Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Iako su ovde biseri male dečice ja bi mogla da pišem samo o mojoj Anastasiji ovde,koja ima 9 godina,elem,u petak je radila zadatke iz matematike na školskom takmučenju(3.razred),iako još nisu radili brojeve preko 1000,ipak su bila 2 zadatka,koje je ona uradila kaže super, ali im je ipak tamo podebljanim slovima napisala(pored zadatka) da ONI TO JOŠ NISU RADILI U ŠKOLI...kaže ona 'neka vide sudije kakvu su grešku naravile' :lol:

Haha, bravo! Genijalac!

Sou su,nikako da prestanem da se smejem.

Moj Vule je juce u toku vecere rekao: Bas je lepo ovo..gde je to cuo,nemam pojma,ali nikad nisam cula lepsu pohvalu za ono sto sam ja pravila.

:D tacno znam o cemu pricas, verovatno osmeh nisi skidala celu noc :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc ja sa V nesto pricam i pomenemo dinosauruse. Luka prilazi i kaze meni: Mama dinosaujusi su izumeji (izumrli). :D :D :D

Eto sta se nauci od Sportakusa. :D :D

Kad krenemo u setnju l obicno zastajkuje, uzme kamencice baca i bas me nervira, put do radnje traje sat vremena. E a ja juce se okrenem i odem. On trci za mnom i vice: Stani, stani, nosim ti pokjon za jodjendan!!!!!!

Dolazi mm iz trece smene ulazi u sobu i kaze: Gde si Luka. A Luka ce: Ja nisam Juka ja sam Petaj. I ceo taj dan je trazio da ga zovemo Petar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc ja sa V nesto pricam i pomenemo dinosauruse. Luka prilazi i kaze meni: Mama dinosaujusi su izumeji (izumrli). :D :D :D

Eto sta se nauci od Sportakusa. :D :D

Kad krenemo u setnju l obicno zastajkuje, uzme kamencice baca i bas me nervira, put do radnje traje sat vremena. E a ja juce se okrenem i odem. On trci za mnom i vice: Stani, stani, nosim ti pokjon za jodjendan!!!!!!

Dolazi mm iz trece smene ulazi u sobu i kaze: Gde si Luka. A Luka ce: Ja nisam Juka ja sam Petaj. I ceo taj dan je trazio da ga zovemo Petar.

Pametnica mala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam bas da li je biser ali... upravo mi je prisla Jana i kaze vidi. Ja ne znam gde da gledam, nista neobicno nevidimi setim se da sam joj dala makazice da secka, pogledam u siske i imam sta da vidim. Dobro, nije strasno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam bas da li je biser ali... upravo mi je prisla Jana i kaze vidi. Ja ne znam gde da gledam, nista neobicno nevidimi setim se da sam joj dala makazice da secka, pogledam u siske i imam sta da vidim. Dobro, nije strasno :rolleyes:

Hehe, mislim da nema devojcice koja bar jednom nije sama sebi sisala siske :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam bas da li je biser ali... upravo mi je prisla Jana i kaze vidi. Ja ne znam gde da gledam, nista neobicno nevidimi setim se da sam joj dala makazice da secka, pogledam u siske i imam sta da vidim. Dobro, nije strasno :rolleyes:

Ih, pa samo sam čekala kada će Jana to uraditi :lol: ,samo što sam od nje očekivala radikalniju promenu frizure :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc ja sa V nesto pricam i pomenemo dinosauruse. Luka prilazi i kaze meni: Mama dinosaujusi su izumeji (izumrli). :D :D :D

Eto sta se nauci od Sportakusa. :D :D

Kad krenemo u setnju l obicno zastajkuje, uzme kamencice baca i bas me nervira, put do radnje traje sat vremena. E a ja juce se okrenem i odem. On trci za mnom i vice: Stani, stani, nosim ti pokjon za jodjendan!!!!!!

