Modni detalj

odgovora

Objavljeno

nensi i ja volim tirkiz...nisam mogla sad na brzaka da nadjem na netu dobar nakit sa tirkizom, mada i ovaj nije los :)

cwh-tURQPE.jpg

7ym-WS4306.jpg

83w-41CaOL.jpg

hjd-Ws20PI.jpg

7oe-369812.jpg

c34-Turquo.jpg

ja-633781.jpg

Hocu sve to :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj secerko gde me nadje sad me baci u bedak necu moci spavati

ja sam pokusavala da slikam izloge zlatara da bar imam uspomenu na tu prelepu boju.....

bas ta sto si stavila slike u prirodi izgleda wow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6hr-Swatch.jpg

Imam bas ovakav sat.Kada sam ga kupila trazila sam bas bez brojeva.Ne volim kic,ovo uz mene je idealno.

Od nakita nosim samo dobru belo-zuto zlato ogrlicu,takve mindjuse i to je to.Znam da je bzv,ali ovo nosim cak i uz trenerku,jer kao da su ovi komadi nakita deo mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nensi i ja volim tirkiz...nisam mogla sad na brzaka da nadjem na netu dobar nakit sa tirkizom, mada i ovaj nije los :)

7ym-WS4306.jpg

83w-41CaOL.jpg

hjd-Ws20PI.jpg

7oe-369812.jpg

c34-Turquo.jpg

ja-633781.jpg

ja vec pocinjem da stedim , ove god ima sebe da castim nekim komadom ...boja je prelepa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obozavam mindjuse. nosim samo zlato jer mi koza ne podnosi srebro i bizuteriju..

ono sto uvek nosim je moja burma i to smatram najdrazim i navrednijim modnim detaljem. obozavam je!!!

cesto mi se desi da trazim nesto da kupim, npr prsten ili narukvicu, i probavam razne i na kraju ipak zavrsim sa mindjusama.. stvarno ih obozavam, imam svakakvih oblika a najvise volim karike, visece sa kuglama i neke sa cilibarom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takođe obožavam satove..

Ovo je moj trenutni...

Esprit_Ladies_Watches_Button_ES100642003

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah... prvo bez mindjusa ne izlazim napolje, ni do prodavnice. Tasne... elegantne, sportske, za svaki dan, velike, male, kad samo pomislim koliko smo para mama i ja tokom godina dale za torbe mogla sam uzeti auto :) ali nije mi zao jer je meni stvarno u datom momentu svaka od tih tasni zaista trebala :rolleyes: Dok nisam ostala trudna na njih sam gledala kao na svoju decicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Satove isto jako volim, a ovaj sam dobila od mm kad smo saznali da sam trudna pa nekako mi sve zao da ga skinem te sad samo njega nosim :)

Esprit, ne znam koji model pa cu staviti moje slicice, da ne trazim po netu, valjda ce se videti sta.

j3-IMAG-0.jpg

5zc-IMAG-0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mindjuse i tasne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takođe obožavam satove..

Ovo je moj trenutni...

Esprit_Ladies_Watches_Button_ES100642003

Divan je,bas po mom ukusu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sa prolecem neka bude to marama.

Sat volim i nosim ga svakodnevno i prsten bvlgari sirok sa cirkonima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obožavam minđuše, kada god sam u prilici kupim si jedan par, samo što sada ne mogu da ih nosi zbog bebe, ali kada izlazim one su obavezan detalj. Još volim rajfove, ali ne previše glamurozne ili nakićkane, već one simpatične, luckaste i romantične.

minduse.jpgr4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve one koje vole satove....

Kako da nosite sat kao modni detalj....

Satovi već neko vreme ne služe samo da pokazuju tačno vreme, oni su postali stvar prestiža i veoma važan modni detalj. Međutim, postoje neka pravila koja bi trebalo da sledite kako biste na pravi način uklopili sat sa odećom.

Danas se trendovi menjaju a sa njima i satovi koji prate modne trendove i postaju deo nezaobilaznog asesoara. Nose se uglavnom na levoj ruci i stvar su ukusa i ličnog pečata.

541862ddccb50116cb71a8585b6347d1_700x550

guess_watches14033L4.jpg

POSLOVNI I ELEGANTNI STIL ZA DAME

Kod žena je dozvoljena veća sloboda samim tim što postoji veći izbor oblika satova. I dalje bi se kod poslovnog izgleda zadržala na mirnijim varijantama, eventualno ovde imamo satove sa različitim oblicima narukvica , alki su nezaobilazni klasični satovi sa kožnim narukvicama kao siguran izbor.

75731.jpg

05.jpg

CIRKONI ZA VEČE

Što se tiče izlazaka tu se savršeno uklapa veliki sat sa cirkonima koji često viđamo na našim damama. Uz ovakav sat definitivno morate imati jednostavniju garderobu, samim tim što su oni jako upadljivi.

343328.jpg

The-Chopard-Super-Ice-Cube-sat.jpg

SAVET PLUS

Ako ne volite previše eksperimentisanja sa garderobom učinite to sa satom i ponesite neki upadljivi model gumeni, neo boje pomoću koga ćete definitivno biti primećene. Sat se može kombinovati sa narukvicama i nakitom koji spada u sličnu kategoriju, osim ukoliko nisu luksuzni, tad se po pravilu nose bez dodataka.

Preuzeto sa http://zena.blic.rs/Moda/5920/Kako_da_nosi...ao_modni_detalj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ove godine su hit velike narukvice.... pa ko ih voli evo nekih mogućih kombinacija...

proljece-narukvice-ogrlice-nausnice-2011narukvice_donna_karan.jpg

71.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k0isyg.jpg

Ovaj sam juče kupila.... Moja drugarica ih pravi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje. Bilo koje zlatne naušnice da nosim(bilo žuto ili bijelo zlato) meni pocrni onaj dio, igla, što se nalazi u ušima. Igla je crna, znači to ne može da se skine...

Što se tiče srebra, bižuterije, nemam tih pokazatelja...

Šta bi to moglo biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tako pocrnio jedan set- ogrlica, narukvica i mindjuse od bijelog zlata. Kada sam otisla u zlataru, covjek mi ih je ocistio i rekao da ce tako uvijek biti jer sam alergicna na tu vrstu zlata. :blink:

I sada mi to stoji u kutiji. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šeširi i bilo šta što se stavlja na glavu :P:P

Poput ovoga

[/codebox]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tako pocrnio jedan set- ogrlica, narukvica i mindjuse od bijelog zlata. Kada sam otisla u zlataru, covjek mi ih je ocistio i rekao da ce tako uvijek biti jer sam alergicna na tu vrstu zlata. :blink:

I sada mi to stoji u kutiji. <_<

Boki za tebe su samo dijamanti :rolleyes: ...ili tako neki 'kamenčić'....

a427574f6e4953e201ea99a7ce87ef63.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nešto za SanjaRušku

123.jpg

ROSETTE-Sinamay-Curls.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nešto što svaka žena voli.....

lijepi_dijamanti_velika123.jpg

18.jpg

BISERI.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nešto za SanjaRušku

123.jpg

ROSETTE-Sinamay-Curls.jpg

Jaoooo, ova prva je fantastična! I boja kose i fascinator (tako moja drugarica zove ta čuda na glavi) :lol: :lol:

Mada, i drugo bih rado nosila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.