koristi kolorton farbu i kakva je? Gde se moze kupiti u Bg-u. jer mi se mnogo svidja boja Ruzino drvo pa bih volela da se ofarbam u nju, a jedino sam na netu mogla da nadjem kolorton 9v. (derik U.S.A.)oni proizvode i maxiton farbe za kosu.

Ako neka od Vas koristi tu nijansu a da je druga farba u pitanju molila bih da mi kazete koja je ili koje se boje mesaju ako ih je vise posto sam odusevljena tom bojom!

Hvala unapred!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za izrastak korisitm PALETTE od schwarkopfa, ne znam sta moja frizerka koristi za pramenove..maxitone farbu sam probala dok sam kosu farbala celom duzinom-nisma bila zadovoljna,nije mi lepo izvlacila boju izrastka(farbam se u plavo,a imam jak crveni pigment u kosi)

ne znam koja je boja na koju mislis,je li to smedji ili crveni ton,,ruzino drvo``? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristila sam mnoge farbe. Dok sam se farbala u crveno, koristila sam Londa farbu i bila sam zadovoljna njome. Kasnije sam resila da se farbam u bas intezivno crvenu, pa sam kupovala Palette, ali ona je meni bas bila losa. Nije bitno sto se ispirala, ali ispirala se neravnomerno pa mi je kosa bila odvratno sarena. Sada se farbam u crno i kupila sam jednom neku bugarsku farbu LADY STYLE od 160 dinara i verovale ili ne, ja u zivotu nisam koristila bolju farbu. Kosa mi je imala prelep sjaj. Takav sjaj nisam imala ni sa jednom drugom farbom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za izrastak korisitm PALETTE od schwarkopfa, ne znam sta moja frizerka koristi za pramenove..maxitone farbu sam probala dok sam kosu farbala celom duzinom-nisma bila zadovoljna,nije mi lepo izvlacila boju izrastka(farbam se u plavo,a imam jak crveni pigment u kosi)

ne znam koja je boja na koju mislis,je li to smedji ili crveni ton,,ruzino drvo``? :huh:

pa to je nesto izmedju, neka rozikasta nemam pojma kako bih je opisala ali je fenomenalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa to je nesto izmedju, neka rozikasta nemam pojma kako bih je opisala ali je fenomenalna.

pokusacu da je postavim ako uspem jer mi se mnogo svidja.

post-6109-1277657455.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim Londa farbu i to zato sto mi jednino sa njom bude boja koja meni odgovara-svetlo braon. Sve ostale mi sa tom bojom vucu na crveno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo se vec ne farbam jer mi odgovara moja boja kose a i sedih nemam za sada ;) Znam ponekada da stavim kanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dok sam se farbala u kucnim varijantama koristila sam Safiru i Lorealove farbe i bila sam zadovoljna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila prvo auru,pa garnier,pa londu i nekako mi je ona najvise odgovarala.Sada sam presla na kanu da malo oporavim kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se farbam u plavo i koristim Selektivu-jedino mi ona izvuce onako sivkastu i ne ispira se na zuto.Probala sam sve druge i bile su mi bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam pocela da se farbam, tj. da me farbaju, koristila sam kanu onu starinsku. E, onda sam presla u plavuse i koristila razne farbe tipa Londa, Garnier, Palet, Loreal pa i onu bugarsku Lady, ali ubedljivo najbolja farba kojom sam izvlacila sivi ton u kosi je bila grcka lorven. Dugo je u Srbiji nije bilo i skoro sam je nasla u jednoj parfimeriji i kupila, ali nisam izvukla tu boju koju sam imala pre udaje i pre porodjaja. Izgleda da hormoni prave cuda i sa kosom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam presla u plavuse pocela sam da se farbam sa Garnierovom, pa su me frizeri farbali Revlonovim farbama a kad sam se udala ovde je jedan jako dobar frizer zastupnik neke francuske firme (da me ubijete ne mogu da se setim kako se zove firma) pa me njihovim farbama farbaju.