Dolazi mm iz trece smene ulazi u sobu i kaze: Gde si Luka. A Luka ce: Ja nisam Juka ja sam Petaj. I ceo taj dan je trazio da ga zovemo Petar.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marko je pis od deteta i cini mi se bi svaki dan mogla ovde po nesto upisati , najsmesniji biser od poslednjih mi je to sto je provalio mm kao veliki :D Mi njega inace ako se ne uspava sam uspavljujemo tako sto ga ljubimo po licu nezno , on se opusti i tako se smiri i zaspi , i od nedavno mm to radi na malo drugaciji nacin :D Gleda tv i ustima pravi zvuke kao da ga ljubi a prstom ga nezno pipka po licu , kao ljubi ga prstom :) Ja pre par dana kazem : Ajde Marko ljubi tatu , a on onim njegovim malim prsticem mm pipka po licu i pravi zvuke ustima kao da ga ljubi :D Ko veli kako ti meni tako ja tebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marko je pis od deteta i cini mi se bi svaki dan mogla ovde po nesto upisati , najsmesniji biser od poslednjih mi je to sto je provalio mm kao veliki :D Mi njega inace ako se ne uspava sam uspavljujemo tako sto ga ljubimo po licu nezno , on se opusti i tako se smiri i zaspi , i od nedavno mm to radi na malo drugaciji nacin :D Gleda tv i ustima pravi zvuke kao da ga ljubi a prstom ga nezno pipka po licu , kao ljubi ga prstom :) Ja pre par dana kazem : Ajde Marko ljubi tatu , a on onim njegovim malim prsticem mm pipka po licu i pravi zvuke ustima kao da ga ljubi :D Ko veli kako ti meni tako ja tebi :D

Jašta! Kom opanci-Tom i Džeri! :D

U pravu si NSanja! Čini mi se da bih se smučila mamama ovde, jer imamo svakodnevne bisere! (I ovako imam utisak da dosađujem!) :D

Jakov je juče uzeo igračku koja izgleda kao veliki cvet, i on gleda to začuđeno i pokazuje na laticu- uuuUUuvo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam bas da li je biser ali... upravo mi je prisla Jana i kaze vidi. Ja ne znam gde da gledam, nista neobicno nevidimi setim se da sam joj dala makazice da secka, pogledam u siske i imam sta da vidim. Dobro, nije strasno :rolleyes:

Hehe, mislim da nema devojcice koja bar jednom nije sama sebi sisala siske :lol:

O da, bar jednom ce svaka sama osisati siske. :D

Marko je pis od deteta i cini mi se bi svaki dan mogla ovde po nesto upisati , najsmesniji biser od poslednjih mi je to sto je provalio mm kao veliki :D Mi njega inace ako se ne uspava sam uspavljujemo tako sto ga ljubimo po licu nezno , on se opusti i tako se smiri i zaspi , i od nedavno mm to radi na malo drugaciji nacin :D Gleda tv i ustima pravi zvuke kao da ga ljubi a prstom ga nezno pipka po licu , kao ljubi ga prstom :) Ja pre par dana kazem : Ajde Marko ljubi tatu , a on onim njegovim malim prsticem mm pipka po licu i pravi zvuke ustima kao da ga ljubi :D Ko veli kako ti meni tako ja tebi :D

:lol: :lol::

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jakov je juče uzeo igračku koja izgleda kao veliki cvet, i on gleda to začuđeno i pokazuje na laticu- uuuUUuvo!

xaxaxxaxa :D Pa lici :D

MArkic je naucio da glumi kako place :D Ja mu pre neki dan kazem kako Marko place ? Inace stavi ruke na lice i kao place , a tad se napnu i prdnu i crkava od smeha. JA reko ajd slucajno je to uradio , ja opet , kako Marko place ? On opet napinje se i prdi ko lud i smeje se :D Eto ti :D Blenta moj mali :D Skontao je da je to smesno , samo da ne pocne goste da zabavlja tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daki je dosta da ne kazem tvrdoglav vec kontras, sve radi suprotno od onoga sto mu se kaze. Zna gde je pametna glava , oko nos , gde je pisa. Kad ga iznerviram pitanjima onda kao u inat sve pokaze kontra. Daki gde je pametna glava on pokaze na pisu ,a gde je pisa on se uhvati za glavu. Pravilno izgovara mama,deda ,tata ,baba, ja govorim on ponavlja . Pre neki dan ja mu kazem Daki gde je tata on me gleda i cuti ja opet ponovim on kaze mama , ne Daki mama vec tata ,on pocinje da drma glavom sto znaci da nece . A neces da kazes tata kao iz sale viknu Da . Mamin biser vec zna sta hoce a sta nece. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe, mislim da nema devojcice koja bar jednom nije sama sebi sisala siske :lol:

da, da i ja sam to sebi radila. Kad se setim slike u maminom pasosu :rolleyes:

