Da li bi ste bile donorke?

Da li bi ste bile donorke?   65 votes

  1. 1. Da li bi ste bile donorke?

    • Da.
      56
    • Ne.
      4
    • Ne znam, nisam informisana o tome.
      5

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Da naravno da bih,ali ja na zalost nisam imala dovoljno mleka ni za moju decu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno,samo sto BANKA HUMANOG MLEKA nema u RS,nazalost! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, naravno, ukoliko bih imala jos pored svoje bebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nakon porodjaja sam imala dosta mleka,ali nazalost visak nisu mogli da iskoriste jer sam te nedelje pre porodjaja pila nifelat i eritromicin. Oni ovde ne izlaze na teren,majke moraju mleko same da nose u bolnicu. Kasnije smo zvali bolnicu za jos jedan test,ali to je propalo. Ja ne bih mogla da idem u bolnicu,zena koja radi u kuci mleka nije kapirala da sam ja imala po litar mleka viska dnevno i da ne mogu svakog dana da idem u bolnicu,bila je neprijatna dok je suprug razgovarao sa njom. On nije zeleo u to da se mesa,i na kraju sam sve bacila. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih,ali nazalost pusim pa ne dolazim u obzir.Zavestacu organe da se iskupim,ali pluca sumnjam da ce nekome koristiti :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, tu gresis. Ja sam pusila, doduse ne mnogo, ali ipak sam pusila i rekla sam im to, ali su mi objasnili da je za prevremeno rodjene bebe mnogo bolje da se hrane mlekom mame koja i zapali po koju nego da jedu adaptirano mleko. A to mleko se kontrolise, pasterizuje i skroz je ok za bebe. Tako da sam i pored pusenja donirala mleko tokom par meseci u toku kojih sam imala viskove. I iskreno se nadam da sam bar jednoj bebi pomogla da se izbori za svoju buducnost, a njenim roditeljima stavila osmeh na lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,bila bih donor...ako se odlucim na cetvrto.

O ovome sam cula tek prosle godine i jako mi je zao sto nisam mogla pomoci mladim mama i bebama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citam price roditelja prevremeno rodjenih beba, upravo na FB stranici Banke mleka https://www.facebook.com/BankaMleka, i rasplacem se svak put. Drago mi da ima i dalje humanih ljudi koji doniraju svoje mlekce bebicama

Da naravno da bih donirala.

Do sada je prikupljeno mleka koliko i za celu prošlu godinu. To je ohrabljujuce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek bih donirala mleko, ali koliko sam informisana to jos uvek ne funkcionise van Beograda. Bas mi je bilo zao kada sam posipala puno na pocetku dojenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam citala ove pricice, nemate pojma koji osecaj srece me preplavio!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.