Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Kupali mi decu kad od jednom Teodor:Mama mama mene ujeda(tj.na madj.se ista rec koristi za stipanje/peckanje,=usao mu sampon u oci i pece ga) u ocima!

Ja:Pa sta te ujeda(tj.pece)?

On:Pa KOMARAC!

I pre neki dan kaze on nama;Mama,tata,ajde dodjite da vam pokazem jedan FAZON! :lol: Znaci krade fazone tek tako.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupali mi decu kad od jednom Teodor:Mama mama mene ujeda(tj.na madj.se ista rec koristi za stipanje/peckanje,=usao mu sampon u oci i pece ga) u ocima!

Ja:Pa sta te ujeda(tj.pece)?

On:Pa KOMARAC!

I pre neki dan kaze on nama;Mama,tata,ajde dodjite da vam pokazem jedan FAZON! :lol: Znaci krade fazone tek tako.... :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja:Jana da li cujes sta ti govorim?

Jana:Ne

Ja:Hoces da ti procackam usi?

Jana: Aha

Ladno me mackica oladi,a jos nema ni dve. Ovakvih primera je mnogo. Sad mi je smesno,a verujem da uskoro nece biti. Ljuuuuuuuuubi je majka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupali mi decu kad od jednom Teodor:Mama mama mene ujeda(tj.na madj.se ista rec koristi za stipanje/peckanje,=usao mu sampon u oci i pece ga) u ocima!

Ja:Pa sta te ujeda(tj.pece)?

On:Pa KOMARAC!

I pre neki dan kaze on nama;Mama,tata,ajde dodjite da vam pokazem jedan FAZON! :lol: Znaci krade fazone tek tako.... :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja:Jana da li cujes sta ti govorim?

Jana:Ne

Ja:Hoces da ti procackam usi?

Jana: Aha

hahahaha...ovo me tako podseca na mog luku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja (na srpskom): S jel mozes molim te da kazes tati da kupi brasno i limun?

S(prevodi ne engleski): Taaaataaaa! Mama kaze da treba da kupis secer, zuto... mmmmm (ispravlja se) limun i... (pauza) lizalicu. :P

Prica sa drugarom, vrsnjakom:

S: E jesam ja lepa?

E: Jesi S, lepa si.

S: E hoces da pleses samnom?

(plesu)

S: E mi smo sada vencani! (ljubi ga) Sad cemo imati bebu! Evo nase bebe! (medved koji peva Beli Bozic :blink: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: e stvarno, svaki put se slatko nasmejem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dva sina od 6 godina i godinu. Od kad sam rodila bebu ne mogu mnogo da se igram i učim sa starijim sinom i on se zbog toga ljuti. Jedog dana kaže moj predškolac:" Mama, kad dobiješ brata ili sestru postaneš gluplji. Što ima više dece ona su manje pametna. Zato je deda tako glup."

Naš deda ima sedmoro braće i sestara.

Mene moj sin redovno blamira...kada mu se obrati neki muškarac na ulici, u busu-on odmah kaže-evo ga tata!!!

evo jednog bisera od proslje nedelje...mi kod svekrve zvoni njoj fiksni i moja Lana se zalece iz sobe i vice ja cu baba ja cu...i javlja se na tel. i kaze e zdravo,pa nista evo igram se ovde kod babe,a ona zena verovatno trazila svekrvu,a Lana kaze,ma kakva Zorica ona je sad zauzeta igra se sa mnom ajde zovi ti sutra cao i spusti slusalicu,a moja svekrva kaze,sta to bi Lana sto mi nisi dala slusalicu,ko je to bio,a ona ce mrtva hladna ma ona tvoja koleginica Branka,ajde sad da se igramo :blink:

Kakvo nevaspitanje :lol::lol:

Veceras mi iznenada navratila rodjaka, posvadjala se sa sestrom.... sve u svemu u toku razgovora ona se rasplakala. Moj Aleksa se sve vreme igrao na podu, i kada ju je video da place, uzeo je jednu od svojih cucli i dao joj ;) (obicno kada se rasplace, cucla-varalica ga umiri)

SJAJNO!!!! :lol: STO KAZE LEA,,BAVO MAJSTORE``!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja (na srpskom): S jel mozes molim te da kazes tati da kupi brasno i limun?