Ih, pa samo sam čekala kada će Jana to uraditi :lol: ,samo što sam od nje očekivala radikalniju promenu frizure :lol:

A pa cekaj ovo je bio samo prvi pokusaj, sad kad je videla da joj ide od ruke bice svega :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaze Ogi mm:"Tata,mama je stavila papir na pacetan".I pita me mm zasto sam detetu stavila toalet papir u pampers :blink::blink::blink: Ja kazem da nisam.Kaze mi on da mu je Ogi rekao da sam mu stavila papir na pace.Pozovem ja Ogija i pitam ga gde je mama stavila papir,a on kaze na pacetan.Ja ga pitam zasto laze,a on mi kaze: "Ne lazem mama,stavila si papir na pacetan,evo vidi" i pokazuje mi stampac :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iako su ovde biseri male dečice ja bi mogla da pišem samo o mojoj Anastasiji ovde,koja ima 9 godina,elem,u petak je radila zadatke iz matematike na školskom takmučenju(3.razred),iako još nisu radili brojeve preko 1000,ipak su bila 2 zadatka,koje je ona uradila kaže super, ali im je ipak tamo podebljanim slovima napisala(pored zadatka) da ONI TO JOŠ NISU RADILI U ŠKOLI...kaže ona 'neka vide sudije kakvu su grešku naravile'

:lol: Tako je i moj brat na takmicenju iz mat. u 4. osnovne, na pitanje koliko ima ukupno nogu ako zajedno pasu travu toliko i toliko krava, koza, ovaca i kerova, napisao tacan odgovor, i dodao: "Kerovi ne pasu travu!" :lol: Dobio je dodatne bodove za to :unsure:

Sinoc ja sa V nesto pricam i pomenemo dinosauruse. Luka prilazi i kaze meni: Mama dinosaujusi su izumeji (izumrli).

Eto sta se nauci od Sportakusa.

Kad krenemo u setnju l obicno zastajkuje, uzme kamencice baca i bas me nervira, put do radnje traje sat vremena. E a ja juce se okrenem i odem. On trci za mnom i vice: Stani, stani, nosim ti pokjon za jodjendan!!!!!!

Dolazi mm iz trece smene ulazi u sobu i kaze: Gde si Luka. A Luka ce: Ja nisam Juka ja sam Petaj. I ceo taj dan je trazio da ga zovemo Petar.

ne znam bas da li je biser ali... upravo mi je prisla Jana i kaze vidi. Ja ne znam gde da gledam, nista neobicno nevidimi setim se da sam joj dala makazice da secka, pogledam u siske i imam sta da vidim. Dobro, nije strasno

Marko je pis od deteta i cini mi se bi svaki dan mogla ovde po nesto upisati , najsmesniji biser od poslednjih mi je to sto je provalio mm kao veliki Mi njega inace ako se ne uspava sam uspavljujemo tako sto ga ljubimo po licu nezno , on se opusti i tako se smiri i zaspi , i od nedavno mm to radi na malo drugaciji nacin Gleda tv i ustima pravi zvuke kao da ga ljubi a prstom ga nezno pipka po licu , kao ljubi ga prstom Ja pre par dana kazem : Ajde Marko ljubi tatu , a on onim njegovim malim prsticem mm pipka po licu i pravi zvuke ustima kao da ga ljubi Ko veli kako ti meni tako ja tebi

Jašta! Kom opanci-Tom i Džeri!

U pravu si NSanja! Čini mi se da bih se smučila mamama ovde, jer imamo svakodnevne bisere! (I ovako imam utisak da dosađujem!)

