Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Duša mala pametna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Legao Aki na tobogan, stavio ruke ispod glave i leži tako 5 minuta.... ja prilazim i pitam ga šta radi, a on se okrenu prema meni i kaže " kuliram mama, skoni se" :lol: :lol: :lol:

*Ja sela na Akijevu ljuljašku, a on dotrčava do mene i viče " bezi mama, skoni se, ti imas vejiku duzicu i ne mozes da se jujas, a moja duza je maja i ja mogu" :lol:

* Prilazim ja Akiju i krenem da ga ljubim u obraz, a on meni kaže " u objaz mama, nemoj u ucta, tako se jube momak i devojka " :lol:

Bravo za Akija b0252.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas jos uvek negde vazi ''pravilo'' da za malo decu kazes jao kako si ruzna, da te ne ureknem...blabla... I jedan mali komsija ce sa svojima kod prijatelja da vide malu bebu i cekaju njegovu reakciju. Kad ce on: jao sto si ti kisela i ruzna beba :).

Da bi taj otac stalno u toku razgovora pricao kako mu je drago sto je devojcica ali bi vise voleo da je sin. Kad ce mali kad su odlazili reci: ''Ciko, nista ti ne brini, bice to sve ok, kad poraste bice to musko, i to dobro'' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto moj Filip ide rano na spavanje, oko 20 časova, u sobi je još uvijek bio dan, ulazimo mi u sobu i kaže on "mama cetlo"...kao da ugasim svijetlo, a nije ni upaljeno, već dnevna svjetl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas jos uvek negde vazi ''pravilo'' da za malo decu kazes jao kako si ruzna, da te ne ureknem...blabla... I jedan mali komsija ce sa svojima kod prijatelja da vide malu bebu i cekaju njegovu reakciju. Kad ce on: jao sto si ti kisela i ruzna beba :).

Da bi taj otac stalno u toku razgovora pricao kako mu je drago sto je devojcica ali bi vise voleo da je sin. Kad ce mali kad su odlazili reci: ''Ciko, nista ti ne brini, bice to sve ok, kad poraste bice to musko, i to dobro'' :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pošto moj Filip ide rano na spavanje, oko 20 časova, u sobi je još uvijek bio dan, ulazimo mi u sobu i kaže on "mama cetlo"...kao da ugasim svijetlo, a nije ni upaljeno, već dnevna svjetl

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas jos uvek negde vazi ''pravilo'' da za malo decu kazes jao kako si ruzna, da te ne ureknem...blabla... I jedan mali komsija ce sa svojima kod prijatelja da vide malu bebu i cekaju njegovu reakciju. Kad ce on: jao sto si ti kisela i ruzna beba :).

Da bi taj otac stalno u toku razgovora pricao kako mu je drago sto je devojcica ali bi vise voleo da je sin. Kad ce mali kad su odlazili reci: ''Ciko, nista ti ne brini, bice to sve ok, kad poraste bice to musko, i to dobro'' :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecerajuci pizzu tati postavila pitanje " Tata,a kako se ova pica moze i jesti,a moja se samo pere (kupa) ". " :o , Idi pitaj mamu".

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Legao Aki na tobogan, stavio ruke ispod glave i leži tako 5 minuta.... ja prilazim i pitam ga šta radi, a on se okrenu prema meni i kaže " kuliram mama, skoni se" :lol: :lol: :lol:

*Ja sela na Akijevu ljuljašku, a on dotrčava do mene i viče " bezi mama, skoni se, ti imas vejiku duzicu i ne mozes da se jujas, a moja duza je maja i ja mogu" :lol:

* Prilazim ja Akiju i krenem da ga ljubim u obraz, a on meni kaže " u objaz mama, nemoj u ucta, tako se jube momak i devojka " :lol:

Aki je lik samo takav! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filip inače koristi riječi :lol: hoće Ijip...ali kada nešto neće, onda kaže Hoće neće Ijip...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P:rolleyes::rolleyes:

Jovana u petak izjavila da ce vaspitacice da ih vode na Prusku goru da beru tuzibabe!

