Sam svoj majstor

odgovora

Objavljeno

Jel zna neka da radi one prekrivace sto se pravi slika iz vise slojeva,valjda cete ukapirati na sta mislim i jel znate gde to moze da se nauci???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel misliš na onaj američki fazon prekrivača, sastavljen iz više kockica raznih materijala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhh sad...nemam pojma...ne kockice nego cela slika npr.kucica na livadi i drvo pored nje a sve je to napravljeno tako sto se sije iz vise slojeva...gledala sam neku emisiju davno o tome ali sam zaboravila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVo jednog americkog primera..to je na fazon onog sto je jelena pomenula,ovo je za prekrivac za bebu,ne znam koliko ce ti pomoci,ali mislim da je to u principu isti fazon,nasivanja razlicitih dezena,mislim da mozes da u taj nasitak,recimo,na jednobojnu povrsinu hoces da nasijes cvet pa da ga napunis vatom i da obsijes,pa cvetic ispadne ,,ispupcen``....

imas jos klipova kad otvoris ovaj...

nadam se da sam bila od neke koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVo jednog americkog primera..to je na fazon onog sto je jelena pomenula,ovo je za prekrivac za bebu,ne znam koliko ce ti pomoci,ali mislim da je to u principu isti fazon,nasivanja razlicitih dezena,mislim da mozes da u taj nasitak,recimo,na jednobojnu povrsinu hoces da nasijes cvet pa da ga napunis vatom i da obsijes,pa cvetic ispadne ,,ispupcen``....

imas jos klipova kad otvoris ovaj...

nadam se da sam bila od neke koristi

nasla sam nesto tu,hvala ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ideje...korisni savjeti...kako ste uljepšali svoj životni prostor, a tako i uštedjeli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neku ideju cime bi mogla da zamaskiram,tj malo doteram fugne u kupatilu.Cesto ih moram cetkicom ribati,sonom kiselinoom jer stalno se stvori budj na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neku ideju cime bi mogla da zamaskiram,tj malo doteram fugne u kupatilu.Cesto ih moram cetkicom ribati,sonom kiselinoom jer stalno se stvori budj na njima.

Mislim da ima nesto čime mogu da se premazu,raspitaj se u nekoj radnji gde se prodaju glet mase i ostalo a ja cu probati da se setim gde sam to vidla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim za Bozic sama da pravim dekoraciju za sto,jer obicno mi se one na ulici nikako ne dopadaju.Za prosli Bozic sam napravila ove dve,iskoristila sta imam u kuci,a suprug mi nabavio drancicu prirodne jelke.

143-Fotogr.jpgnr2-Fotogr.jpg

WAUUUU Svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neku ideju cime bi mogla da zamaskiram,tj malo doteram fugne u kupatilu.Cesto ih moram cetkicom ribati,sonom kiselinoom jer stalno se stvori budj na njima.

Tecnost protiv plesni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neku ideju cime bi mogla da zamaskiram,tj malo doteram fugne u kupatilu.Cesto ih moram cetkicom ribati,sonom kiselinoom jer stalno se stvori budj na njima.

Imas ono ljubicasto-Cillit Bang ako se ne varam,njime skines pa premazes sredstvom protiv plesni-imas u radnjama gde prodaju farbu i ostali moleraj.Mi smo pored toga izolirali zid stiroporom i od tad smo mirni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ima neku ideju cime bi mogla da zamaskiram,tj malo doteram fugne u kupatilu.Cesto ih moram cetkicom ribati,sonom kiselinoom jer stalno se stvori budj na njima.

Meni je rešio problem Bref upravo po preporuci sa ovog foruma. Imaš baš za buđ u beloj ambalaži a crvena pumpica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ribam cetkicom svaki prorez izmedju plocica i to me izludjuje,otrujem se tim sredstvima,koliko god se trudila kupatilo nekad izgleda kao da ga niko nije takao god dana.Svesna sam da "ne moze se od babe napraviti devojka", staro je 35 god,al ako ne mogu menjati sve bar da lici na nesto.

Mislila sam da uzmem fug masu,sto mi je neko i rekao,pa da popunim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako su ti stare fugne i ako su "istrošenje" uzmi i pređi manjim slojem. Nisam skontala da su ti stare fugne a verovatno i malo požutele, e za starost nema leka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako su ti stare fugne i ako su "istrošenje" uzmi i pređi manjim slojem. Nisam skontala da su ti stare fugne a verovatno i malo požutele, e za starost nema leka.

I ja mislim da je to lek,sem ako nije mali razmak pa nece moci da se stavi masa,a ako je staro kupatilo onda jeste...jedino sto neka rece da ih opet ocisti doro i premaze tim sredstvom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fugne ce se najbolje oribati ukoliko pomesate prasak za pecivo sa malo vode, umocite cetkicu i u akciju ;).

E a posto nisam znala gde da stavim ovaj klip evo ga ovde a admini ce vec premestiti ukoliko za to ima potrebe ;)

fantasticno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fugne ce se najbolje oribati ukoliko pomesate prasak za pecivo sa malo vode, umocite cetkicu i u akciju ;).

E a posto nisam znala gde da stavim ovaj klip evo ga ovde a admini ce vec premestiti ukoliko za to ima potrebe ;)

fantasticno

Za prašak za pecivo sam čula da je dobar da se "na suvo" operu tepisi posle nekog slavlja u kući.

Mada je meni korisnije ovo za fugne, tepihe mm nosi na pranje, ako ih ne pere sam... :D

Nisam probala, ali sam videla kako je komšika sredila itison u kući... Blistao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lele, sad se pitam sta mi jedemo kad stavimo taj prasak za pecivo u kolace :):o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lele, sad se pitam sta mi jedemo kad stavimo taj prasak za pecivo u kolace :):o

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lele, sad se pitam sta mi jedemo kad stavimo taj prasak za pecivo u kolace :):o

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde bih postavila ovo pitanje, ako nestima ovde admini prebacite molicu vas.

Naime, interesuje me cime bih mogla da " prekrijem " plocice? Prelepiti, premazati, ........? Sta, kako, cime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baco, kakve pločice, gdje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.