Vaše grudi

odgovora

Objavljeno

Moje grudi su sada predivne, kada bi samo ovakve ostale. Inace su male (trojka), a sada cetvorka-petica, a tako zategnute, oble, ...slikacu ih da pokazem hirurgu kada se odlucim (jednog dana) za malo uvecanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su se i smanjile i opustile...ma izgledaju kao suve šljive.....

Mna, uz duzno postovanje ali posle dojenja 4 dece svaka ti cast. Ja se pitam da li bih u opste i imala grudi ;)

Ja jos uvek dojim tako da jos uvek nije toliko strasno ali vec osecam potrebu da cak i sa brusem spavam... Mogu da zamislim sta ce tek biti kada prestanem da dojim. Ali dobro sta je tu je bitno je da to tako treba i da je to normalno... :rolleyes: A kada budem izrodila jos dvoje (bar tako planiramo) e onda cu se pozabaviti njihovim izgledom ako mi bas bude smetalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje ne dam tudje nediram...ako ikada bude bilo potrebe da se nesto radi s njima i budem mogla financijski da ispratim sto da ih ne ,,dotegnem,,.....prezadovoljna sam njima alikod mene je genetika odigrala ulogu..i majka i baka nose majce bez brusa///sta reci onda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje ne dam tudje nediram...ako ikada bude bilo potrebe da se nesto radi s njima i budem mogla financijski da ispratim sto da ih ne ,,dotegnem,,.....prezadovoljna sam njima alikod mene je genetika odigrala ulogu..i majka i baka nose majce bez brusa///sta reci onda :rolleyes:

ma ti si sva sexy!!!!! moja sex woman !! da menjas nick !!! :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ti si sva sexy!!!!! moja sex woman !! da menjas nick !!! :lol::P

promenicu nik u milka canic

dobro vece :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

promenicu nik u milka canic

dobro vece :lol:

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da jos uvijek dojim,ne mogu sa sigurnoscu potvrditi,mada mi posle podoja izgledaju prilicno opustene...Pokusacemo ih korigovati vjezbicama i masazom kada prekinemo dojenje! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad shvatila zasto mi starije zene ceo zivot govore "imas divne male grudi". Prvo sam mislila da me zavitlavaju, a sad sam veoma zahvala majci prirodi na tome, posto su i posle dojenja iste kao sto su bile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadovoljna nisam jos uvek,ali vezbam pa se stanje popravlja. Nisu potrebni silikoni,samo malo vremena i vilje i rezultati se vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se ceo zivot patim sa velikim grudima! U trudnoci sam morala da nosim one babske grudnjake jer normalnih tolikih nije bilo! I sada nemogu da nadjem nesto normalno, ta velicina koja meni treba se ne proizvodi :D Salim se naravno, ali jako mi je tesko da pronadjem odgovarajuci grudnjak. Mislim da su mi grudi uvek visile, od tezine valjda :D a sad vise jos vise, mada se u grudnjaku naravno to ne primeti... Na njima hvala bogu strije nikad nisam imala pa ih nemam ni sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj kao i kod mene :( Nekad sam bila zgodna, sa prirodno cvrstim i lepim grudima, i uvek sam govorila da mi je to najaci adut . A, sad :blink: Grudi kao tudje, izduvani baloni , vise...fuj.

Ali, sta da radim :huh: Kad se setim sta sam dobila, taj gubitak mi nije toliko strasan.

Da, volela bih ugraditi silikone ( iako sam nekad bila protiv toga,) ,ali samo da opet budu cvrste, bez povecavanja. :(

Apsolutno se slazem sa tobom !Isti slucaj i kod mene. Prelep je osecaj dojiti dete i naravno da mogu da vratim vreme nikada ne bih odbila dojenje da bih sacuvala grudi !!!Najvaznije je da beba dobije ono najbolje...Ali kada je zena

ranije imala grudi kojima je bila veoma zadovoljna a sada "izduvane balone" to ume da poljulja samopouzdanje.Vise,mekane su,opustene,tu su i strije... :( Ipak,kada uzmem mog andjela u narucje sve zaboravim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se ceo zivot patim sa velikim grudima! U trudnoci sam morala da nosim one babske grudnjake jer normalnih tolikih nije bilo! I sada nemogu da nadjem nesto normalno, ta velicina koja meni treba se ne proizvodi :D Salim se naravno, ali jako mi je tesko da pronadjem odgovarajuci grudnjak. Mislim da su mi grudi uvek visile, od tezine valjda :D a sad vise jos vise, mada se u grudnjaku naravno to ne primeti... Na njima hvala bogu strije nikad nisam imala pa ih nemam ni sad :)

sem ovog poslednjeg o strijama potpisujem sve do reci.sad kad dojim,kao kante su,vise,prepune...rekla sam muzu da cu posle poslednjeg deteta da odem na SMANJENJE grudi,dojadise mi vise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sem ovog poslednjeg o strijama potpisujem sve do reci.sad kad dojim,kao kante su,vise,prepune...rekla sam muzu da cu posle poslednjeg deteta da odem na SMANJENJE grudi,dojadise mi vise :lol:

