Upala bešike

odgovora

Objavljeno

Drage cure, da li je neka od vas imala problem sa besikom tokom trudnoce i kako ga je resila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam upalu besike, ali mi je upravo juce pronađena bakterija streptococcus agalactiae (grupa B) u urinokulturi (18 nedelja trudnoće). Počela sam danas sa Pentrexylom i nadam se da ću uspeti da je sredim do porođaja. Čitala sam da može da izazove mnogo problema ukoliko se prenese na bebu na porođaju. Naravno, panika polako počinje da me hvata :( Da li je neko imao problema sa ovom bakterijom, a da je uspešno izneo trudnoću i rodio zdravu i bebu? Dobro bi mi došla podrška. Hvala unapred! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je pri analizi urina uočena bakterija (ne ynam koja) doktor mi je rekao puno tecnosti i uroloski caj, i da nije nista strasno...

Ali mene strah...

U 12-oj sam nedjelji od cega sest koristim urogestan...

A nigdje ne pise od cega to nastaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam upalu besike, ali mi je upravo juce pronađena bakterija streptococcus agalactiae (grupa B) u urinokulturi (18 nedelja trudnoće). Počela sam danas sa Pentrexylom i nadam se da ću uspeti da je sredim do porođaja. Čitala sam da može da izazove mnogo problema ukoliko se prenese na bebu na porođaju. Naravno, panika polako počinje da me hvata :( Da li je neko imao problema sa ovom bakterijom, a da je uspešno izneo trudnoću i rodio zdravu i bebu? Dobro bi mi došla podrška. Hvala unapred! :)

meni je pronadjena eserihija pre par dana i to 10 000 000,mada ja sa njom imam problema od malena,ali znam da moze da bude opasna u trudnoci,opasna je i ovako,dokotorka mi je dala pentraxil i dosta tecnosti naravno,PROBAJ SA CAJEM OD RASTAVICA to mi je preporucila doktorka koja je i sama imala bakterije u trudnoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam imala eserihiju 500 000 (u 20. nedelji trudnoce). dr mi je prepisala terapiju od 7 dana penrtexyl, cajevi za trudnice, vaginalete. sa cajevima sam grickala i suvu brusnicu. pila sam i caj od tikvine semenke. svako vece prokuvati pola litre vode i casu semenki to procediti i piti ujutru na prazan zeludac 3 jutra pa pauza 2 dana pa opet 3 jutra, posle 7dana rezultati su mi bili cisti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.