Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

U sklopu praznika, objasnjavam M sta je dan zena, a ona me gleda i pita: Mama, a kada je dan muzeva? :)

Posle nam dolazi sveki u posetu, a ona joj kaze: Mislim da je vreme da nadjes muza, da ti donese cvece za dan zena! (sveki odavno razvedena).

:D

Moj V je tako počeo da ispituje moju tetku, koja se nije udavala... 

Pa imaš li ti ćerku, pa imaš li sina, zašto se nisi udala... Već je postalo malo neprijatno, kad se on izvuče:

"Šta te briga, imaš mene!  Da imaš muža, on bi me stalno vikao, bio bi nervozan i ljut jer ja sve diram... Ovako mogu slobodno da ti dolazim kad god poželim!" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idemo mi ulicom, drzim ga za rukicu i nesto pevusimo i pricamo, kad odjednom moj sin reaguje ljutito pa poce da place, ote rukicu i sve tako, ja cucnemo i pitam ga sta se desilo, u cemu je problem a on jos ponavlja moje pitanje ‚u cemu je problem‘ pa kaze ‚u ajpedu‘..:D a joj vikendom sme da se igra pa se valda setio :)

broccoli i k a m volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas dvije situacije. Prva se ne tice moje djece, a druga je pokusaj moje srednje bebe da svari rijec prekosutra :D

Jutros odvela malenu u vrtic i dok sam joj skidala jaknu i obucu dotrcase tri djevojcice(5godina) u hodnik do svojih polica. Jedna podje da pjeva pjesmu kojom ce se Svedska predstaviti na Evroviziji, ali ne zna rijeci pjesme pa je otpjevala strofu onako kako to u njenoj glavi zvuci, uglavnom ni jednu jedinu rijec(pjesma je na engleskom) nije potrefila. Druga, koja zna tekst pjesme je ispravi i otpjeva joj kako ide, kad ce joj ova:” Nisam uopste pjevala tu pjesmu!”, okrenu se i ode. :lol:

Druga situacija. Sinoc ocitala lekciju starijoj da ne smije da nosi mladju na ramenima, kad danas mi dodje malena ”da mi oda jednu tajnu”. Kaze, mama, seka me nosila na ramenima. Rekoh kad?? -Prekosutra! :lol:

I sad joj je sve sto je pitam kad se sta desilo -Prekosutra. :D

Laku noc B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros odvela malenu u vrtic i dok sam joj skidala jaknu i obucu dotrcase tri djevojcice(5godina) u hodnik do svojih polica. Jedna podje da pjeva pjesmu kojom ce se Svedska predstaviti na Evroviziji, ali ne zna rijeci pjesme pa je otpjevala strofu onako kako to u njenoj glavi zvuci, uglavnom ni jednu jedinu rijec(pjesma je na engleskom) nije potrefila. Druga, koja zna tekst pjesme je ispravi i otpjeva joj kako ide, kad ce joj ova:” Nisam uopste pjevala tu pjesmu!”, okrenu se i ode. :lol:

haha, ovo se i meni slično dogodilo... :D :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas biser al nas je posteno nasmijao.

Sinoc okupala sincica i prije oblacenja ga pustila da se malo istrci gologuz. Dok je trckarao ispitivala ga ja gdje mu je koji dio tijela, noge, ruke, prsti, glava, oci, nos....i sve je super pokazivao na sebi. Kad sam ga pitala gdje je sisa dotrca meni i pokaza na moje :D

Zagrizeni sisator :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas biser al nas je posteno nasmijao.

Sinoc okupala sincica i prije oblacenja ga pustila da se malo istrci gologuz. Dok je trckarao ispitivala ga ja gdje mu je koji dio tijela, noge, ruke, prsti, glava, oci, nos....i sve je super pokazivao na sebi. Kad sam ga pitala gdje je sisa dotrca meni i pokaza na moje :D

Zagrizeni sisator :D

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas biser al nas je posteno nasmijao.

Sinoc okupala sincica i prije oblacenja ga pustila da se malo istrci gologuz. Dok je trckarao ispitivala ga ja gdje mu je koji dio tijela, noge, ruke, prsti, glava, oci, nos....i sve je super pokazivao na sebi. Kad sam ga pitala gdje je sisa dotrca meni i pokaza na moje :D

Zagrizeni sisator :D

Pa jel moguce?:lol:

Istu situaciju sam i ja juce imala sa svojim sinom. Sve djelove tijela je pokazivao na sebi...al kad pomenuh sisu, odmah ruka put mojih grudi:DSou!

mama maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jel moguce?:lol:

Istu situaciju sam i ja juce imala sa svojim sinom. Sve djelove tijela je pokazivao na sebi...al kad pomenuh sisu, odmah ruka put mojih grudi:DSou!

hahaha :lol: dva mala sisoljupca :D:wub: u sve im diraj sem u mamine(citaj njihove) sike :D

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na temu sika.. Kad je K bila malecka, zapazila mm sike i fiksira ih, a on imao neku pripijenu majicu i odjednom kaze: tata ima site (sike). Mi se zgledamo, smesno nam...kazemo: ne duso, mama ima sike. Ona gleda pa ponovo: ne, tata ima site. Mm joj kaze: da, ali mama ima meto (mleko), a tek ce ona : neeeee, tata ima site i tata ima metooo!!!! Opcinjena sikama takodje, kao i vasi sisoljupci. E steta sto jos i tata nema mleko hahahahha :lol:

Pre neki dan je za stolom samo bubnula: deda je sve smazao! Valjali smo se od smeha.

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama, ti si moje srce, moj med, moja krava, i maca, moja dusa, sve moje...

Kad mi tepa malena kcerkica :D ali onako sva uzivljena u to sto govori :D

Zone*, k a m , miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pametno dete, sve smo mi kravice muzare. :D

tako i ja kazem maši :) znaci ne kazem to samo ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje starije cudo ima svaki dan nove bisere, a letos kad smo bili na Dunavu, naisao jedan poznanik i zeza malog za neku devojcicu i kaze mu ‚a video sam ja bacio si ti oko na nju‘ a on ce njemu ‚nisam ja bacio oko ja bacam kamenje u Dunav‘ :)

miliccam, broccoli i mama maza volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Citam recepte juce iz knjige za kuhanje, tako listam, dodje sin pa i on gleda, prelistava,gleda slike pa kaze ‚sto je ova knjiga ukusna‘:D

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženice potrebna mi je pomoć. Kako da dođem do članice Priboj? Mail adresa koju je ostavila kao kontakt neispravna je a hitno mi je da stupim u kontakt sa njom. Da li je neko možda zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas biser al nas je posteno nasmijao.

Sinoc okupala sincica i prije oblacenja ga pustila da se malo istrci gologuz. Dok je trckarao ispitivala ga ja gdje mu je koji dio tijela, noge, ruke, prsti, glava, oci, nos....i sve je super pokazivao na sebi. Kad sam ga pitala gdje je sisa dotrca meni i pokaza na moje :D

Zagrizeni sisator :D

Duša mala pametna :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.