Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Bacio pidzamu?!

pa to je blazi oblik slucaja od moje drugarice. Mali obozava da sa svojoj dudom sve zivo trlja. Imitira babu kako brise prasinu. Pa onda mozes da zamsilis gde je sve ta duda bila. A izmedju ostalog, slucajno su ostala vrata od wc otvorena i mali uleteo, uzeo dudu iz usta i trlja unutar wc solje. Ajde ne bi bilo strasno to sto trlja vec sto je (taman kada moja drugarica ulece u wc da mu otme dudu) tu istu dudu stavlja u usta i naravno ni za zivu glavu nece da joj je da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fujjjj !! :lol::lol: sta zna malo dete .. mogu da ga zamislim ..

Meni su pricali da kad sam bila mala sve i svasta sam jela , odem napolje i jedem pomije sto nana spremi za svinje ,ili pocnem zemlju ,blato , odem u bastu i nadju me kako sva umazana jedem svez paradajz :lol::lol: kazu da sam bas bila luda sto se hrane tice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahahahahahah....ana crkla sam od smeha....!!!!

klinci su pis.....dobro, u wc solji kazu ima manje bakterija nego na tastaturi tako da ako je to za utehu tvojoj drugarici eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj :lol:

i ima manje bakterija nego na radnoj ploci u kuhinji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ispade da najmanje balterija ima u wc solji ...ahahahaha.....

inaina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros nasla slucajno Strahinjinu carapu u kanti za djubre :rolleyes::rolleyes:

Nije prvi put da je baci .. Ne znam zasto ne voli carape ?? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros nasla slucajno Strahinjinu carapu u kanti za djubre :rolleyes::rolleyes:

Nije prvi put da je baci .. Ne znam zasto ne voli carape ?? :blink:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malopre opet slucajno nasla ali ovog puta MOJU CARAPU !!! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malopre opet slucajno nasla ali ovog puta MOJU CARAPU !!! :lol::lol::lol:

Genijalni ste sa tim carapama! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kazem ,ne znam zasto ih ne voli.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,moja Andjela cesto nesto odvali,ali ja brzo zaboravim.Najbolje bi bilo da pocnem da zapisujem...Skoro sam koristila ampule za celulit koje se mazu uvece pred spavanje.I to uglavnom radim pred Andjelom(3.5 god)I tako ona mene pita:

-Mama,a sta ti to radis?

A ja joj odgovaram:

-Mazem losion za celulit.

Ona ce na to:

-A,hocu i ja!

Ja kazem:

-Pa nemas ti duso celulit!

Ona:

-Imam mama!

Ja:

-Pa dobro gde ti je ako imas?

Ona:

-Pa evo ovde na peti(pokazuje mi petu)!

Ja sam se pokidala od smeha,jer je ona to tako ozbiljno rekla :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazem ja Lei danas:" Idem da donesem knjige da citamo", i pocne ona "pepa,pepa,pepa" i za to vreme pretrcava od jednog do drugog zida...i tako par puta.Na kraju ja skontam sta zeli i pitam je "hoces knjigu pepa i sportski dan?", i onda sledi njeno "DAAAAAAAA" i pocne da tapse...u fazonu "dobro si skapirala"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neko vreme dok smo se vracali iz Ns. Teodor prica sebi u bradu:

Ana je mala beba,Teodor je vec veliki.Ima veliku guzu,ima veliku pelenu... :lol:

Mi se pocepali od smeha,kako je on to ozbiljno,na glas konstatovao... :lol: Verovatno mu je bilo cudno sto ima pelenu,stavila sam da se ne bi upiskio u kolima,zurili smo...

CocaGomboca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno jutro je tata oblacio cerku dok sam ja kuvala kafu.Obuvao je carape,dal je malo stisnuo ili nogicu iskrivio,posto su uzanije i duze,kad odjednom iza ledja cujem,onako glasno i ozbiljno...

