Neredovni ciklus

odgovora

Objavljeno

Mislim da niko ne moze da ti odredi plodne dane zbog neredovnih menstruacija. I ja sam u istom sosu, doduse u manjem nego ti posto mi se nikada nije desilo da mi kasni duze od mesec dana, ali sam dobila odgovor od ginekologa da se moji plodni dani ne mogu izracunati i da idemo na srecu :)

Mima Sasa voli ovo

Objavljeno

Zoxx, drugacije ni ne moze :D

Objavljeno

Tesko, imamo dete koje je sa nama u sobi :P

Vuciguraj voli ovo

Objavljeno

Ma zezam se :)

Inace,ja nemam neredovan ciklus,ali je nejednake duzine,stalno o seta,pa mi udaramo k'o Maksim po diviziji,svaki dan...Uspavamo dete-i nemoj da ti to bude prepreka-hodnik,wc,kuhinja,gde stignemo :D

*Sanja*, Hellen i Tangerine volite ovo

Objavljeno

Nije mi prepreka kada spava kod bake i dede inace kada je sa nama nema sanse :D kupatilo, spavaca i dnevna su nam sve jedna prostorija, hodnik mali da ne moz da se okrenes, a kupatilo jos manje :D

Objavljeno

e drage mame da vam ispricam svoju pricu. imam 20 godina, sa nepunih 18 sam rodila cerku a sa 17 sam se udala jako mlada. od 12 godine kada sam prvi put dobila nikada nisam imala redovan ciklus dobijam svaka tri cetiri meseca nekad i na pet meseci. ostala samtrudna neznam ni ja kako slucajno se desilo. kako da sebi izracunam plodne dane neznam ni sama doktori me samo zbune malo je smesno ali nije sramota pitati jer neznam. sada sam imala zadnji put 2 septebra i ako neka mama moze da mio kaze odprilike od kog do kog datuma su bili plodni dani. plasim se da nemogu ostati trudna ponovo zbog sve goreg neredovnog ciklusa :(

Treceg dana menstruacije, uradi hormone amh i fsh, pa s rezultatima kod dr privatno da ti isplanira folikulometriju.

Objavljeno

Koji nemamo :D

Objavljeno

Majo dete na krevet,a vi bacite jorgan pa na pod:-)

Objavljeno

Ih bre, pa gde pred detetom? Ali pozdravljam kreativnost :D

Objavljeno

Majce,ja se nadam da ti ovi nasi egzibicioni saveti vise nece trebati,dtzim ti fige :)

Objavljeno

Zoxx, kanda ce trebati :D Cim objavim da mi kasni gospodjica dodje u roku od odmah :D

Objavljeno

Evo, i ja imam od prije godinu ovaj problem. Ja-koja 28 godina imam perfektno tačne menstruacije! Nažalost, mislim da se menopauza sprema i na trenutak se pitam šta ja uopšte radim na ovom forumu punom mlađih mama. Evo poslednji podaci:

Avgust 2019-imala 5. pa opet 29!

Sepembar-28.

Oktobar-uopšte nisam dobila.

Novembar-18.

Decembar-15.

Januar-još ništa, znači preskočiće i ovaj mjesec...

Leni, kako kod tebe stoje stvari?

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.