Pasoš

odgovora

Objavljeno

Hvala moje Crnogorke;)

Da li mi moze neko reci koliko vaze deciji pasosi?

Bez obzira na ovu olaksicu, trebala bi im izvaditi u skorije vreme. 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas pasos za djecu mladju od 4 godine vazi 2 godine, a inace je rok vazenja 10 godina.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas za decu mladju od 3 godine valjda vaze tri godine, a za stariju 5. 

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas su nedavno ukinuli taksu na pasose za djecu,i to nakon sto sam ih ja papreno platila :lol: N u avgustu puni 4,i da sam mu tad izvadila vazio bi deset godina a ovako ce vaziti samo dve.Eto sta ti je birokratija,umaknes par meseci izgubis godine :D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, paper_moon, zato sam ja i pitala...

Moracu se raspitati i za te takse, mada kod nas samo uvode raznorazne namete na vilajet-_-... Ne verujem da ce sta ukinuti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas za mladje od tri,vazi tri godine... za koliko se napravi pasos? Tj za koliko je gotov?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas prvi pasoš , kada se beba rodi, traje do druge godine. Posle na 5 godina ide. Čeka se 7 dana, ali ima da se plati i da ga dobiješ odmah sledeći dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo vadili sad pred more jer mu je stari istekao i za 7 dana je bio gotov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je tema! Bilo bi lijepo kad bi admin one postove iz SP prebacio ovdje....da se azuriraju neke info u vezi sa izdavanjem pasosa i dobijanjem saglasnosti....ipak ovdje nije pisano 4 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovane korisnice, sezona putovanja je stigla pa ako vaša beba nema pasoš evo nekih korisnih saveta KAKO DO PASOŠA?

paper_moon i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi starijoj kad smo vadili bila je nekih 6mjeseci i pasos je vazio 5godina, i ovaj novi joj isto vazi 5godina.

I ja sam mislila da je dovoljno da dijete ima svoj pasos. Ja sam vec sa starijom isla u Bosnu bez ikakvih dodatnih papira, o dozvoli muza nisam ni razmisljala :huh: sad ste me bacile u brigu ako budem opet isla sa djecom sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, paper_moon, zato sam ja i pitala...

Moracu se raspitati i za te takse, mada kod nas samo uvode raznorazne namete na vilajet-_-... Ne verujem da ce sta ukinuti...

Mislim da kod vas nisu ukinuli,ovo je iniciralo udruženje roditelja kod nas..I da,više se ne plaća taksa tako da je pasoš za decu sada 15 evra.Inače,kuda idete,preko Žabljaka ili Kolašina?Pitam te jer imaju u vidu da proučiš stranicu amscg taj dan,neki radovi su kod Bioča,a i ima radova na par mesta kod prilaza primorju.

Ovo je njihova stranica.

http://www.amscg.org/pages.php?id=3&lang=cg

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preko Zabljaka nam je blize do HN, a i  manja je guzva, hladnije je... Ima onaj jedan deo puta gde mi je zeludac u nosu, no dobro...

 Mislila sam da ne rade u toku turisticke sezone, mnogo ti hvala za informaciju, svakako cu proveriti;)

I evo sad procitah tekst sto je Bebac postavio, i deci starijoj od 14, pasos vazi 10 godina. Tako da je super sto sam sacekala da izvadim pasos A, jer mu je istekao prosle godine. Za 10 dana mu je rodjendan:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preko Zabljaka nam je blize do HN, a i  manja je guzva, hladnije je... Ima onaj jedan deo puta gde mi je zeludac u nosu, no dobro...

 Mislila sam da ne rade u toku turisticke sezone, mnogo ti hvala za informaciju, svakako cu proveriti;)

I evo sad procitah tekst sto je Bebac postavio, i deci starijoj od 14, pasos vazi 10 godina. Tako da je super sto sam sacekala da izvadim pasos A, jer mu je istekao prosle godine. Za 10 dana mu je rodjendan:)

Moraju da rade u toku turističke sezone da razbiju turistima mit o lenjosti :lol:

Preko Žabljaka ti je najbolje,a onda onaj put preko Risna je savršen!

Pretpostavljam da misliš na krivine kod Šavnika to baš ume da smori.Ali tu deonicu lagano i brzo prodje.

Gde ćete praviti pauze?Preporučujem ti ovo etno selo,na pola je puta.Jako dobra priča,imaju idličnu hranu..To ti je kad izadjes iz tih krivina,a onda krenes ka moru.. http://etnoselo.me/

broccoli i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, za ovo nisam znala, divno je i bice interesantno deci;).

Mi smo prosle godine svracali u neki restoran otprilike na toj lokaciji, isto u etno stilu, ali nije ovako uredjeno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.