Ma smanjiće se one same kada prestaneš da dojiš..biće kao ispušteni baloni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma smanjiće se one same kada prestaneš da dojiš..biće kao ispušteni baloni :lol:

,,obradovala`` si me maximalno :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

,,obradovala`` si me maximalno :lol::lol::lol:

hehehe..šta da ti kažem..i mene su moje obradovale..grudi mislim..šmlc :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedva cekam daprestanem da se bavim njima,zivot mise samo na baktanje oko njih svodi,te peri,izmuzi,podoji...

niko mi se nije sisama toliko bavio koliko ja sad sama :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedva cekam daprestanem da se bavim njima,zivot mise samo na baktanje oko njih svodi,te peri,izmuzi,podoji...

niko mi se nije sisama toliko bavio koliko ja sad sama :lol::lol::lol:

Znaš kako Meda kaže Veljku kada uzmem da ga dojim..''Hajde sine, stigao Imlek'' :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je da ja nisam puvukla na moju mamu,ne bi imala nista.. :lol:

:lol: :lol: :lol: JA DAJ BOZE DA POVUCEM NA MAMU I POSLE DOJENJA I DVA PORODJAJA PODIGNUTE I LEPO IZGLEDAJU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su grudi posle prestanka dojenja manje nego sto su bile pre trudnoce???I sve su mekane,ispadaju iz brushaltera cim se sagnem.Nosim brus i nocu,mazem pantenol,u nadi da ce se popraviti stanje..i mogu reci da nije lose...nemam za sada strije(iako su mi se grudi bile povecale jedno tri-cetiri puta u periodu dojenja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su grudi posle prestanka dojenja manje nego sto su bile pre trudnoce???I sve su mekane,ispadaju iz brushaltera cim se sagnem.Nosim brus i nocu,mazem pantenol,u nadi da ce se popraviti stanje..i mogu reci da nije lose...nemam za sada strije(iako su mi se grudi bile povecale jedno tri-cetiri puta u periodu dojenja).

Sto se tice nosenja brusa i nocu to i ja jos uvek radim. Nikad nisam mogla da verujem da cu ikada spavati sa brusom. A zasto se koristi pantenol?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elem, pomenuh u ginekolozima dojku, pa da pojasnim.

U novembru 2010 počne mene da boli LEVA dojka. Gledam bradavicu - nikakvih promena, ali boli... Zovem G kaže dođi, ali to se plaća (pored dva osiguranja ja moram da platim UZ pregled)

Platimo tih 53€, dođem, kažem šta je problem, ma ni pogledala nije nego krenula da ispipava i napipa nešto u DESNOJ. Kažem ja pa mene ne boli ta, njen odgovor - rak nikad ne boli (srećom te nisam paničar niti hipohondar). Pošalje me na punkciju, odem pitam doktor atamo jel moguće da je to ostatak mleka (dojila sam nekih meses i po dana, znači kraj 2009), pitala sam i moju dokork - odgovor ne, kratko i davno si dojila. Ok, ajd... Izvadi on to - kad ono nešto poput mleka. Idite kući, to je mali fibroadenomčić, neće se više pojavljivati, poslaćemo rezultate na kućnu adresu. Čekam ja rezultate... čekam... stigne konačno - ali ne rezultati nego uput. Kuliram ja, ne smem paničim zbog muža (majka mu umrla od raka na dojci) - zakazan pregled za 29.1.2011. Dočekam ja taj 29. (subta) pokjavim se u bolnici, žena me bledo gleda kaže danas niko ne radi, danas je subota. Srećmo te sam imala uput i papirče koje mi poslali. Kaže pogrešili su imali ste zakazano 25.1. (tog 25.1. sam ja bila sa detetom u bolnici i pitala da li je normalno da imam zakazano za 29 rekli da)

Kasnije zove sestra iz bolnice da se izvini i kaže da imam zakazano za 7.2. i pitam zašto mi nisu poslali rezultate - kaže doktor je sve mislio da vam kaže na pregledu... A ti Trto 2 meseca mozgaj zašto nisu poslali rezultate. Popodne idem na pregled... joj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuu Trto..srećno i obavezno javljaj šta je bilo. Iskreno vjerujem da je to nešto bezazleno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljam, pregled mi tek u pola 6. Rekla sestra kao nije išta strašno - samo kao savetuju se pregledi. Iskreno nije mi toliko bitno sad kad znam da je ok sve, više me brie izbor ginekologa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto i ja ti zelim puno srece na pregledu i samo hrabrop1006.gif...pa se javi da podelis to iskustvo sa nama :rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ete me, javljam se. Ovaj lekar je kuuuuul. Jedino što me ostavio da čekinjam 2 meseca na rezultate :lol: :lol: :lol:

Ispregledao me (to pošto je našao ove moje bubuljice od grudi), ništa nije napipao. Uradio ultra zvuk sve ok. Žlezde odlično izgledaju.... Tako da sve ok, čisto zbog sebe mi je zakazao još jedan UZ za pola godine - jer ipak je prošlo samo 2 meseca od punkcije.

Nalaz punktiranog je u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.