Otoci

odgovora

Objavljeno

Da li vam i dalje oticu noge?

Ja sam primetila da imam blagi otok,danju manje-vise a nocu kad skinem carapu,vidim da mi se usekla...neznam dal se to jos uvek nije vratilo u normalu ili ce tako ostati,ja pre trudnoce nisam imala otoke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda dugo stojis na nogama. A i vrucine su bile, meni tada oticu, sad kako je zahladnilo, ne oticu.

Pozdrav za PO, zivela sam 15god tu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda dugo stojis na nogama. A i vrucine su bile, meni tada oticu, sad kako je zahladnilo, ne oticu.

Pozdrav za PO, zivela sam 15god tu....

Pa stojim i ranje sam ali mi nisu oticale...

ja zivim tek tri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je otok nestao odmah posle porodjaja. Srecom, nisam ga vise imala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam i dalje oticu noge?

Ja sam primetila da imam blagi otok,danju manje-vise a nocu kad skinem carapu,vidim da mi se usekla...neznam dal se to jos uvek nije vratilo u normalu ili ce tako ostati,ja pre trudnoce nisam imala otoke...

Znam da puno kasnim sa odgovorom ali i meni blago otiču noge posle porođaja. Počelo je u 5 mesecu trudnoće. Par dana posle porođaja se drastično smanjio otok ali i dalje su pomalo otečene. Moja doktorka misli da su vene u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su noge bile otecene jos nekih 2 nedelje posle porodjaja,ali onako bas...Kasnije se to povuklo i nije sevise vracalao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su noge još blago otečene i prsti na rukama. Nije kao u trudnoći ali još ih ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

manje soli :D

meni su malo clanci samo oteceni.... sto me deprimira jer sve ostalo je salce :D ne mogu da se vadim da sam otekla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

manje soli :D

meni su malo clanci samo oteceni.... sto me deprimira jer sve ostalo je salce :D ne mogu da se vadim da sam otekla :)

O salcu mi ne pričaj...

Čim zarastte epiziotomija prvo što ću da uradim jeste da stavim steznik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O salcu mi ne pričaj...

Čim zarastte epiziotomija prvo što ću da uradim jeste da stavim steznik...

potpisujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su noge još blago otečene i prsti na rukama. Nije kao u trudnoći ali još ih ima.

Meni nekad u sred noci oteknu prsti na rukama... Treba vremena da se unormalimo :)

Idem OT, ali koliko je otislo sa bebanom, je l' ti nije mnogo ostalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su noge još blago otečene i prsti na rukama. Nije kao u trudnoći ali još ih ima.

jaoj i moji prsti su oteceni.. ne mogu prstenje da stavim........... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otok posle porodjaja je normalna pojava kod nekih zena, koja posle par dana treba da peodje. Ukoliko se to ne desi, potrebno je proveriti proteine u krvi i konsultovati se sa lekarom.

Ja sam imala otecene noge posle prve trudnoce i ti otoci su posle 3 dana prosli. A sada, posle druge trudnoce sam bila komplet cela otecena, uzasno. Otok nije prolazio i lekar mi je rekao da proverim proteine u krvi, tim pre sto ne jedem meso. U slucaju da je vrednost smanjena, terapija je bila uvodjenje mesa u ishranu pa posle normalizacije da opet prestanem sa konzumiranjem istog., Medjutim, vrednost proteina u krvi je bila u granicama...i otok je prosao sam od sebe. U svakom slucaju, ukoliko Vas otok zabrinjava, posavetujte se sa lekarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.