Dečiji biseri

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka je ovih dana poceo da govori za sve TO JE MOJA!!!

a najbolje je pre neko veceja lezim gledam tv, mm otvorio neku cokoladu i Luka doneo kocku i pomazi mi stomak i kaze EVO DA RUCA BEBA STEFAN!!!

inace kad hoce da skace po meni ili da ignorise bebu u stomaku samo mi pokrije stomak i kaze SPAVA BEBA!!!

E pa ti nosiš dečaka!? Kako je to meni promaklo :blink: aaaa ne pratim radnju ne pratim radnju... Moraće treća devojčica ;)

Juče sedimo svi za stolom i ručamo supicu, mm sipa ponovo i dohvati pileću džigericu, a Aki će na to " mama, mama, tata ima dono( govno) u cupici" :lol: :lol: :lol:

hahahaha

priznaj da si ga ti nagovorila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo kako moj predškolac blamira svog tatu:

On: Mama ima tri bebe.

Ja: Koje sine? Verovatno ti, bata i moja mama. ( jer je moja mama imala moždani udar pa smo se mi brinuli o njoj)

On: Ne. Ja, bata i tata.

On kaže: Mama je crnogorac, a vredna je kao šumadinac. Tata je šumadinac a lenj je kao crnogorac. Ništa ne radi.

On gleda neki naš film i kaže: Zašto ovaj čovek govori ružne reči samo na filmu?

Ja počnem priču o tome kako ne volom domaće filmove baš zato i da mi nije jasno zašto tako mora da bude i da ja oko sebe ne vidim da ljudi toliko psuju. Na kraju ga pitam da li on čuje da neko tako priča u stvarnom životu.

On će iz topa: Tata. Ali nema veze, zato on može da glumi na filmu.

(Verovatno misli na psovanje u kolima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, ha, ha...pametnica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaa Miro, sin ti je pametnjakovic mladji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaha.....klinci su ludilo!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sedimo svi za stolom i ručamo supicu, mm sipa ponovo i dohvati pileću džigericu, a Aki će na to " mama, mama, tata ima dono( govno) u cupici" :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wow! Extra nove provale :lol: Fenomenalne!!!

Danas na bazenu izlazi ona za zavrsni skok i kaze instruktorki da joj se piski. Ja vec krenula ka njima, instruktorka kaze:

- sacekaj S, jos ovaj skok i onda mozes

a ona ce kao odgovor taman kad sam ja pristigla:

- a u redu je onda, i mama kaze da mogu malo da piskim u bazen!

Aaaaaaaaaa, mama nikad to nije rekla, ali sad, na moju veliku srecu, 20 ljudi misli da jesam! Zemljo otvori se!!!

Ovo sledece nije smesan biser... Mozda mu nije ovde mesto...

Sedimo jutros i gledamo takmicenje u plesu i decicu sa daunovim sindromom kako igraju, a cura u ziriju i njihovi roditelji placu :( Moje dete iz vedra neba:

- hocu da se udam

- zasto maco?

- hocu da imam bebu

Ne znam zasto je bas tad to rekla, zna sta je taj sindrom, vec smo joj objasnili, ali mislim da je bila emotivna i reagovala izrazavajuci potrebu da nekome bude mama i mozda nekog nemocnog stiti. Moja sveki se vec brine oko njene povecane empatije i posebno ljubavi prema bebama... :rolleyes:

HEHEHEE...LUDICA MALA...PRAVA MALA PAMETNICA...I POSLE KAZU ONI NISTA NE ZNAJU...MA GDE BRE NE ZNAJU...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pukao mi vodenjak,bila sam u dnevnoj sobi...i sin vidio i pita:mama zasto si se upiskila?idi brzo u kupatilo :lol: :lol:

CocaGomboca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaha maja+3 sin ti je biserčić pravi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče sedimo svi za stolom i ručamo supicu, mm sipa ponovo i dohvati pileću džigericu, a Aki će na to " mama, mama, tata ima dono( govno) u cupici" :lol: :lol: :lol:

Ovo je najveci hit,ovako se odavno nisam smejala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

On gleda neki naš film i kaže: Zašto ovaj čovek govori ružne reči samo na filmu?

