Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Zoe:D:D:D

Koji razred je devojcica? Bas je duhovita:), svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3 razred, da ona bas ima smisla za pisanje jos u prvom razredu je pisala price o zivotinjsama i jako lepo recituje uvek dobije 5 sa dve zvezdice iz recitovanja bas je hvali uciteljica jedino je rukopis katastrofa

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo stigli do bisera konacno :D

Pitam ja sina, ko si ti?

Kaze ja sam gospodin. 

Dobro mali gospodine, ajde izlazimo iz lifta, stigli smo...

Nisam ja mali gospodin! Ja sam veliki gospodin! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Foxic, veliki gospodin:wub:

 

Fox voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas malo pricala sa I.o Bogu, kako mu se treba moliti i zahvaljivati. Kad ima neku zelju da zamoli Boga da joj se ispuni...itd...itd...

...i sad uz veceru trebala da izvadi sir i mlijeko iz frizidera, medjutim izvadila sir i zaboravila mlijeko, a kod nas se frizider "zakljuca" na trenutak poslije zatvaranja. Kad cujem je kako sapuce:"Molim te Boze otvori mi frizider!" :huh::lol:

KruelaDeviL, Smey, majat i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas malo pricala sa I.o Bogu, kako mu se treba moliti i zahvaljivati. Kad ima neku zelju da zamoli Boga da joj je ispuni...itd...itd...

...i sad uz veceru trebala da izvadi sir i mlijeko iz frizidera, medjutim izvadila sir i zaboravila mlijeko, a kod nas se frizider "zakljuca" na trenutak poslije zatvaranja. Kad cujem je kako sapuce:"Molim te Boze otvori mi frizider!" :huh::lol:

hajaao dusa draga :wub: mm prica pre koji dan nase 2 i jos 2 drugarice na dvoristu psuju i cerekaju se...kaze pustio sam ih, nisam ih opominjao, neka se izduvaju deca...tek posle nekog vremena vidim sve 4 na kolenima mole se Bogu da im oprosti sto su psovale ^_^

Smey, mama maza, majat i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Video L kod kumova ogroman akvarijum i kod kuce prica kako hoce i on da ima tako mnogo ribica. I ja mu kazem da sad ne moze, da kad dodje beba pa pocne da se podize da ce beba da dira i akvarijum i vodu. I on kao dobro, kad beba poraste onda cemo. I ja ga pitam, a sta ako mama rodi jos jednu bebu kad ova beba poraste, opet onda nema akvarijuma. A on sa sve podignutim prstom se okrene prema tati: nemoj slucajno da mami ubacis jos neku bebu u stomak!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Video L kod kumova ogroman akvarijum i kod kuce prica kako hoce i on da ima tako mnogo ribica. I ja mu kazem da sad ne moze, da kad dodje beba pa pocne da se podize da ce beba da dira i akvarijum i vodu. I on kao dobro, kad beba poraste onda cemo. I ja ga pitam, a sta ako mama rodi jos jednu bebu kad ova beba poraste, opet onda nema akvarijuma. A on sa sve podignutim prstom se okrene prema tati: nemoj slucajno da mami ubacis jos neku bebu u stomak!"

hahahaha sve je on skontao!

majat voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dušan i Bojan išli danas da nose opravdanje za vrtić i prije toga mu Bojan objašnjava kako moraju do vrtića da nose papir, a Dušan odlazi do kupatila i uzima toalet papir i pita Bojana: "Je li ovaj papir?"

Smey, majat, Mirka90 i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Mama! Sta to imas?! Imas haljinu?

-Imam pile...

-Mama, skini to, sta imas to haljinu!? Nisi piceza mama, nisi piceza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sedi D pored babe i gleda onako upitno u nju,ona mu se nasmeje ,ali on i dalje gleda...pita ga ona da li zeli nesto on pocinje da se smeje i vice na sav glas :'Baba ima blkoveeeeee" kaze ona kada detet kaze definitivno je vreme za depilaciju :D

Ulazi D u garazu,uzima kacigu za motor,,seda na motor vice blm bl i kaze -vidi sto sam leeeep!

-Jesi lep,a gde ides?

-Ide bake sunce ,baki sunce je lepa(tako zove moju mamu)

-Da li mogu sa tobom

-Neeee mami nije lepa ...

