Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Milice, ako ne nađeš negde fixator, javi mi da vidim ako mogu moj da ti doturim.

Kod nas je sve to bilo u jednom.

Kolica su lepa, ali vidim da niko nije obratio pažnju na onu najbitniju stavku koju sam navela :lol: tj dve :lol:

Beba D. je uzela, e sad da li je poslušala moj savet ili su joj se samo svidela to ne znam :lol:

Uzdravlje da sve izvozate kolice, da vam se točkovi raspadnu od šetnje :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo kolica, jupiiiiiiiiiiiiiiii!!! Ja sam najsrecnija buduca mama na svetu!!! :)

KOlica su lepa, boja je ekstra, samo nevidim marku jel to PP ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name='milica:*' date='31.03.2011, 00:42' post='1394

baby predivna su :) u zdravlju da ih vozite, ala ce Jana da uziva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KOlica su lepa, boja je ekstra, samo nevidim marku jel to PP ili ne

Hvala Yora :) Slazem se, kolica su prelepa, a boja je fenomenalna. Ne znam zasto je slikica ovako mala pa se slabo vide kolica :(

Jeste, to su peg perego, a boja je Iris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo kolica, jupiiiiiiiiiiiiiiii!!! Ja sam najsrecnija buduca mama na svetu!!! :)

Jaoj prelepa su kolica!!! A tek boja!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala trta, hocu sveki mi je rekla pogledati kod njih u nekoj radnj imeni su rekli da ni jedan peg perego komplet to ne dobija da se odvojenoi kupuje :) meni su se svidela ako se raspadnu ja ih vracam dali su 2 god garancije na tockove :)

kakav to je to fiksator, nesto kao isofix sistem? u nas auto to nije moglo, posto samo ovi noviji automobili imaju svi mesto za to, a nas je iz 2007. godine i tad nisu svi modeli imali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj prelepa su kolica!!! A tek boja!!!!

Drago mi je da ti se dopadaju :) Sad jos da kupim ljubicaste patikice (za mene) da mi se slazu uz kolica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je da ti se dopadaju :) Sad jos da kupim ljubicaste patikice (za mene) da mi se slazu uz kolica :)

U pravi su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakav to je to fiksator, nesto kao isofix sistem? u nas auto to nije moglo, posto samo ovi noviji automobili imaju svi mesto za to, a nas je iz 2007. godine i tad nisu svi modeli imali.

Ma jok Šećeru, to je ona plastika koja ide ispod jajeta. Ova desno na slici

lvw-dodano.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

post-34663-1301863587_thumb.jpg

Ista ovakva kolica,u istoj boji smo naručili i mi :) takođe u Aksi.

Jeste li ih uzeli i vi ili je ipak izbor pao na neka druga?

Mm i ja smo juce spremili parice,i otisli da kupimo tj narucimo kolica,ali kada smo ih videli uzivo-to jednostavno nije to :( U katalogu mi je narandzasta boja prelepa,al uzivo ne. Nekako mi je suvise tamna,kao prljava...

Druga opcija nam je bila crveno-sivo-bela kombinacija,ali nam je prodavac rekao da se ta varijanta uopste ne uvozi u Srbiju :(

Ima svih drugih boja, samo ta crveno-sivo-bela kombinacija ne :( Evo slicice da vidis za koja smo se odlucili,ali ih neeeeeema!

Evo,postavila sam sliku u nadi da ce mozda neko negde videti ta kolica i javiti mi gde ih ima.

Moja agonija se nastavlja....Za par dana ulazim u 35 nedelju i krajnje je vreme da se odlucim... Za sve ostalo oko bebi opreme mi je bilo lako,odlucim se za 10 minuta,ali ta kolica..... Joooooj!!! Vec me glava boli od informacija sta,gde,kako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

post-34663-1301863587_thumb.jpg

Mm i ja smo juce spremili parice,i otisli da kupimo tj narucimo kolica,ali kada smo ih videli uzivo-to jednostavno nije to :( U katalogu mi je narandzasta boja prelepa,al uzivo ne. Nekako mi je suvise tamna,kao prljava...

