Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Da li si odolela njenoj molbi? Ja ne bih mogla da je odbijem, posle takvog obrazloženja. :lol: :lol: :lol:

Sta cu morala sam da lakiram :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

* Kad smo se vracali za Beograd, kola puna stvari, Andjela sedi u stolici i doziva "noso, noso", uzima nosu koja je bila kod njenih nogu i kaze:"budi doba noso"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada je Aleksa ove godine 1. put ušao u bazen, zagnjurio i smirio kašalj, izjavio je sledeće: Mama samo da ti kažem da pod vodom ne možeš da dišeš, probao sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

* Kad smo se vracali za Beograd, kola puna stvari, Andjela sedi u stolici i doziva "noso, noso", uzima nosu koja je bila kod njenih nogu i kaze:"budi doba noso"

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam bila trudna pita me Masa kako dosla tu beba.Ja joj objasnjavam da je i ona bila tu.Tata je napravio,a ja sam je rodila.Pogledala me i pitala=JEL MOJ TATA MAJSTOR?

Nasmejala sam se i sad se smejem i rekla sam joj da JESTE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teo već danima svima pokazuje svoj veeeliki stomak(a zaista je velik,moj debeljuco mali) sa ponosom.A juče je izjavio:

Mama,moj stomak je veeeliki,možemo da stavimo Anu unutra!

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teo već danima svima pokazuje svoj veeeliki stomak(a zaista je velik,moj debeljuco mali) sa ponosom.A juče je izjavio:

Mama,moj stomak je veeeliki,možemo da stavimo Anu unutra!

:lol: :lol:

Dobar je! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam bila trudna pita me Masa kako dosla tu beba.Ja joj objasnjavam da je i ona bila tu.Tata je napravio,a ja sam je rodila.Pogledala me i pitala=JEL MOJ TATA MAJSTOR?

Nasmejala sam se i sad se smejem i rekla sam joj da JESTE

Slatkis :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li bih mogla da svrstam u bisere (mada može i u temu "... dete je jako pamtno" :D), ali moram da vam ispričam.

Pre neki dan, sedi mm za stolom, mali prilazi da se ugura kod njega u krila, lupi kolenom u sto, podigne nogu da mu tata ljubi da prođe.

Mm ga poljubi, a on onda podigne drugu nogicu.

Kaže tatko, e tu nisi lupio, i ne coki ga.

On silazi iz njegovih krila, prilazi stolu i podiže drugu nogu, lupne u nogar stola, vrati se i da tati da ljubi...

Dobio je kišu poljubaca.... :)

A zanimljivo je i da pomenem kako sam ga pre neko vreme pitala da mu rodim seku?

Kad on meni odlučno kaže NE.

Gledam ga i pitam: "A šta da rodim?", kaže on meni "BATA" :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Išao Aki u prodavnicu sa komšinicom i ona njega pita da li sluša mamu.... misli se on pa na kraju kaže "Mislim da ne slušam" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Pepi objašnjavam kako sutra ide u vrtić i kako treba da bude dobar i da sluša tete a on će meni sa podignutim prstićem: "Petal ide utic, mama budi doba do Petal ne dode iz utica."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije smešno ali je biser. Izašao moj muž sa decom napolje i otišli su malo dalje od naše zgrade. U jednom momentu ulazi moje malo dete na vrata i traži da pije vode. Ja mu dam i pitam ga gde je tata on kaže da je tu negde sa drugarima. Izađem napolje njega nigde nema. Okrenem telefon i pitam muža da li zna gde mu je dete a on meni isprekidanim glasom kaže da ne zna i da ga svi traže. Kad sam mu rekla da je sam došao kući laknulo mu je. Moj Pepa sa dve godine je lepo šmugnuo od tate i našao put do kuće. To uopšte nije bilo lako je su otišli prilično daleko. Prava je lutalica i ničega se ne plaši. Ne znam šta ćemo sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije smešno ali je biser. Izašao moj muž sa decom napolje i otišli su malo dalje od naše zgrade. U jednom momentu ulazi moje malo dete na vrata i traži da pije vode. Ja mu dam i pitam ga gde je tata on kaže da je tu negde sa drugarima. Izađem napolje njega nigde nema. Okrenem telefon i pitam muža da li zna gde mu je dete a on meni isprekidanim glasom kaže da ne zna i da ga svi traže. Kad sam mu rekla da je sam došao kući laknulo mu je. Moj Pepa sa dve godine je lepo šmugnuo od tate i našao put do kuće. To uopšte nije bilo lako je su otišli prilično daleko. Prava je lutalica i ničega se ne plaši. Ne znam šta ćemo sa njim.

OMG, moja bratanica je sa 6-7 godina imala fazu da se krije - a žive u centru Bgd-a, traume od nje smo imali.

I ničeg se ne boji...

To me plaši, i ako je moj još mali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OMG, moja bratanica je sa 6-7 godina imala fazu da se krije - a žive u centru Bgd-a, traume od nje smo imali.

I ničeg se ne boji...

To me plaši, i ako je moj još mali....

Ali Pepa ima samo 2 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali Pepa ima samo 2 godine.

