Modni detalj

odgovora

Objavljeno

Koji vam je omiljeni modni detalj? Bez cega ne mozete?? Ja OBOZAVAM naocare za sunce i bez njih ne izlazim na ulicu.. Volim i mindjuse, imam ih brdo, zatim ogrlice, torbe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kao da nisam zensko :), nemam neki odredjen predmet, eventualno bih mogla reci sat ili prsten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakit volim i dosta ga imam i za svaku priliku. Svakodnevno imam na sebi mindjuse i ogrlicu ali ne mnogo upadljivu. Bizuterija mi je slaba tacka.

Torbi toliko imam da ce mm da prebaci, ali sta cu kad uz odredjenu obucu mora biti odgovarajuca torba ;)

Sve u svemu, volim da se okitim ali u zavisnosti od prilike!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TORBE I NAKIT!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

torbe i cipele obozavam!!!

torbi imam dosta i stalno ih kupujem...volim elegantne (mada sad nemam prilike za njih, osim nekog krstenja, rodjisa ili vencanja, znaci jako retko), za svaki dan, polu sportske, sportske, itd itd...znaci sve...

nakit isto volim.....volim neke lude alke, volim narukvice, i to da ih je vise.....prsten nosim jedan ali cool koji mi je mm kupio jako davno i na ruci samo to imam....ali kad izlazim, pa makar bilo i do supermarketa uvek stavljam mindjuse...

i da! volim i neke lude esarpe, tipa tirkizne i slicno jer sam plava pa mi to ok stoji...ali retko koja mi se svidi tj da je u mom fazonu, jer ne volim da su mnogo elegantne.....ali ipak ih imam par koje jako volim....

kaiseve volim i ne.....imam samo par onih visokih tj sirokih i to je to.....

ma volim sve modne detalje.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kačkete obožavam,one polu sportske a i slamnate kaubojske šešire za leto....cipele...ah cipele......ogrlice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaiš i sat!!! A to volim i na muškarcu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u fazonu kao Legenda...svakodnevno nosim samo sat i burmu, a sat skidam kad dođem kući, a za neke proslave nateram sebe da stavim narukvicu, ogrlicu, prstenje...kaiševe ne volim, kao da me stežu, kako god da ih stavim...što se tiče torbi i cipela, to mora uvek da mi se slaže, pa kad kupujem cipele (sandale), kupujem i torbu...i obrnuto....kačkete, kape i šešire ne nosim, jer imam veoma lepu, dugu, kovrdžavu kosu (al se nahvalih), pa je šteta da je pokrivam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na desnoj ruci nosim burmu, na levoj verenicki prsten. I to je to od modnih detalja na meni. :D

Volim mindjusice. Imam ih dosta, volim da ih menjam u zavisnosti sta obucem, ali se mnogo puta desi da ne stavim ni jedne mindjuse kad krenem u grad. :) Jednostavno zaboravim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na desnoj ruci nosim burmu, na levoj verenicki prsten. I to je to od modnih detalja na meni. :D

Volim mindjusice. Imam ih dosta, volim da ih menjam u zavisnosti sta obucem, ali se mnogo puta desi da ne stavim ni jedne mindjuse kad krenem u grad. :) Jednostavno zaboravim. :)

Isti slucaj i samnom. Trenutno ne nosim ni burmu ni vjerenicki prsten- zbog oticanja, ali mi je bas neobicno bez njih.

Pored mindjusa, nikada mi se ne moze desiti da iz kuce izadjem a da nisam uklopila obucu sa torbom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam par dana bila bez prsten i burme zbog otoka, ali sam ih vratila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

suncane naoale

sat

a poseban modni fetis su mi cipele, cizme, patike i razne torbice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NAOCARE DIFINITIVNO !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mindjuse,ali ne bizuterija,srebro ranije,a sada zlato,srebrnih imam lom!volim ogrlice,ali one neobavezne,duge,sarene....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naocare i torbe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja Legendo kao da nisam zensko... :lol: Eventualno mindjuse,esarpa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja obozavam nakit, belo zlato i srebro. Stalno kupujem i nikad ne idem na posao bez nekog komada nakita i sata, ali cim dodjem kuci skidam sve osim verenickog prstena. Obozavam jos i cipele, i njih stalno kupujem, bilo na stiklu ili baletanke, ali sve boje i dezene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaki modni detalj je lep na svoj nacin

ja licno volim satove nesto po nesto od nakita

evo par favorita ..cena sve govori

cena 100$

oyt-100.jpg

cena 150$

kom-150.jpg

ova dva su po 600$

17a-600-2.jpg

t-600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, Nensi, onaj prvi sat je fantastican!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cuti taj je jos i najjeftyiniji jbt glava me zabolela malopre kad sma gledala a kao rasprodaja mislim stvarno :wacko::wacko:

ajde zenske dajte vas efavorite sta god da je u pitanju

bar oci da odmaramo ako ne mozemo sebi da priustimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

630$

m6-630.jpg

1500$

lqy-1500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cuti taj je jos i najjeftyiniji

Pa ja sam oduvijek bila skromna. :P

Ja volim nesto ovako:

8qt-nakitl.jpg

Ne znam za cijenu, ali cini mi se da se radi o Tiffany nakitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lepo lepo

joj sto sma ja videla nakita u grckoj kad smo bili na medenom, sve je u prelepoj tirkiznoj boji

ne mogu opisati kakvih je komada imalo, i kakva je ta boja al sma samo tamo videla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaga sam u horoskopu tako da od detalja volim- SVE!!! :lol:

Al satovi su mi fetish i imam za sad malu kolekciju od par Fosila, preko Swatch-a, do Armanija. Sledeci na listi su mi par modela Philippe Patek ili Piaget sa dijamantima u obliku otiska prsta moje cerke! Mogu za sad da mastam- ha! :P

Od ostalih stvari volim dobar nakit- platinu, belo zlato, srebro i dijamante (ne volim cirkone i kristal nikako- Swarovski No-No). Volim "charm" narukvice i polako gradim svoju Thomas Sabo.

Kaisevi- volim kozne, siroke, imam ih u svim mogucim bojama i stilovima. Volim i siroke sportske na farmerkama.

Marame i pasmine- sa bliskog istoka i iz Turske sam donela sijaset jer tamo je tek pravi izbor i materijala i dezena.

Torbe i tasne volim, al nisu mi na prvom mestu...

Imam i puno kapa, sesirica, military kacketa, salova, rukavica od koznih elegantnih do sportskih...

Lepo ja rekoh da sam vaga! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nensi i ja volim tirkiz...nisam mogla sad na brzaka da nadjem na netu dobar nakit sa tirkizom, mada i ovaj nije los :)

cwh-tURQPE.jpg

7ym-WS4306.jpg

83w-41CaOL.jpg

hjd-Ws20PI.jpg

7oe-369812.jpg

c34-Turquo.jpg

ja-633781.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.