S obzirom da mi je pigment narandzast, moraju da mesaju farbe da bi mi izvukli plavu boju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koristim Garnier-ovu 5-icu. Koristila sam 5.3 (mislim da je svetlo smedja), ali mi se kosa odmah prosara, tako da sam presla na 5 (tamno smedja, kakva je i moja prirodna boja kose) i zadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

godinama unazad koristim garnier 111 koja mi je pomogla da mi kosa konacno poraste a boja je savrsena od farbanja do farbanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj,ja se 6 godina nisam farbala,kupila sam juce garnier herbashine ledeno mahagoni smedju,inace sam prirodno tamno smedja,a volela bih da imam crvenkasto/bordo odsjaj,kakva li je ova farba,zna li ko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila sve farbe koje postoje ali mi najvise odgovara Loreal crna visnja.... (ako se ne varam). Super mi je bila i Londa violet dok sam mogla da je nadjem ,sad je vise nema. Presla sam na Still cokoladnu i super mi je. Nema nkakve veze sa crnom visnjom (koja je bas skupa) ali ja sam zadovoljna. nikad nisam kupila dva putaistu boju cak ni istu nijansu. Bila sam i pink i crna i plava.... sve boje sam probala a najbolje mi stoje cokoladna i mahagoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,dajte neki prirodni recept kako da skinem farbu sa cela? :D Naime,ofarbam se ja sinoc i sjednem pred tv da gledam vece sa Ivanom Ivanovicem i zaboravim na pranje kose(sjetila sam se da perem kosu kad se emisija zavrsila)! :angry: I,naravno,opralo se koliko je moglo,ali,znate primi onaj dio koze farbu gdje se farbate i sada ne mogu to da skinem!Sta da radim? :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,dajte neki prirodni recept kako da skinem farbu sa cela? :D Naime,ofarbam se ja sinoc i sjednem pred tv da gledam vece sa Ivanom Ivanovicem i zaboravim na pranje kose(sjetila sam se da perem kosu kad se emisija zavrsila)! :angry: I,naravno,opralo se koliko je moglo,ali,znate primi onaj dio koze farbu gdje se farbate i sada ne mogu to da skinem!Sta da radim? :angry: :angry: :angry:

ja sam skidala sa pepeo od cigara natrljaj pepeo na celo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslednjih par godina farbam se samo Lorealovim i Revlonovim farbama jer su jedine koje mi ne iritiraju kozu glave. Farbam se u plavo, a one bas lepo pokriju izrastak, ne vidi se razlika puno.

Na pocetku sam se farbala sa igora royal 11/1 i volela sam tu boju, ali mi hidrogen napravi haos na glavi pa sam je promenila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam skidala sa pepeo od cigara natrljaj pepeo na celo

Ovo i ja radim,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lorealove farbe vec duze vreme. jos pre ove trudnoce sam presla na ove bez amonijaka, farbam se u plavo, uzimam ili 1010 ili mislim 1021 - ako se nisam zeznula mrzi me da idem u kupatilo da proverim. svidja mi se sto izgleda boja tako prirodno, nije mi tako svetla kao na kutiji to vec zavisi od prirodne boje i pigmenta, ali bude bas onakva kakvu zelim, nesto kao prirodno svetlo smedja-tamno plava sa lepim sjajem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lisap Milano, nema ih u prodaji samo u ovlascenim salonima, tetka mi je frizer i uvek se farbam u njenom salonu...

Farbe su fantasticne, kosa je nakon njih divna, godinama sam plavusa i do trudnoce sam imala kosu do struka plavu, a zdravu... Sad sam se osisala na kratko, za promenu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Farbam se povremeno, cisto da osvezim svoju boju, ili da izvucem nijansu svetlije, a za to koristim Garnierove farbe i zaista sam prezadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, interesuje me kakva su Vaša iskustva sa Selectivinim farbama za kosu, tačnije sa nijansama Evo blond.

Takođe me zanima da li ih neko prodaje na Vidikovcu ili BBrdu, jer znam samo da ih ima u Zemunu al mi je to malo daleko.

Hvala unapred na odgovorima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je kosa jos gora od kako je farbam. Bas je suva. Koristim trenutno GARNIER crna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.