Ja počnem priču o tome kako ne volom domaće filmove baš zato i da mi nije jasno zašto tako mora da bude i da ja oko sebe ne vidim da ljudi toliko psuju. Na kraju ga pitam da li on čuje da neko tako priča u stvarnom životu.

On će iz topa: Tata. Ali nema veze, zato on može da glumi na filmu.

(Verovatno misli na psovanje u kolima)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glega Mina neki inser iz kamiondzija ,gde Jare i neka baba jedno 5 minuta psuju kao kocijasi i govori mi sva odusevljena:"Vidi mama,kao moji baba i deda."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glega Mina neki inser iz kamiondzija ,gde Jare i neka baba jedno 5 minuta psuju kao kocijasi i govori mi sva odusevljena:"Vidi mama,kao moji baba i deda."

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, super je! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali pametnjakovici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Od sad dolazim na ovu temu ako mi padne raspolozenje.... :lol:

Igramo se ja i Teo danas dok ja spremam rucak aon pravi "testo" od plastelina i kaze ide on na posao.Pitam ga sta ce danas raditi na poslu i ocekujem jedan od odgovora koji obicno dobijem-popraljacu stolice ili masine,sisacu jagnjence,"pohvalicu"(raniji biser,bice dr.i stetoskopom ce pregledatidoticnog pacijenta) bolesnog medu,kuvacu,... i obavezno stavi dat od mm(jer tako ide i tata naposao),... ali sam sad dobila drugaciji odgovor :ide da manisem(citaj money-isem)! :lol: :lol: Zna da money znaci novac.ja pomislim pametno sine,ne popravljati leciti i sl.nego zaraditi! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, Teo... Nego sta, i ja cu ovog svog uciti da manise! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,od Tea nismo drugo ni ocekivali nego da money-ise :lol: :lol: :lol: Pametnica mala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odusevljava me nacin na koji deca shvataju neke terimne i poimaju svet oko sebe.Rado sam pratila emisiju ,,Kefalica``,ne znam da li se i dalje prikazuje(ako znate,javite na kom kanalu i kad).Volela bih da cujem neke vase anegdote sa decicom,kada su vas odusevili nekim odgovorom,resenjem ,izjavom...

Evo cime nas je nedavno odusevila Bokijeva sestricina Tara(4 godine)

Isli smo svi zajedno na selo kod bake mm-a, Tarine prabake.pre nego sto su krenule,njena mama joj je lepo objasnjavala kako da se ponasa:,,idemo danas na selo kod bake Slave.To je baba Jelicina mama,a moja baka. Mi nju svi volimo,nemoj da budes bezobrazana,lepo se ponasaj.Kad stignes,lepo ces da je poljubis...``

kad ce Tara : ,,Nije to do ljubavi(misli na ljubljenje),VEC DO TOGA KO JE KOGA RODIO`` :lol:

Kefalica i dalje ide vikendm ujutru oko 9-10 na tv avala! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Došli kod nas juče komsije na kafi i na vestima pričaju o strajku prosvetara i nekako se potegne tema ko je koliko od profesora strog u školi.Pošto moja tašta predaje u gimnaziji krene da pita kako se sva deca plaše od nje i kako je stroga,a komsinica Dragica je pita a što,kad Andrija skoći ZATO BABA DRAGICE ŠTO JE MOJA BABA STAŠILO ZATO SE DECA PLAŠE OD NJE KAO ŠTO SE PTICE PLAŠE STRAŠILA U BAŠTI! Mi se pokidali od smeha i sad moju tastu zovem strašilo. Baš sak kvaran a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha... od koga li je čuo to??? hahahah :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha... od koga li je čuo to??? hahahah :lol: :lol: :lol:

Kupujem mu ove knjige što izlaze petkom,pa u zadnjoj kojoj je dobio ima slika strasila koji plaši ptice i blesavo dete povezalo.Skroz je blesav ne mogu sve da zapamtim od bisera a ima ih dvadeset dnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sestric (nepune 2 god), zapanjen curkama i curanima, prvi put ih vidi "uzivo":

"Mama, a jel curan zna da je curan?" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sestric (nepune 2 god), zapanjen curkama i curanima, prvi put ih vidi "uzivo":

"Mama, a jel curan zna da je curan?" :lol:

I, sta si mu odgovorila??? :);) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.