Sam svoj majstor

odgovora

Objavljeno

plocice su u letnjoj kuhinji. Nesto bih volela da promenim, a da to ne bude skidanje starih i stavljanje novih plocica. Nije da to ne bih volela nego ima precih stvari koje treba uraditi u kuci dok se dodje do tih plocica. One su bele sa nekom grancicom i narandzastim cveticima :rolleyes: . Sveki mi bas kreativna. Jbg, to je nekada bio hit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

plocice su u letnjoj kuhinji. Nesto bih volela da promenim, a da to ne bude skidanje starih i stavljanje novih plocica. Nije da to ne bih volela nego ima precih stvari koje treba uraditi u kuci dok se dodje do tih plocica. One su bele sa nekom grancicom i narandzastim cveticima :rolleyes: . Sveki mi bas kreativna. Jbg, to je nekada bio hit.

Lati se dekupaža... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam gde bih postavila ovo pitanje, ako nestima ovde admini prebacite molicu vas.

Naime, interesuje me cime bih mogla da " prekrijem " plocice? Prelepiti, premazati, ........? Sta, kako, cime

Ovde ima da se kupi(a pretpostavljam i dole kod nas) folija slicna linoleumu koju rezes i lepis po plocicama. Mnogo korisna,efikasna i jeftina stvar. Postoje razni dezeni,mozda da pogledas u prodavnicama gde se prodaju plocice. Probacu da izgooglam da ti docartam o cemu pricam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

plocice su u letnjoj kuhinji. Nesto bih volela da promenim, a da to ne bude skidanje starih i stavljanje novih plocica. Nije da to ne bih volela nego ima precih stvari koje treba uraditi u kuci dok se dodje do tih plocica. One su bele sa nekom grancicom i narandzastim cveticima :rolleyes: . Sveki mi bas kreativna. Jbg, to je nekada bio hit.

Ovde ima da se kupi(a pretpostavljam i dole kod nas) folija slicna linoleumu koju rezes i lepis po plocicama. Mnogo korisna,efikasna i jeftina stvar. Postoje razni dezeni,mozda da pogledas u prodavnicama gde se prodaju plocice. Probacu da izgooglam da ti docartam o cemu pricam

Mislim da se zovu tapete za plocice ili nesto slicno. Ima da se kupi u prodavnicama gde se kupuju i tapete,mozda ima i u prodavnicama gde se kupuju plocice,kao sto rece Strelac. Nisu skupe,gledala sam skoro cene u novinama i ima raznoraznih dezena.

I ja planiram da ih kupim,to je za sad povoljnija varijanta nego skidanje starih i stavljanje novih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej devojke puno vam hvala. Nisam imala pojma da to postoji. Pravo da vam kazem nisam ni guglala prvo sam vas pitala, ma vi ste mi azurnije od gugla.

Neuhvatljiva bih ja ali nisam ti ja takva majstorica za dekupaz. Jedino da platim Secernoj da dodje da mi to odradi :P . Mozda je to jeftinija varijanata od novih plocica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Planiram da napravim neke police za knjige.Našla sam neke ideje,i baš su mi privlačne ove police u obliku drveta.Jel ima neko iskustva,šta mislite vi o tome?Pošto ne ide puno materijala,možda da uzmem neki bolji tipa medijapan..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo drvo izgleda lepo, ali cini mi se da nije prakticno sto se knjiga tice

 

ivana, ja na prolece zapocinjem jedan dvorisni projekat koji bi obuhvatao ovako nesto napravljeno od paleta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaskrsija jedna moja drugarica je od paleta napravila ceo nameštaj na terasi.Ja sam napravila vertikalnu baštu i super je.

I meni se čini malo nepraktično za knjige,ali baš mi se dopada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super su police, Chi. A čini se da nisu ni preterano komplikovane za napraviti. Mm majstorise sam, napravio nam je plakare i cipelarnik, sad će i tv komodu, a treba nam i ogroooomna polica za knjige, jer se ja ni od moji školskih, a ni od onih za relaksaciju ne odvajam. 

Hehee

Ja sam palete htela kao bračni, videla sam u Vitorogu nešto na taj fazon i B se baš bio primio za tu ideju. Odustasmo jer bi zauzele mnogo prostora.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ron_arad_bookworm_bookshelf_2hd.jpg

Imaju i neke zmijolike,na njima bi stalo dosta knjiga mislim,a malo prostora zauzimaju.

Ipak sam ja vodolijA i volim malo futurističke detalje :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.