Vaše grudi

odgovora

Objavljeno

Zdravo..imam jedno pitanje...naime moja cerka ima 13 mjeseci..dojila sam je samo 3 mjeseca...znaci ne dojim vec 10 mjeseci...a danas sam primjetila da mi iz desne sike ide nesto providno,zuckasto...a vec par mjeseci nisam imala ni kapi mlijeka...sta bi to moglo da bude?hvala...

I ja imam taj problem i moram otici prvo prekontrolisati hormone. Mislim da je u pitanju povisen prolaktin, ali u svakom slucaju moramo otici doktoru da se utvrdi sta je. Vidim da si aktivna na temi cekalice, povisen prolaktin je najvjerovatnije uzrok trenutne neplodnosti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto .... Kao zebra sam :P

Povlacim ono "cvrste". Sad sam samo kao zebra. Grudi nema... trenutno nosim 65 velicinu... :lol:

(braca kinezi sve prave) :D

umesto grudi sad imam dve suve smokvice. :(

Ja ti zavidim, meni ni smokvica nema :D

Šta su to grudi? Se to maže na 'lebac? Ja to nemam, srećom postoji postavljeni brus!!!

Sa trojke sam spala na jedinicu, to nisu ni osušene smokve, izgleda kao da me je komarac ujeo!!! Da je bar pauk pa se ne bi toliko žalila :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooooo kad mi neko grudi pomene smuci mi se,prije trudnoce sam imala malo vece grudi(ne nesto posebno),ali sad su mi bas velike,nemogu grudnjak da nadjem da mi odgovara pa zamislite,sta vi mislite dal ce mi se smanjt grudi malo posle dojenja?jer fakticki vise mi i nebih voljela da mi tako ostane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sejla, ali prebaci meni malo kod mene tuga, cemer i jad..

:) e vala kod mene ima za 5 zena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle prekida laktacije sa prvom bebom bile su tu i tamo podnosljive.U toku dojenja sa drugom bebom ,blaga katastrofa,ali zadrzale su velicinu.Sada posle dojenja sisice su mi se upola smanjile.Tako da sada imam samo dve bradavice koje vise na kozi.Taman toliko da stanu u saku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da pisem ovde, mozda nekog nadjem za odgovor. Da li su vam se grudi promenile posle porodjaja, dojenja? Moje su toliko mekane. Ok su kad stojim, al kad legnem bradavice mi skroz upadnu i koza oko bradavica se sva nabora. Kad stojim dobre su, al kad podignem ruke iznad glave, opet se bradavice nekako naboraju. Izludela sam sebe ceo dan, sad vidim da to ipak moze biti od opustenosti. Mada cu zakazati kod ginekologa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cipelic,verovatno da je od dojenja,sve se to promeni. Meni su blago kao visnule,ali nije strasno,vise mi se svidja kako sada izgledaju,nego pre trudnoce i dojenja. :D Nista nije isto,tako da mislim da nema potrebe da brines. Idi kod dr. ako ce ti biti tako lakse. 

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako sumnjas na nesto (otok, bol) i osetis pod prstima svakako trebas kod ginekologa da pogleda ako je samo zbog izgleda mislim da nemas razloga za brigu, koza se opusta i menja narocito posle trudnoce.. Ja sam dugo dojila a nisu promenile puno oblik isto kao kod Mice postale i lepse bar meni, mislim da je to jednostavno do tkiva i koze. Nadam se da ce mi i sad ostati kako jesu u prirodnom stanju, u prvoj trudnoci su me nekad i bolele a sad nista, kako telo prepozna..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ne osetim. Ne bole, nemam iscedak. Nego samo su mi bradavice i koza oko njih bljak kad legnem ili kad podignem ruke. Nekako sve se naboraju. Ovako oblik je isti. Al su mekane mekane. I zato ne znam jel to od toga ili je razlog za brigu. Kad legnem upadnu bradavice skroz, al kad ih stipnem malo izadju. Koza i dalje bude naborana, ali one se izvuku. Inace su mi ravne bradavice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.