Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Neki dan zovem snaju, javlja se mali na tel. Ispita me sve, sta radim, jesam li kuci i uvek, ali uvek pita za mm. Ja mu kazem, on nije tu, otisao je kod svoje mame, a on ce meni: "Koje mame, pa ti si mu mama!" :blink:

Mi u petak bili kod njih i on moli svoju sestru da mu predje neki nivo na igrici i kaze:" Molim te Boko, mooooooliiiim te, bicu ti najbolja sestra... " :lol:

Moja mama je sad kod njih preko nedelje, jer brat nije tu, a snaja radi. Kad se naljuti, prvo joj kaze:"Ti, idi kuci! Sve cu te reci tvojoj mami (meni) i kumu!" (mm) :lol:

Nikako ne moze da zapamti ko je kome sta :lol:

ahahahahahahahahahahhaha...kakva je faca!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sede danas mm i Mina i gledaju strumfove.Pita on Minu:"Ko je ovaj sa naocarima?"

Mina:"Kepalo"

MM :"Nije kepalo nego kefalo."

Mina"Kepalo."

MM"KE-FA-LO."

Mina"KE-FA-LO. A ko je,tata,onda kepalo?"

Kaze meni Mina u kolima"Mama,ko se to cuje?" Ja je pitam"KO se to cuje ,Mina?,a ona kaze"Mislim da se to ja cujem" (inace,samo ona i moze da se cuje posto melje kao navijena :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma koliko da mi je smesno jos vise mi je slatko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sede danas mm i Mina i gledaju strumfove.Pita on Minu:"Ko je ovaj sa naocarima?"

Mina:"Kepalo"

MM :"Nije kepalo nego kefalo."

Mina"Kepalo."

MM"KE-FA-LO."

Mina"KE-FA-LO. A ko je,tata,onda kepalo?"

Kaze meni Mina u kolima"Mama,ko se to cuje?" Ja je pitam"KO se to cuje ,Mina?,a ona kaze"Mislim da se to ja cujem" (inace,samo ona i moze da se cuje posto melje kao navijena :lol: )

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sede danas mm i Mina i gledaju strumfove.Pita on Minu:"Ko je ovaj sa naocarima?"

Mina:"Kepalo"

MM :"Nije kepalo nego kefalo."

Mina"Kepalo."

MM"KE-FA-LO."

Mina"KE-FA-LO. A ko je,tata,onda kepalo?"

Kaze meni Mina u kolima"Mama,ko se to cuje?" Ja je pitam"KO se to cuje ,Mina?,a ona kaze"Mislim da se to ja cujem" (inace,samo ona i moze da se cuje posto melje kao navijena :lol: )

ahahahahahahaha.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili juce u zoo vrt i prvo smo naisli na 2magarca.. Gledali ih malo ,mazili ,i krenuli da gledamo druge zivotinje..Mi podjemo na jednu stranu a Aki na drugu,mi ga pozovemo dâ se vrati on potrci pokaze na magarca i kaze "EVO MAMA!!! OVO MAMA !!! "Ja se iskida od smeha... Gde mi bas to palo na pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc ja kao i obicno na BEBAC visim a mm u sobu i zove me ,prvo sam pomislila da mi se ucininilo pa sam nastavila svoje,izlazi Aki iz sobe i kaze mi "Mina ,tata" ! Jaooo koliko mi bilo smesno .. Kaze on meni da me zove tata ,ali me zove po imenu heheh...

Prica mi mm malopre dok sam ja bila na casove sta je radio Strahinja.. Kaze uzeo malu serpicu i poklopac i juri macku da je zatvori u serpu ..ja se iskida od smeha ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče se vraćamo iz vrtića i pitam ga: šta ste jeli, on kaže: supicu ( inače to kaže svaki put kada ga pitam), ja kažem, pa kako opet supicu, jel bilo još nešto, on kaže; da, ukakio sam se opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirjana i Ruskinjo imate prave male bisere :wub:

hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče se vraćamo iz vrtića i pitam ga: šta ste jeli, on kaže: supicu ( inače to kaže svaki put kada ga pitam), ja kažem, pa kako opet supicu, jel bilo još nešto, on kaže; da, ukakio sam se opet...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozimo se u automobilu,

Lea - "a ovo"

ja - "to je list"

lea - "jist?"

ja - " da to je list,pao je na staklo"

lea - "hah sasavi jist"

CocaGomboca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas kakila u nosu, ustane,pogleda sta je uradila i kaze "bavo majstoje" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha,super je .

I Mina nama kaze kad je nesto zezamo-ne tako,sasava mama.I onda pocne da se kikoce.

Kaze moja baba danas kako je sve boli,a Mina je pita sta joj je .Onda joj ona kaze iz zezanja:"Umrecu."Mina se zagledala u nju i onda joj kaze:"Neces baba,nisi ti dovoljno stara."