Jakov je juče uzeo igračku koja izgleda kao veliki cvet, i on gleda to začuđeno i pokazuje na laticu- uuuUUuvo!

Kaze Ogi mm:"Tata,mama je stavila papir na pacetan".I pita me mm zasto sam detetu stavila toalet papir u pampers Ja kazem da nisam.Kaze mi on da mu je Ogi rekao da sam mu stavila papir na pace.Pozovem ja Ogija i pitam ga gde je mama stavila papir,a on kaze na pacetan.Ja ga pitam zasto laze,a on mi kaze: "Ne lazem mama,stavila si papir na pacetan,evo vidi" i pokazuje mi stampac

Joj kako su mi smesni :lol: Sve pametuljak do pametuljka :wub:

Pre koji dan Anita spava, a Luna je bila nevaljala pa sam vikala na nju, tek ce Luna: "Pssssssst, Anita!" :lol: Prefriganusa jedna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Jao, baš se lepo ismejah...ali Bacina Jana vodi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Ema, u skoli iz prirode,ucili o prodavnicama,slasticarnama i td.e sad trebali da napisu u njihovom mjestu imena tih istih,i zna ajd kako se zovu prodavnice i marketi,pita me kako da napise ime slasticarne,ja njoj kazem napisi slasticarna Rafaelo,napisala je ona to,ja nisam ni gledala.Dosla iz skole i ja uzmem onako da prelistam sta je napisala kad imam sta da vidim,prodavnice je i napisala kako se zovu jer je lako,a za slasticarnu napisala velikim slovima SLASSTICAR RAFAJLO :blink::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Ema, u skoli iz prirode,ucili o prodavnicama,slasticarnama i td.e sad trebali da napisu u njihovom mjestu imena tih istih,i zna ajd kako se zovu prodavnice i marketi,pita me kako da napise ime slasticarne,ja njoj kazem napisi slasticarna Rafaelo,napisala je ona to,ja nisam ni gledala.Dosla iz skole i ja uzmem onako da prelistam sta je napisala kad imam sta da vidim,prodavnice je i napisala kako se zovu jer je lako,a za slasticarnu napisala velikim slovima SLASSTICAR RAFAJLO :blink::lol::lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(Prilikom manjanja pelene...juče)

Šta ti je ovo Jakove?

-Pupak!

I onad je počeo da "istražuje"

-Kue!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(Prilikom manjanja pelene...juče)

Šta ti je ovo Jakove?

-Pupak!

I onad je počeo da "istražuje"

-Kue!

:D

Drugar,nisi sam! :)

Ova moja je pre neki dan sestri u savetovalistu pokazala gde su joj tite(sise) i ribica (ibica)! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre koji dan kupam ja Lunu, tek odjednom vidim da je pocela da se osvrce uplaseno, i u jednom trenutku poleti mi u zagrljaj i vice: "Zmija, zmija!" :blink: :blink: Pogledam u kadu, i skontam da ona od tusa misli da je zmija :lol: Objasnila sam joj da je to tus, da odatle izlazi voda, a da zmija zivi u planini i da mama nikad ne bi pustila da nju capi zmija. Posle je samo ponavljala: "To je tus, nije zmija!", i to ponovila toliko puta da se jednom zabunila i rekla: "To je tus, nije bus!" :lol: :lol: Odmah je skontala da je pogresila i pocela da se smeje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam jeli biser...ali nema veze. Pošto moj F.jede sam supu, dajem ja njemu tanjir i kašiku, i kaže on iz čista mira: Mama gdje si kupila nove kašike?

A ja zbilja jesam kupila, i nimalo se ne razlikuju od starih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam jeli biser...ali nema veze. Pošto moj F.jede sam supu, dajem ja njemu tanjir i kašiku, i kaže on iz čista mira: Mama gdje si kupila nove kašike?

A ja zbilja jesam kupila, i nimalo se ne razlikuju od starih.

:) Mali detaljisti...tačno sve primete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaze Ogi mm:"Tata smrdis,idi da se kupas i da operes noge!" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.