Ne smem ni da pomislim kako je tm bilo!!! :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan bili smo kod kumova i pita kuma Andjelu ko je sisao, a ona cuti, kuma ponovi pitanje, a ona razmislja i kaze "NIJE VAZNO" :blink: svi smo ovako izgledali :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petak mm i Janko isli za Bg.I sad mm kupi kartu za sebe a pita da li treba za janka,covek koji na peronu deli karte pita koliko ima god,on kaze 7,pa nista kazite u autobusu da ima 6.5.Usli u bus,vozac pregleda kartu,i pita a za malog koliko ima god? A mm kaze 6.5,na to ti se okrece Janko i kaze tata,ja imam 7.5god i moj muz se valjda pokrio usima,a mozda i nije! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan bili smo kod kumova i pita kuma Andjelu ko je sisao, a ona cuti, kuma ponovi pitanje, a ona razmislja i kaze "NIJE VAZNO" :blink: svi smo ovako izgledali :lol: :lol: :lol:

U petak mm i Janko isli za Bg.I sad mm kupi kartu za sebe a pita da li treba za janka,covek koji na peronu deli karte pita koliko ima god,on kaze 7,pa nista kazite u autobusu da ima 6.5.Usli u bus,vozac pregleda kartu,i pita a za malog koliko ima god? A mm kaze 6.5,na to ti se okrece Janko i kaze tata,ja imam 7.5god i moj muz se valjda pokrio usima,a mozda i nije! :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo sto sam se juce ismejala "blesavoj" deci :lol: Iza moje zgrade se nalazi veliki park, tu roditelji dovode decu da se igraju, tu je svakodnevno guzvanjac, sto dece sto pasa, i meni nekad zna sve to da bude zanimljiivo pa ih posmatram s' prozora. Juce primetim grupicu, pa nemaju vise od 5-6 god., par decaka i jedna devojcica, pricaju, zezaju se, kad odjednom, devojcica zadize suknju i spusta gacice, ovaj jedan vice "aaaaa, gola p...a, bez'mo", i pocese da beze. A ona ih juri, sa sve podignutom suknjicom, spustenim gacicama i golom guzicom, pa Boga mi, sigurno su jedno 30m tako pretrcali, joj kada ju je baba videla, kad je pocela da se dere "sram te bilo, juris decake s' golom guzicom....." ova kad je primetila da baba ide ka njoj, verovatno da je istambura, cucne brzinom munje, i krene da piski, u fazonu "sta ti je baba, samo sam htela da piskim" :lol::lol: posle 5 min, ovi decaci se vratili i prilazi im druga devojcica i pita ih "sto se vi pobegli kad je moja drugarica skinula gace"? A ovaj jedan odgovara" htela je da nas popiski" :lol:

CocaGomboca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo sto sam se juce ismejala "blesavoj" deci :lol: Iza moje zgrade se nalazi veliki park, tu roditelji dovode decu da se igraju, tu je svakodnevno guzvanjac, sto dece sto pasa, i meni nekad zna sve to da bude zanimljiivo pa ih posmatram s' prozora. Juce primetim grupicu, pa nemaju vise od 5-6 god., par decaka i jedna devojcica, pricaju, zezaju se, kad odjednom, devojcica zadize suknju i spusta gacice, ovaj jedan vice "aaaaa, gola p...a, bez'mo", i pocese da beze. A ona ih juri, sa sve podignutom suknjicom, spustenim gacicama i golom guzicom, pa Boga mi, sigurno su jedno 30m tako pretrcali, joj kada ju je baba videla, kad je pocela da se dere "sram te bilo, juris decake s' golom guzicom....." ova kad je primetila da baba ide ka njoj, verovatno da je istambura, cucne brzinom munje, i krene da piski, u fazonu "sta ti je baba, samo sam htela da piskim" :lol::lol: posle 5 min, ovi decaci se vratili i prilazi im druga devojcica i pita ih "sto se vi pobegli kad je moja drugarica skinula gace"? A ovaj jedan odgovara" htela je da nas popiski" :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Suncokret al' sam se zasmejala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' vi ne znate kako je to smesno bilo gledati, jos je ona debeljuca pa se sve gega dok trci, a baba mirno cavrlja na klupici, ne sluteci sta joj unuka radi iza ledja :lol: pa kad je videla, jooj, tu facu da ste mogli da joj snimite :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo sto sam se juce ismejala "blesavoj" deci :lol: Iza moje zgrade se nalazi veliki park, tu roditelji dovode decu da se igraju, tu je svakodnevno guzvanjac, sto dece sto pasa, i meni nekad zna sve to da bude zanimljiivo pa ih posmatram s' prozora. Juce primetim grupicu, pa nemaju vise od 5-6 god., par decaka i jedna devojcica, pricaju, zezaju se, kad odjednom, devojcica zadize suknju i spusta gacice, ovaj jedan vice "aaaaa, gola p...a, bez'mo", i pocese da beze. A ona ih juri, sa sve podignutom suknjicom, spustenim gacicama i golom guzicom, pa Boga mi, sigurno su jedno 30m tako pretrcali, joj kada ju je baba videla, kad je pocela da se dere "sram te bilo, juris decake s' golom guzicom....." ova kad je primetila da baba ide ka njoj, verovatno da je istambura, cucne brzinom munje, i krene da piski, u fazonu "sta ti je baba, samo sam htela da piskim" :lol::lol: posle 5 min, ovi decaci se vratili i prilazi im druga devojcica i pita ih "sto se vi pobegli kad je moja drugarica skinula gace"? A ovaj jedan odgovara" htela je da nas popiski" :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.