Druga opcija nam je bila crveno-sivo-bela kombinacija,ali nam je prodavac rekao da se ta varijanta uopste ne uvozi u Srbiju :(

Ima svih drugih boja, samo ta crveno-sivo-bela kombinacija ne :( Evo slicice da vidis za koja smo se odlucili,ali ih neeeeeema!

Evo,postavila sam sliku u nadi da ce mozda neko negde videti ta kolica i javiti mi gde ih ima.

Moja agonija se nastavlja....Za par dana ulazim u 35 nedelju i krajnje je vreme da se odlucim... Za sve ostalo oko bebi opreme mi je bilo lako,odlucim se za 10 minuta,ali ta kolica..... Joooooj!!! Vec me glava boli od informacija sta,gde,kako....

Drzim ti palceve da pronadjes ova kolica koja ti se dopadaju.........znam kako ti je, meni su kolica bila naaaaaaaaaaaaaaaaajveca muka :)! S tim sto sam ja od starta znala koja hocu i gde mogu da ih kupim......ali eto........dok sam sve pregledala i izvagala sve stavke "za"i "protiv".....

U svakom slucaju srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,hvala... Valjda cu ih naci. Pre odluke da to bude Giordani, mastala sam o Peg Peregu... I sada za kojim god se kolicima okrenem u gradu,a da mi se svidjaju su Peg Perego.

Odustala sam od njih jer mi je puuuuno 68500 din koliko kosta ceo modular sistem. Budzet nam je do 45000.

Ne znam vise ni sama sta da radim,idem kao ludak po Zmaj Jovinoj i "startujem" mame sa pitanjem "Kako ste zadovoljni kolicima?"

Uglavnom- CAM i Chicco nisu opcija,jer se velika vecina zali da su im se kvarila,otpadali tockovi... Bukvalno SVI hvale Peg Perego,ne znam ni jedan jedini slucaj da je neko rekao losu rec za njih,a isto tako i za Giordani.

Mozda ipak na kraju uzmem Peg, ali ne ceo modular sistem nego samo Pliko Switch koji je 40700.

Izvinjavam se ako sam udavila,ali mene ova tema jako brine ovih dana a nemam sa kim svoje "jade" da podelim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Aksi je krevetic iz Bambino programa 10900, IDENTICAN je u Enci-menciju 17000!!! Tako da..... Dobro sve pretrazite pre nego sto kupite bilo sta!

PS- Baby shop Sandra je na Klisi, Igmanska 2, samo imajte u vidu da radi do 16h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam ovih dana zauzeta oko biranja svega za bebu...pa i kolica... dobro je,nisam jedina... :)

Ja sam dugo razmišljala i na kraju sam se odlučila za ova kolica,naš prijatelj ima slična,istu marku i prezadovoljni su...mada nisu ni skupa a ni teška što je meni ovako maloj bitno... :) Nadam se da se neću pokajati... :rolleyes:

http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=pro...p;productId=585

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,hvala... Valjda cu ih naci. Pre odluke da to bude Giordani, mastala sam o Peg Peregu... I sada za kojim god se kolicima okrenem u gradu,a da mi se svidjaju su Peg Perego.

Odustala sam od njih jer mi je puuuuno 68500 din koliko kosta ceo modular sistem. Budzet nam je do 45000.

Ne znam vise ni sama sta da radim,idem kao ludak po Zmaj Jovinoj i "startujem" mame sa pitanjem "Kako ste zadovoljni kolicima?"

Uglavnom- CAM i Chicco nisu opcija,jer se velika vecina zali da su im se kvarila,otpadali tockovi... Bukvalno SVI hvale Peg Perego,ne znam ni jedan jedini slucaj da je neko rekao losu rec za njih,a isto tako i za Giordani.

Mozda ipak na kraju uzmem Peg, ali ne ceo modular sistem nego samo Pliko Switch koji je 40700.