Gleda Mina tv i iz cista mira mi kaze:"Mama,kad rodis bebu,ti ces biti svaki dan moja mama.Ona neka nadje sebi mamu."

Blizanac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znate sta, ma koliko meni ovo delovalo smesno i stvarno sam se ismejala ali sam posle shvatila koliko su deca pametna i inteligentna bica a200.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki...ja sam odusevljena njenim recnikom i genijalnoscu( a ja se ovde udaram nogama u dupe kada Lea potrefi padez...)...Mina je pametnica mala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bratanac kad je bio mali je često išao kod babe i dede u crnu Goru, a deo odmora je provodio kod moje tetke i teča (njegovi baka i deda). Mali je ozbiljan i neverovatno pametan tzv. starmali.

Kad je imao 4 godine jednom prilikom posle boravka u CG došao je kod moje tetke i svako veče tražio da mu čita bajke. Tetka jedno veče nije mogla i pošalje ga kod teča:

Idi kod dede da ti čita.

Deda mrzovoljan , pa da nadmudri dete kaže da ne zna da čita, a Miloš trčeći sav zabezeknut viče : Bako, pa deda ne umije čitati!!!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki...ja sam odusevljena njenim recnikom i genijalnoscu( a ja se ovde udaram nogama u dupe kada Lea potrefi padez...)...Mina je pametnica mala :)

Ma,ne znam ,Cile,da li je pametnica,ali da je laprdalo,to stoji :lol:

Danas je imala genijalnu provalu:prica ona meni jutros kako je ona mali dinosaurus,a ja sam mama dinosaurus.a tata je tata dinosaurus(inace je vec danima opsednuta dinosaurusima)

ja-Aha,Mina,znaci onda smo mi porodica dinosaurusa.

Mina-ne ,mama,ti i ja smo porodica,a tata nije porodica.

ja-pa kako,bre,Mina tata nije porodica?

Mina-pa tako mama sto on ne poradja bebu....

Bas mi je bilo slatko kako je ona u svojoj glavici to povezala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki...sta reci,sem opet:

Viki...ja sam odusevljena njenim recnikom i genijalnoscu( a ja se ovde udaram nogama u dupe kada Lea potrefi padez...)...Mina je pametnica mala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je sve ovo divno... :) Jedva cekam da moj Aki poraste pa da upisem i neki njegov bisercic. :)

A inace, kod nas u kuci stalno ima nekih provala jer su po ceo dan kod nas sin i cerka moga devera. Ova mala (koja jos nema 2 godine) svaki dan trazi moj telefon da joj pokazem čičija (tako zove mm, njenog strica). I tako ona gleda u telefon, ja sedim pored nje sa stomakom "do zuba" i ona podize moju majcu i okrece telefon ka stomaku da pokaze bebi čičija. :) Ali morala je da podigne moju majcu jer beba ne bi videla nista. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Setamo ja i moja cerkica i prolazimo pored onog velikog dalekovoda od struje(mislim da se tako zove).I na tom dalekovodu stoji nalepnica sa mrtvackom glavom...Kada je Andjela to videla viknula je:

"Mama,vidi,eno ih gusari!" :lol::lol::lol:

Da,da jos samo da izadje i kapetan Kuka iz onih kutija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaže meni moj nećak(II razred):

Keka, Nataša je postala gospodar razreda(mislio je na predsjednika)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaže meni moj nećak(II razred):

Keka, Nataša je postala gospodar razreda(mislio je na predsjednika)...

xexe :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Setamo ja i moja cerkica i prolazimo pored onog velikog dalekovoda od struje(mislim da se tako zove).I na tom dalekovodu stoji nalepnica sa mrtvackom glavom...Kada je Andjela to videla viknula je:

"Mama,vidi,eno ih gusari!" :lol::lol::lol:

Da,da jos samo da izadje i kapetan Kuka iz onih kutija...

o srce malo hehehe

Znas sta Ivanko dete je apsolutno u pravu ova nasa EPS stvarno su sami "gusari" (u prevodu lopine)

Kaže meni moj nećak(II razred):

Keka, Nataša je postala gospodar razreda(mislio je na predsjednika)...

:lol: ali mislim da nije daleko od istine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o srce malo hehehe

Znas sta Ivanko dete je apsolutno u pravu ova nasa EPS stvarno su sami "gusari" (u prevodu lopine)

:lol::lol::lol:

[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Setamo ja i moja cerkica i prolazimo pored onog velikog dalekovoda od struje(mislim da se tako zove).I na tom dalekovodu stoji nalepnica sa mrtvackom glavom...Kada je Andjela to videla viknula je:

"Mama,vidi,eno ih gusari!" :lol::lol::lol:

Da,da jos samo da izadje i kapetan Kuka iz onih kutija...

Kaže meni moj nećak(II razred):

Keka, Nataša je postala gospodar razreda(mislio je na predsjednika)...

hahaha nacin na koji klinci izvode svoje zakljucke je prosto genijalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.