Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

Milenice, ismejah se ja ovog jutra pošteno... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

-Mama,'el mogu da provozam biciklu do breze jedan krug..?

-Ne !

-A dva ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao stvarno se i mm i njegova sestra i ja ismejah smo :D Fenomenalan način da započnem ovaj radni dan

Hvala Mileniceeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao stvarno se i mm i njegova sestra i ja ismejah smo :D Fenomenalan način da započnem ovaj radni dan

Hvala Mileniceeee

:rolleyes: O PA NISTA NISTA.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče Aleksa navalio da bude sa Anjom u kupatilu dok se ona tušira i posle nekog vremena, čujem ja Anja se smeje, a Aleksa izleće iz kupatila i sav zabrinut nam kaže: Anja nema pišu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče Aleksa navalio da bude sa Anjom u kupatilu dok se ona tušira i posle nekog vremena, čujem ja Anja se smeje, a Aleksa izleće iz kupatila i sav zabrinut nam kaže: Anja nema pišu! :lol:

heheheh pa zar je to tek sad skontao????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecerajuci pizzu tati postavila pitanje " Tata,a kako se ova pica moze i jesti,a moja se samo pere (kupa) ". " :o , Idi pitaj mamu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče Aleksa navalio da bude sa Anjom u kupatilu dok se ona tušira i posle nekog vremena, čujem ja Anja se smeje, a Aleksa izleće iz kupatila i sav zabrinut nam kaže: Anja nema pišu! :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče Aleksa navalio da bude sa Anjom u kupatilu dok se ona tušira i posle nekog vremena, čujem ja Anja se smeje, a Aleksa izleće iz kupatila i sav zabrinut nam kaže: Anja nema pišu! :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheh pa zar je to tek sad skontao????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Izgleda da je tek sada skontao svoju, pa video da Anji nešto fali... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vecerajuci pizzu tati postavila pitanje " Tata,a kako se ova pica moze i jesti,a moja se samo pere (kupa) ". " :o , Idi pitaj mamu".

:lol::lol::lol:

A, tata ne ume da se snađe! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče Aleksa navalio da bude sa Anjom u kupatilu dok se ona tušira i posle nekog vremena, čujem ja Anja se smeje, a Aleksa izleće iz kupatila i sav zabrinut nam kaže: Anja nema pišu! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj brat je prije neku dan pitao moju mamu: 'Zasto zene stavljaju flaster na pisu?', pri tome je mislio na ulozak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj brat je prije neku dan pitao moju mamu: 'Zasto zene stavljaju flaster na pisu?', pri tome je mislio na ulozak!

Jao :lol::lol::lol:

Mom Aleksi je to pelena za mamu... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam stigla pre da vam ispricam bisere mog sina ljubi ga majka :lol: ,

bio nam deda, moj tata u gostima nekoliko dana , i jedno jutro uz kafu deda cita novine a unuk sedi kod njega i on kao cita , okrece strane i dodje do dela sa umrlicama, pregleda sve " slike" pa se okrete dedi i sav bitan upita

" A GDE SI OVDE TI DEDA "

drugi biser isto sa dedom ,

DEDA A GDE SI BIO

kuci

A GDE JOS

u sumi sekao drva

A JOS

kod dr

A JOS

u prodavnici

A JOS

nigde vise

A U KAFANI ???? :P

deda je retko u kuci kada mi zovemo, ili radi, ili je u kafani, pa otuda i Jocino pitanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P:rolleyes::rolleyes:

Jovana u petak izjavila da ce vaspitacice da ih vode na Prusku goru da beru tuzibabe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P:rolleyes::rolleyes:

Jovana u petak izjavila da ce vaspitacice da ih vode na Prusku goru da beru tuzibabe!

:lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovan i Jovana mali biseri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mm malo pre radi trbusnjake,a Jana dolazi do mene i kaze "mama susaj me, tata radi jebe". Naravno da se tu "jebanje"zavrsilo jer smo se iskidali od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja cerka je sa tužnim uzdahom izjavila: mama nemaš ti pojma kako je teško biti mali :P :P :P ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Citana,pre neki dan sam se setila da je i tvoja kuma "jebala"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bila u Matijevicu sa cerkom i u onom frizideru puno plasticnog voca sa njihovim proizvodima(pretpostavljam da znate kako izgleda, bar je kod nas tako) i kupujemo virsle. A moja cerka kaze:" Mama, a hocemo li ove sa grozdjem ili sa pomorandzom?" Svi su culi i popadali od smeha, a ona se postidela..Ja sam, da bih je ohrabrila rekla:" Ipak ove sa grozdjem!" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E klinci su genijalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Legao Aki na tobogan, stavio ruke ispod glave i leži tako 5 minuta.... ja prilazim i pitam ga šta radi, a on se okrenu prema meni i kaže " kuliram mama, skoni se" :lol: :lol: :lol:

*Ja sela na Akijevu ljuljašku, a on dotrčava do mene i viče " bezi mama, skoni se, ti imas vejiku duzicu i ne mozes da se jujas, a moja duza je maja i ja mogu" :lol:

* Prilazim ja Akiju i krenem da ga ljubim u obraz, a on meni kaže " u objaz mama, nemoj u ucta, tako se jube momak i devojka " :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.