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Legao Aki na tobogan, stavio ruke ispod glave i leži tako 5 minuta.... ja prilazim i pitam ga šta radi, a on se okrenu prema meni i kaže " kuliram mama, skoni se" :lol::lol::lol:

*Ja sela na Akijevu ljuljašku, a on dotrčava do mene i viče " bezi mama, skoni se, ti imas vejiku duzicu i ne mozes da se jujas, a moja duza je maja i ja mogu" :lol:

* Prilazim ja Akiju i krenem da ga ljubim u obraz, a on meni kaže " u objaz mama, nemoj u ucta, tako se jube momak i devojka " :lol:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filip inače koristi riječi :lol: hoće Ijip...ali kada nešto neće, onda kaže Hoće neće Ijip...

:lol: jao dusa mala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce na rodjendanu, decak je pao i razbio koleno. Posto je Jana sve to pomno otpratila dotrcava do mene i kaze: "Mama, Mihajo ima krastavac".Krastavac tj krasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce na rodjendanu, decak je pao i razbio koleno. Posto je Jana sve to pomno otpratila dotrcava do mene i kaze: "Mama, Mihajo ima krastavac".Krastavac tj krasta.

b0214.gif E dobra je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odvela moja drugarica petogodišnjeg sinčića psihologu, i kad su ušli u ordinaciju rekla je da mali non-stop gricka nokte, a on je na to odgovorio: "Ne, ja grickam nokte samo kad sam gladan!"

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponekad se tako pokajem što ne držim kameru 24 sata upaljenu, ali to je neizvodivo.

Juče popodne spavamo Filip i ja, on u krevecu, a ja na bračnom. Vidim ja on se komeša i ustaje brzinom svjetlosti i govori naglas: dobar dan, kako ste?

Još ni oči nije otvorio...kako je meni to bilo smiješno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponekad se tako pokajem što ne držim kameru 24 sata upaljenu, ali to je neizvodivo.

Juče popodne spavamo Filip i ja, on u krevecu, a ja na bračnom. Vidim ja on se komeša i ustaje brzinom svjetlosti i govori naglas: dobar dan, kako ste?

Još ni oči nije otvorio...kako je meni to bilo smiješno.

Srce malo... :)

Genijalni su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isli smo juce na Dunav da se kupamo i jetrvina devojcica(3 godine) hoce da spava i legne dete i samo odjednom ustaje i kaze

" ja sad idem kod kineza"

"Anja sta ces kod kineza?"

"Idem da kupim dudu, kad ste vi zaboravili a znate da ja ne mogu da spavam bez dude"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isli smo juce na Dunav da se kupamo i jetrvina devojcica(3 godine) hoce da spava i legne dete i samo odjednom ustaje i kaze

" ja sad idem kod kineza"

"Anja sta ces kod kineza?"

"Idem da kupim dudu, kad ste vi zaboravili a znate da ja ne mogu da spavam bez dude"

:lol: :lol: :lol: Al sam se nasmejala, Anja je baš super lik, kad neće niko da joj pomogne, snaćiće se i sama. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Anja je inace puna bisera pre neki dan mi je trazila da joj nalakiram nokte na nogama, a kad sam je pitala sto rekla mi je " Pa strina dame lakiraju nokte na nogama" :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Anja je inace puna bisera pre neki dan mi je trazila da joj nalakiram nokte na nogama, a kad sam je pitala sto rekla mi je " Pa strina dame lakiraju nokte na nogama" :lol: :lol:

Da li si odolela njenoj molbi? Ja ne bih mogla da je odbijem, posle takvog obrazloženja. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji se sinovi ne trpe od rodjenja.Luka je bio jos mali u pelenama,kada smo setajuci naisli na kuce koje se pokakilo na sred ulice pred nama.

Ja kazem-pih,kuca se pokakila.

Janko odgovara-mama, ja mislim da je to Luki ispalo g... iz pelene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.