"AUC,JEL TI TAKO I SEBI OBUVAS CARAPE ILI SAMO MENI???

Blizanac voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao sto volim da svracam na ovu stranicu... vasi postovi mi uvek izvuku osmeh na lice :wub:

jedva cekam da se i mi "upisemo" sa nasim biserima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili nedavno na nekoj prezentciji proizvoda od vune...i sad moje dete pomno slusa i kad se sve zavrsilo pita prezenter da li ima pitanja kad moja cera ,,e nista ti to nevalja,ko jos video da se pokrivam sa ovcom,, :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili nedavno na nekoj prezentciji proizvoda od vune...i sad moje dete pomno slusa i kad se sve zavrsilo pita prezenter da li ima pitanja kad moja cera ,,e nista ti to nevalja,ko jos video da se pokrivam sa ovcom,, :blink: :blink: :blink:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bili nedavno na nekoj prezentciji proizvoda od vune...i sad moje dete pomno slusa i kad se sve zavrsilo pita prezenter da li ima pitanja kad moja cera ,,e nista ti to nevalja,ko jos video da se pokrivam sa ovcom,, :blink: :blink: :blink:

:lol::lol::lol::lol: originalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas volim ove decije bisere, sto kaze Ana, jedva cekam i da se mi upisemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm-ova sestricina(3,5god),bila kod nas na 2 dana i posle kupanja kaze:"ujna,ujna,a ja hocu opet da dodjem kod vas sutra pre neki dan" :)

hahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedno jutro je tata oblacio cerku dok sam ja kuvala kafu.Obuvao je carape,dal je malo stisnuo ili nogicu iskrivio,posto su uzanije i duze,kad odjednom iza ledja cujem,onako glasno i ozbiljno...

"AUC,JEL TI TAKO I SEBI OBUVAS CARAPE ILI SAMO MENI???

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kazem ja Lei danas:" Idem da donesem knjige da citamo", i pocne ona "pepa,pepa,pepa" i za to vreme pretrcava od jednog do drugog zida...i tako par puta.Na kraju ja skontam sta zeli i pitam je "hoces knjigu pepa i sportski dan?", i onda sledi njeno "DAAAAAAAA" i pocne da tapse...u fazonu "dobro si skapirala"

pa kazem ja pametna na sveki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: jasta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki dan zovem snaju, javlja se mali na tel. Ispita me sve, sta radim, jesam li kuci i uvek, ali uvek pita za mm. Ja mu kazem, on nije tu, otisao je kod svoje mame, a on ce meni: "Koje mame, pa ti si mu mama!" :blink:

Mi u petak bili kod njih i on moli svoju sestru da mu predje neki nivo na igrici i kaze:" Molim te Boko, mooooooliiiim te, bicu ti najbolja sestra... " :lol:

Moja mama je sad kod njih preko nedelje, jer brat nije tu, a snaja radi. Kad se naljuti, prvo joj kaze:"Ti, idi kuci! Sve cu te reci tvojoj mami (meni) i kumu!" (mm) :lol:

Nikako ne moze da zapamti ko je kome sta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neki dan zovem snaju, javlja se mali na tel. Ispita me sve, sta radim, jesam li kuci i uvek, ali uvek pita za mm. Ja mu kazem, on nije tu, otisao je kod svoje mame, a on ce meni: "Koje mame, pa ti si mu mama!" :blink:

Mi u petak bili kod njih i on moli svoju sestru da mu predje neki nivo na igrici i kaze:" Molim te Boko, mooooooliiiim te, bicu ti najbolja sestra... " :lol:

Moja mama je sad kod njih preko nedelje, jer brat nije tu, a snaja radi. Kad se naljuti, prvo joj kaze:"Ti, idi kuci! Sve cu te reci tvojoj mami (meni) i kumu!" (mm) :lol:

Nikako ne moze da zapamti ko je kome sta :lol:

E on je bas biser :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.