Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

U Aksi je krevetic iz Bambino programa 10900, IDENTICAN je u Enci-menciju 17000!!! Tako da..... Dobro sve pretrazite pre nego sto kupite bilo sta!

PS- Baby shop Sandra je na Klisi, Igmanska 2, samo imajte u vidu da radi do 16h

Evo korisne informacije za sve koji su stigli do kupovine kolica. Radnja ENCIMENCI u zemunu se zatvara i imaju odlican popust. Ja sam kupila odlicna kolica za 15.000din. Na snizenju su i auto sedista, a mozete da ih pozovete tel. i pitate za konkretan model jako su ljubazni. Do kraja meseca aprila traje snizenje t.j. tada se zatvara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitno brojim do porodjaja, a jos se nisam odlucila za kolica... Polagala sam velike nade u to da ce mi drugarica javiti lepe vesti iz Bosne,ali nazalost nije.

Bila je tamo za Uskrs,i zaduzila sam je da pogleda Giordani kolica,medjutim kaze mi da oni tamo nikad nisu ni culi za tu marku!? :(

Mm se posteno iscimao i dosao do glavnog direktora u firmi koja radi uvoz Giordani kolica da vidi zasto ne uvoze sve dezene, i on je rekao da ce ih biti,ali tek od sredine ili krajem juna. Meni je to kasno,ali eto informacije da ostale mame znaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, vrlo moguće...ja sam iz Banja Luke i ovdje ih nisam viđala, zastupljen je Chipolino, Graco, Peg Perego i Chicco...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E baš ova kolica sam neki dan gledala u jednoj trgovini bebi stvarima i jako su mi se dopala. Imaju ista i u plavoj boji. Mi još nismo uzeli kolica ali mislim da ću definitivno uzeti ova. Čini mi se da nisu puno teška oko 10,5 kg što mi odgovara jer živim na trećem spratu a i čini mi se da su lagana za voziti. Probala malko u trgovini. :rolleyes: Mislim da ću sutra otići da ih uzmem. Nadam se da neću pogriješiti?! :unsure:

Imaju 11.5kg, meni jesu nalo teska, ali sam ja sitna...

Nas odlicno sluze i zadovoljna sam, Malo su veca i glomazna, zauzmu ceo gepek, ali su meni prelepa i dobro me sluze. Izvini sto ranije nisam videla post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitno brojim do porodjaja, a jos se nisam odlucila za kolica... Polagala sam velike nade u to da ce mi drugarica javiti lepe vesti iz Bosne,ali nazalost nije.

Bila je tamo za Uskrs,i zaduzila sam je da pogleda Giordani kolica,medjutim kaze mi da oni tamo nikad nisu ni culi za tu marku!? :(

Mm se posteno iscimao i dosao do glavnog direktora u firmi koja radi uvoz Giordani kolica da vidi zasto ne uvoze sve dezene, i on je rekao da ce ih biti,ali tek od sredine ili krajem juna. Meni je to kasno,ali eto informacije da ostale mame znaju...

A zasto ne uzmes peg perego ali samo kolica????

Mi smo imali peg perego i uvek bih se za njih odlucila. a npr sediste tj jaje nam je bilo chicco to prvo, jer nam se tako vise isplatilo. iskreno meni nije jasno cemu ta treca korpa??! to je potpuno bacanje para. kao beba lezi u tome prvih mesec dana. pa isto tako moze lezati i u kolicima.

ja ti predlazem da uzmes peg perego kolica, i mozda sediste, ali da vidis koliko su i neke druge marke. zasto moraju kolica biti iste marke kao i sediste???!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A zasto ne uzmes peg perego ali samo kolica????

Mi smo imali peg perego i uvek bih se za njih odlucila. a npr sediste tj jaje nam je bilo chicco to prvo, jer nam se tako vise isplatilo. iskreno meni nije jasno cemu ta treca korpa??! to je potpuno bacanje para. kao beba lezi u tome prvih mesec dana. pa isto tako moze lezati i u kolicima.

ja ti predlazem da uzmes peg perego kolica, i mozda sediste, ali da vidis koliko su i neke druge marke. zasto moraju kolica biti iste marke kao i sediste???!!!

potpisujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potpisujem

Potpisujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslusala sam vas :)

Danas narucena Pegisa (Peg Perego) :) preko interneta, Pliko P3 Completo za 34000 din.

Stizu pouzecem u cetvrtak,jedva cekam!!!

Joj,kakav mi kamen pao sa srca... Lakse se dise sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslusala sam vas :)

Danas narucena Pegisa (Peg Perego) :) preko interneta, Pliko P3 Completo za 34000 din.

Stizu pouzecem u cetvrtak,jedva cekam!!!

Joj,kakav mi kamen pao sa srca... Lakse se dise sad :)

daj slicicu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslusala sam vas :)

Danas narucena Pegisa (Peg Perego) :) preko interneta, Pliko P3 Completo za 34000 din.

Stizu pouzecem u cetvrtak,jedva cekam!!!

Joj,kakav mi kamen pao sa srca... Lakse se dise sad :)

Pametno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;) Evo slicice... Siva su. Birali smo neutralne boje,jer planiramo jos jednog bebca za koju godinu,pa ako bude decak da ga bas ne vozam u rozim kolicima :)

post-34663-1304323875_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predivna, necete se pokajati...

To je novi dizajn...i stvarno odlican savjet svim roditeljima koji se dvoume. Ona jesu skuplja, ali sam ja prije poroda svima rekla(blizim rodjacima) da daju novac umjesto onoga sto su planirali a ja cu skupiti za kolica...tako je i bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosadjanko, prava odluka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;) Evo slicice... Siva su. Birali smo neutralne boje,jer planiramo jos jednog bebca za koju godinu,pa ako bude decak da ga bas ne vozam u rozim kolicima :)

Lepa su ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaju 11.5kg, meni jesu nalo teska, ali sam ja sitna...

Nas odlicno sluze i zadovoljna sam, Malo su veca i glomazna, zauzmu ceo gepek, ali su meni prelepa i dobro me sluze. Izvini sto ranije nisam videla post

Uzela sam, jesu malo poteška i za mene (još nam sada lift u kvaru) ali su meni definitivno bila najslađa od svih koje sam vidjela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nasih kolica, samo su plava...

tr1-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro lepa su, svidja mi se taj fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, Novosadjanka prelepa su vam kolica, u zdravlju da ih vozite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel zna neko mozda gde ima u beogradu da se kupi nosiljka za kolica zasebno...?(chicco)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuu Millar...stavi sliku kada tu mašineriju kupiš, ja ne mogu ni zamisliti kako to izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jednom videla takva kolica, blizanci su bili okrenuti jedno prema drugom, a treće dete je bilo smešteno iza kao u nekoj korpi, al je redovno sedište.... uh ala sam ga obijasnila.... :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Peg_perego_triplette_sw_dla_noworodkow_z

Ima ovako nesto per perego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasi prijatelji imaju neki dodatak za kolica, namontira se bilo koja kolica i tu starije dete stoji i voza se! Mislim da moze da se koristi i kad su kolica u nultom polozaju. Izgleda slicno kao ovo:

1028.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Milar bas zeznuta situacija. Mada je i on jos maleni da bi stajao pozadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.