Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Mitko, to kod vas u mnozini :D

Kad je jedan od onih dana, samo treba doci na ovu temu :D mene odmah digne :D

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan D govori svekru."mine mine!!! give me give me!!!" svekar zove me mene pa kaze daj prevedi sta ovaj moj govori.ja rekoh hoce da mu vratite to kaze njegovo je (a deda uzeo plastelin) komentarise svekar kako cemo svi u kuci morati da ucimo engleski posto ga nista ne razumeju.tek ti D gleda onako upitno u njegga i kaze : 'pa nolmalno da ne lazumes Daca englez" i poce onako nasilno da se smeje,deda ga pogleda i poce da skuplja igracke a on opet noooo noooo mineeeeeeeee!!!Mineeee tooooys//gleda u dedu p[a kaze daca nauci dedu engleski :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je hrčak postao zvanično jedan od nas.

Jedno jutro krenu da se igraju prozivanja kao u vrtiću.N uzima papir i kao lupa štrikove.Ide redom,prvo proziva S po imenu i prezimenu,pa mene a onda na kraju kaže Miš i doda mu naše prezime :lol:

Vuciguraj, Smey, majat i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S recenzija predstave;

-I,kakva je bila predstava?

-Dobra.

-A sta su radili u predstavi?

-Pa glumili. 

***

Geni su nepogresivi: S izjava u vezi kucnih poslova..

-Radicu sve poslove  samo necu peglanje.Necu to ni da naucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas biser, al meni je simpaticno :D

Kad se nesto naljutim ili naruzim malenu kcerkicu(2god.) ona odmah zuri da me zagrli i poljubi i govori:"Nije mama luta, mama loli Milu." :D:wub:

Bas je umiljata, pile moje,,, :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazo, i moja mladja smizla isto tako, ja joj vicem a ona kroz placi 'mami ocu da te zagrlim';-)

I ja imam da ispricam jednu 'situaciju' sa njom, je li biser ili ne nemam pojma, meni je bilo simpaticno...i nasla sam se u cudu zbog te njene izjave.

Elem, uzela ona prije neki dan plavu drvenu bojicu i zvakala je dok je gledala crtani. Ja to nisam primijetila...skontala sam tek kad sam vidjela da su joj jezik i zubi plavi. Pocela sam da vicrm i pravac sa njom u kupatilo da joj to operem.
Posto sam zavrsila(a bilo je dosta posla jer je boja usla duboko u supljine kutnjaka pa sam cackalicom izvlacila to) i ocistila joj lice peskirom smizla je po izlasku iz kupatila uzdahnula i izjavila 'Prezivjela sam!' hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol:

Sunce drago, prezivjelo :lol::wub:

Snow da nam i ovi mladji hoce biti poput mladjih seka :D al kod mene po svemu sudeci da ce biti isti svoja starija seka  :D bit ce veselo :D

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih, pravo da ti kazem, da on bude bolji, mirniji,poslusniji od seka hahah sto ce biti tesko jer im je genetika na tatu koji je bio sve samo ne mirno dijete (jos za malog govore da bas lici na mm-a). Blago meni:-)

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha a ja sam nerealna!;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sedim,bebac leskaari,a gospodjica se igra.

"Mama,nemam para,totalno sam sama u igri..."

"Kako nemas duso,pa nisi vise sama,mama ti je rodila bratica?"

"Ali on je potpuno beskoristan!"<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

V u poslednje vreme ima obicaj svakoga da pita kako se preziva:)

Pre nekih mesec dana, pita on decka sto radi u knjizari gde smo redovni kupci, on rece da se preziva Vukicevic ili tako nesto slicno... 

Veceras ulazimo u knjizaru, a V ko iz topa:

Vucicu, koliko ti je plastelin? :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, broccoli, sad si me podsetila! :D

Živimo u inostranstvu i nemamo naročitih, da ne kažem nikakvih, dodira sa politikom, pogotovo ne klinci. Njihova interesovanja na tv-u su crtaci i kratki filmici na yt.

Prošle godine, kad smo stigli kod mojih, pa jedno 5. dana boravka, igrajući se odvali meni dete pitanje: "Mama, gde živi A. Vučić??", vrlo zainteresovano-ozbiljnim tonom. :lol:  Eto, čestitke za marketing! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marketing je cudo<_<:((tuzan smajjli nece da ide)

Ja pricala V o razlikama konke devojcica,ko je decak....i pitam njega jesi ti decak ili devojcica? Je li A(sestra od strica) decak ili devojcica?

I na kraju pitam ga je li tata decak ili devojcica?

I on se prodere: NE! Tata veliki! :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marketing je cudo:D

Imamo jos jedan biser, varijacija na temu...

Na pocetku bukvara, poznati reformator, ko je preuredio slova? Vuk Vucic:huh:

Jos sad vidi coveka u biblioteci, gospodin claaan:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je pitanje bilo potpuno fascinantno jer pojma nemam ni kada je uopšte čuo za dotičnog lika, kamoli da se zainteresuje gde bi ga mogao naći :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sredili sobu nasem detetu (nepunih 5 god ima)i ja ga prvo jutro pitam "jel ti lepo u sobi, jel ti se svidja?". Kaze on "super je, ali mama, nemam sat. Kako cu znati koliko je sati kad ustanem ujutro". 

I sta cemo, dobio je sat, da  covek zna koliko je sati kad ustane:D

andjelita, majat, zeklica i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic, pa kakva je to soba bez sata?!:D

Tako je moj stariji (6 godina je imao, kad je dobio sobu) trazio ni manje ni vise nego- klavir:huh:

Pitam, pa sta ce ti, ne znas da sviras? 

Nema veze, to mi nekako lepo i otmeno:D.

A soba 3*3:huh:

Smey, Cipelic, Earl Grey i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic, pa kakva je to soba bez sata?!:D

Tako je moj stariji (6 godina je imao, kad je dobio sobu) trazio ni manje ni vise nego- klavir:huh:

Pitam, pa sta ce ti, ne znas da sviras? 

Nema veze, to mi nekako lepo i otmeno:D.

A soba 3*3:huh:

Hahaha, ali otmeno:lol: Onda smo super prosli sa satom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Nema veze, to mi nekako lepo i otmeno:D.

 

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi cerka procitala sastav koji je napisala za domaci a tema je bila moj omiljeni cvet, napisala je: taman sam htela da ga uberem kad je moj pas obelezio teritoriju na njemu.  

Prosle nedelje je opisivala sestru malu i napisala: dosla je u nasu porodicu kao peti element, ima glavu u obliku kruske i frizuru kao ajkulino ledjno peraje ( maloj stvarno kosa uvek stoji na gore kao kresta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi cerka procitala sastav koji je napisala za domaci a tema je bila moj omiljeni cvet, napisala je: taman sam htela da ga uberem kad je moj pas obelezio teritoriju na njemu.  

Prosle nedelje je opisivala sestru malu i napisala: dosla je u nasu porodicu kao peti element, ima glavu u obliku kruske i frizuru kao ajkulino ledjno peraje ( maloj stvarno kosa uvek stoji na gore kao kresta).

hahaha sjajna je!

Ragdoll85 i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.