S(prevodi ne engleski): Taaaataaaa! Mama kaze da treba da kupis secer, zuto... mmmmm (ispravlja se) limun i... (pauza) lizalicu. :P

Prica sa drugarom, vrsnjakom:

S: E jesam ja lepa?

E: Jesi S, lepa si.

S: E hoces da pleses samnom?

(plesu)

S: E mi smo sada vencani! (ljubi ga) Sad cemo imati bebu! Evo nase bebe! (medved koji peva Beli Bozic :blink: )

ahahahahaha....kako to ona ocas posla "sad smo vencani" :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja (na srpskom): S jel mozes molim te da kazes tati da kupi brasno i limun?

S(prevodi ne engleski): Taaaataaaa! Mama kaze da treba da kupis secer, zuto... mmmmm (ispravlja se) limun i... (pauza) lizalicu. :P

Prica sa drugarom, vrsnjakom:

S: E jesam ja lepa?

E: Jesi S, lepa si.

S: E hoces da pleses samnom?

(plesu)

S: E mi smo sada vencani! (ljubi ga) Sad cemo imati bebu! Evo nase bebe! (medved koji peva Beli Bozic :blink: )

:lol: :lol: :lol: ,fenomenalna je...

Stavila Mina juce njenu krunu,gleda se u odledalo i kaze mi:"Mama,vidi kako je lepa tvoja kraljica." :blink: Narcis jedan mali....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: ,fenomenalna je...

Stavila Mina juce njenu krunu,gleda se u odledalo i kaze mi:"Mama,vidi kako je lepa tvoja kraljica." :blink: Narcis jedan mali....

Hvala Viki! ;)

Jao slatkica! Kako je bre to svim devojcicama ogledalo najbolji prijatelj? Ja ne provodim toliko vremena pred njim pa mi cudno odakle je i moja naucila da svaku priliku iskoristi da se pogleda, ogleda, tv-u, svakom staklu i izlogu odmah promeni namenu :lol:

Primadone od malih nogu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja:Jana da li cujes sta ti govorim?

Jana:Ne

Ja:Hoces da ti procackam usi?

Jana: Aha

Ladno me mackica oladi,a jos nema ni dve. Ovakvih primera je mnogo. Sad mi je smesno,a verujem da uskoro nece biti. Ljuuuuuuuuubi je majka.

Joj ova nasa prefrigana deca... :lol: Tako i moj Teo! :lol:

Ja (na srpskom): S jel mozes molim te da kazes tati da kupi brasno i limun?

S(prevodi ne engleski): Taaaataaaa! Mama kaze da treba da kupis secer, zuto... mmmmm (ispravlja se) limun i... (pauza) lizalicu. :P

Prica sa drugarom, vrsnjakom:

S: E jesam ja lepa?

E: Jesi S, lepa si.

S: E hoces da pleses samnom?

(plesu)

S: E mi smo sada vencani! (ljubi ga) Sad cemo imati bebu! Evo nase bebe! (medved koji peva Beli Bozic :blink: )

Koji lik ova tvoja pametnica! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce posle plivanja lupi ona glavom o kabinu, okrece se, gleda i tek ce meni:

- Mama nema udubljenja!

Pazi dete da ne osteti javnu imovinu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije neki biser ,ali mi smo se iskidali od smeha.. Inace, bili juce u FR, Strahinja naravno odma se komirao u autu , mi stizemo , ja uzimam Aleksu ,mm Strahinju koji spava, ja mu kazem ,polako da ga uzme, kad od jednom Strahinja se probudi i pocne da vice JA ! JA ! JA ! , hoce i on da ide sa nama hehehe.. mi se iskidasmo od smeha , kako se on odjednom probudio ,mislioo da ce da ostane u autu..hehe... A inace svaki put kad negde stanemo i mm da izadje on vice JA ! JA ! JA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije neki biser ,ali mi smo se iskidali od smeha.. Inace, bili juce u FR, Strahinja naravno odma se komirao u autu , mi stizemo , ja uzimam Aleksu ,mm Strahinju koji spava, ja mu kazem ,polako da ga uzme, kad od jednom Strahinja se probudi i pocne da vice JA ! JA ! JA ! , hoce i on da ide sa nama hehehe.. mi se iskidasmo od smeha , kako se on odjednom probudio ,mislioo da ce da ostane u autu..hehe... A inace svaki put kad negde stanemo i mm da izadje on vice JA ! JA ! JA !

