Pumpice za izmlazanje

odgovora

Objavljeno

Ugledah svoj post na vrhu i kontam kad sam ovo pisala i ko je ova sto je odgovorila, kad ono post iz paleozoika :D ipak mi ima tragova tu i tamo :D

E ja kupih rucnu pumpicu, medela, polovnu i svi dijelovi se otkuhavaju. Koristila je u pocetku i mlijeko davala mladjoj kcerkici, dok joj se nije ogadilo :huh: i na sisu isto vice 'fuj', dok me starija moli da joj dadnem da doji sa bracom :ph34r:

Uglavnom pumpica je zadovoljila moju potrebu, a i cijena joj je odgovarala upotrebi. 

Mame koje doje svoje bebe mislim da je bacanje para da kupuju nove, a pogotovo elektricne jer nije im cijena bas korektna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, mame javljam se sa iskustvom. Iznajmila sam Medelu u Servisu Ja dojim www.facebook.com/iznajmipumpicu/ na 7dana, 250din po danu. Uz to sam od njih dokupila personalni set za dojenje, koji kasnije ostaje meni i bez motora se koristi kao Medelina rucna pumpica. Zena je ponudila ko nije u mogucnosti da kupi nov, da mi pozajmi besplatno koriscen set. Super sam zadovoljna ucinkom za sad, delove iz personalno seta sam jednostavno prikacila na motor i ucinak je odlican. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, mame javljam se sa iskustvom. Iznajmila sam Medelu u Servisu Ja dojim www.facebook.com/iznajmipumpicu/ na 7dana, 250din po danu. Uz to sam od njih dokupila sasvim nov personalni set za dojenje( svi delovi osim motora), koji kasnije ostaje meni i bez motora se koristi kao Medelina rucna pumpica. Zena je ponudila ko nije u mogucnosti da kupi nov, da mi pozajmi besplatno koriscen set. Super sam zadovoljna ucinkom za sad, delove iz personalno seta sam jednostavno prikacila na motor i ucinak je odlican. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.