Izmenjeno od strane Mirka90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tragikomedija od neki dan....

umro deda mm-a,i sad persa navalila hoće daga vidi prije nego gaodnesu...

mi se nećkali,ali kako je deda samo zaspao pa ga uredili,ajde,nek ide,inače nam neće dati mira...

gleda ona,komentira kako ima lijepo ofijelo,kravatu,sve....i onda skonta (dedi ostala malo otvorena usta) A GDJE SU MU ZUBI :huh:?!?CCC,PA NEĆE VALJDA BEZ ZUBA U ODIJELU U NEBO <_<

i sad drž-ne daj,objasni to....velim ja ma ljudi u nebu budu onakvi kakvi su bili kad su bili najzdraviji i najjači,šta znaš,možda je deda sad gore čupav....
(samo je falilo da mala veli i zubat ko ajkula :rolleyes:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo nije bas biser,ali ajde

Idem danas D i ja iz prodavnice u tom trenutku pored nase kuce prolazi bracni par (stari su oko 50-60 godina) ,ulazimo unutra i D kao i uvek vice -Cao,cao ciko...covek se okrece i uzvraca mu :)

D trci do kraja ograde sada vec u dvoristu i vice za njima -HEj,hej..stali su rukovali se sa njim,ispricali se ..on im j epokazivao neke nove igracke,i u j ednom trenutku se okrenuo,otrcao do bastice,ubrao peruniku i gurnao je kroz ogradu ,covek je pruzio ruku da je uzme ali on je poceo da vice -ne,ne tebi i dao cvece zeni,zatim je otisao ubrao jos jednu i dao joj..sve to i nije neobicno za njega da posle pola sata od kako su oni otisli D iz dzepa nije izvadio 200din i kaze meni-Vidi mama dao cika ..ajde u prodavnicu ,kupimo cokoladu,, :D sta reci..bilo mi je i neprijatno i smesno u isto vreme

Inace D je jako druzeljubljiv,imamo nekoliko komsinica koje mu redovno kupuju slatkise po povratku iz prodavnice,pre neki dan je isto tako na ogradi pricao sa nekim devojcicama i one su mu dale cokoladno mleko :D hahah kaze mm taj nikada nece ostati gladan i bice gadan zenskaros,cim vidi devojke odmah se gura izmedju njih da prica..na bazenu ga uvek cuvaju neke devojcice isto tako i u grad kada odemo uvek nadje drustvo (do duse 10 i vise godina starije od njega no dobro 0 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mirka, maleni ti je pravi mali sarmer :D ovdje se sved nece pocesati po dzepu ma sta mu rekao, dao ili uradio :lol:

Nego djeca mi razvalila naocale, i pitamo Imanu sta se desilo, kaze ne zna, nije vidjela. Pitamo Amilu, kaze to je Imana uradila. Pitamo opet Imanu, kaze nisam ja, Amila je. "Pa kako Amila, sad si rekla da nisi vidjela?", "Pa nisam vidjela, ali vidim sad na naocalima, prepoznajem Amilino stiskanje." :huh::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahha,cuj nju,PREPOZNAJE STISKANJE,hahahha :D

Kod mene opet oko rucka diskusija...
pojeli svi osim perse,ona ceprka,bira grasak,ne bi....
mm nadobudno do friza,izvadi paketic rahatluka i pred njom se sve oblizuje i sjecka komadic.. njoj upitnik iznad glave,a on veli ajde pojedi,pa ces dobit nesto slatko....
veli ona a sto je to?
mozak,veli mudrac.....
bljak,ja ti to necu jest....
al od toga budes pametna,veli on opet,trpa komadic u usta,zvace,i bubne:2+2=4!ha,jes' vidjela,odmah sam pametniji,mudruje sovac,a mala ga pogleda onak totalka ravnodusno i puta:
kol'ko je 4+4?
on kao fol ispametuje 44,a mala cokne jezikom,mahne prstom i rece:
bome nije....2+2 svi znaju,al ovo moje ne znam ni ja....
a ja u smijeh,reko' dzaba tebi stari moj rahatluka,nekome ni on ne pomaze :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre neki dan kod mojih i sede moja mama i mm mama jedna do druge. I L ih gleda i samo odjednom razvali da se smeje "hahaha, vidi sto su se babe poredjale kao da se vole" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu u vrtic!

Zasto?

Zato sto je bolje da me vodis na letovanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fox, svaka čast za napredak...:wub: kad biseri dodju na red- to je znak da ste na pravom putu

Fox i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu u vrtic!

Zasto?

Zato sto je bolje da me vodis na letovanje :lol:

Pa jeste :lol:

Nas je kad ga neko pita sto ne ide u vrtic, odgovarao "jel znate vi koliko to kosta" ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majat hvala :wub:

 

Nas je kad ga neko pita sto ne ide u vrtic, odgovarao "jel znate vi koliko to kosta" 

Nista slagao nije :D

broccoli i majat volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Blitva je zdrava!

-Stvarno,a zašto?

-Pa ubija bakterije.

Namršti se pa me pogleda i pita sumnjičavo:

-Znači,blitva ima nož?!

###

-S,jel ja stvarno moram da se derem?

-Ne moraš,ti si to sama izabrala.

###

7y2LTj9FJZe5K8ls4hUsPfVFiP7ZNUHY6O_Y7rjf

I evo njen crtež..Pitala je dr,pa sašto si mamu nacrtala prvu?

Zato što je mama glavna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.