:lol::lol::lol: mikica mali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas sam ja ona koja drzi red-a to znaci u decijim ocima da sam ja babaroga otprilike.Pa da ne bih ispala jos veca nego sto jesam,ispricam ja Teodoru da svako vece jedan maaali vilenjak ide od kuce do kuce i gleda da li su deca vratile igracke na mesto,a ako neko ostavi nered sve sto nije na msetu vilenjak odnese.

I tako smo mi svako vece spakovali igracke da vilenjak ne odnese.Uvek je palila prica.

ALI! :D Vec jedno vreme stolice i ostali predmeti na koje moze da se popne osciliraju po kuci,mali covek je otrkio sasvim novi svet-svet visokih koji mogu sve dohvatiti.Tako vec jedno vreme istrazuje kucu,a ja naravno ne idem stalno za njim.Ono sto ne sme tj.sto je opasno i ne radi,tako da se ne brinem previse.Nisam ni pomislila da bi mogao da pronajd ei ono sto je vilenjak vec odneo,a koje je sakriveno najvislje u kuhinji-znaci maltene na plafonu.A onda prekljuce kad mu kazem pred kupanjac da napravimo red zbog vilenjaka...

Ja:Ajde Teodore,jos malo i vilenjak ce stici do nas.Ako nadje ove klikere svuda razbacane i ove automobilcice sve ce odneti .......

Teodor:Mama je vilenjak!

Ja:Neeeee.... Vilenjak je vilenjak!

Teodor:Da,MAMA VILENJAK!

:lol: :lol: :lol:

I naravno nije spakovao igracke... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Mamin pametni vilenjak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

letos idemo u JEBIGAT :lol: kaze sin nasih prijatelja,misleci da ovoga leta ide u Egipat na more :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce posle plivanja lupi ona glavom o kabinu, okrece se, gleda i tek ce meni:

- Mama nema udubljenja!

Pazi dete da ne osteti javnu imovinu! :lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas sam ja ona koja drzi red-a to znaci u decijim ocima da sam ja babaroga otprilike.Pa da ne bih ispala jos veca nego sto jesam,ispricam ja Teodoru da svako vece jedan maaali vilenjak ide od kuce do kuce i gleda da li su deca vratile igracke na mesto,a ako neko ostavi nered sve sto nije na msetu vilenjak odnese.

I tako smo mi svako vece spakovali igracke da vilenjak ne odnese.Uvek je palila prica.

ALI! :D Vec jedno vreme stolice i ostali predmeti na koje moze da se popne osciliraju po kuci,mali covek je otrkio sasvim novi svet-svet visokih koji mogu sve dohvatiti.Tako vec jedno vreme istrazuje kucu,a ja naravno ne idem stalno za njim.Ono sto ne sme tj.sto je opasno i ne radi,tako da se ne brinem previse.Nisam ni pomislila da bi mogao da pronajd ei ono sto je vilenjak vec odneo,a koje je sakriveno najvislje u kuhinji-znaci maltene na plafonu.A onda prekljuce kad mu kazem pred kupanjac da napravimo red zbog vilenjaka...

Ja:Ajde Teodore,jos malo i vilenjak ce stici do nas.Ako nadje ove klikere svuda razbacane i ove automobilcice sve ce odneti .......

Teodor:Mama je vilenjak!

Ja:Neeeee.... Vilenjak je vilenjak!

Teodor:Da,MAMA VILENJAK!

:lol: :lol: :lol:

I naravno nije spakovao igracke... :P

ne mozes vga vise prevariti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha sou su :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

letos idemo u JEBIGAT :lol: kaze sin nasih prijatelja,misleci da ovoga leta ide u Egipat na more :lol:

Tako je i nama Lea pre par meseci rekla "mama jebga" u prevodu "mama hleba"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha, klinci su pish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Filip je sada u fazi pjevanja pjesmica na njemu razumljiv način...najnoviji zvuci zvuče ovako: 'ebi ga....'ebi ga'...ebi ga'...

I mi što se više smijemo on je glasniji...

Juče je po cesti jurio svoju drugaricu...i ponavljao te riječi...ljudi su mu padali od smijega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Filip je sada u fazi pjevanja pjesmica na njemu razumljiv način...najnoviji zvuci zvuče ovako: 'ebi ga....'ebi ga'...ebi ga'...

I mi što se više smijemo on je glasniji...

Juče je po cesti jurio svoju drugaricu...i ponavljao te riječi...ljudi su mu padali od smijega...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.