Izvinjavam se ako sam udavila,ali mene ova tema jako brine ovih dana a nemam sa kim svoje "jade" da podelim....

pa tebi i ne treba ceo modular sistem,ti ces imati letnju bebicu. ako ti se svidja peg kupi ti lepo njih,a onda ostavi te parice,oko 5000 i lepo kada njih par dodje da vidi bebu(to su samo najblizi) dodas parice i kupis sintezis i zavrsila si posao.moja drugarica treba da se porodi i gledali smo bas ta kolica,ali ona se odlucila za inglesinu koja izgleda identicno,samo sto su mnogo udobnija u delu gde su bebina ledja. to obavezno proveri jer se ona opekla sa prvim detetom bas u tom delu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vesna13 - Nije mi jasno sta je to sintezis!? Jel to drugi naziv za car seat? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,hvala... Valjda cu ih naci. Pre odluke da to bude Giordani, mastala sam o Peg Peregu... I sada za kojim god se kolicima okrenem u gradu,a da mi se svidjaju su Peg Perego.

Odustala sam od njih jer mi je puuuuno 68500 din koliko kosta ceo modular sistem. Budzet nam je do 45000.

Ne znam vise ni sama sta da radim,idem kao ludak po Zmaj Jovinoj i "startujem" mame sa pitanjem "Kako ste zadovoljni kolicima?"

Uglavnom- CAM i Chicco nisu opcija,jer se velika vecina zali da su im se kvarila,otpadali tockovi... Bukvalno SVI hvale Peg Perego,ne znam ni jedan jedini slucaj da je neko rekao losu rec za njih,a isto tako i za Giordani.

Mozda ipak na kraju uzmem Peg, ali ne ceo modular sistem nego samo Pliko Switch koji je 40700.

Izvinjavam se ako sam udavila,ali mene ova tema jako brine ovih dana a nemam sa kim svoje "jade" da podelim....

Ma, ja ti kazem da je Giordani zakon, ako ih uzmes bices prezadovoljna! Mi ih koristimo skoro 3 godine, zadnjih par meseci vozim dvoje dece u njima, tako sto starija cerkica stane na stepere iznad zadnjih tockova (to je i predvidjeno za stajanje), nista ih se nije desilo (pu, pu da ne ureknem :rolleyes: ). Mi imamo bas takva crvena, ali smo ih dobili iz Italije! Slazem se sa tobom da su crvena mnogo lepsa nego narandzasta.

Jel imas mozda nekog da ti posalje iz inostranstva ? Nadam se da ces naci neko resenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na zalost-nemam. Ali,nije nam problem upaliti auto i otici do Bosne,Hrvatske ili Madjarske ako ih tamo ima.... Ali,nemam koga da pitam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na zalost-nemam. Ali,nije nam problem upaliti auto i otici do Bosne,Hrvatske ili Madjarske ako ih tamo ima.... Ali,nemam koga da pitam :(

Imala sam neki sajt na madjarskom, nasla sam na njemu kolica, pa pogledaj, malo se tezi snalazi ali vidi gde su prodavnice, mozda ima u Segedinu. U krajnjem slucaju posalji im mail pa pitaj!

http://www.yoops.hu/babakocsi-t%C3%B6bbfun...ios-babakocsi-0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupili smo kolica, jupiiiiiiiiiiiiiiii!!! Ja sam najsrecnija buduca mama na svetu!!! :)

Mnogo su slatka! Nek vas sluze dugo i u zdravlju da ih koristite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam ovih dana zauzeta oko biranja svega za bebu...pa i kolica... dobro je,nisam jedina... :)

Ja sam dugo razmišljala i na kraju sam se odlučila za ova kolica,naš prijatelj ima slična,istu marku i prezadovoljni su...mada nisu ni skupa a ni teška što je meni ovako maloj bitno... :) Nadam se da se neću pokajati... :rolleyes:

http://www.bertoni-bg.com/index.php?go=pro...p;productId=585

Naručili smo ova ljubičasta bertoni kolica,meni su prelepa! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novosađanka imaš pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo na kraju uzeli ova :)

n9t-caruci.jpg

47o-ch-ult.jpg

vk5-Chipol.jpg

5fi-caruci.jpg

vy9-chipol.jpg

Uzivo su svetlija

E baš ova kolica sam neki dan gledala u jednoj trgovini bebi stvarima i jako su mi se dopala. Imaju ista i u plavoj boji. Mi još nismo uzeli kolica ali mislim da ću definitivno uzeti ova. Čini mi se da nisu puno teška oko 10,5 kg što mi odgovara jer živim na trećem spratu a i čini mi se da su lagana za voziti. Probala malko u trgovini. :rolleyes: Mislim da ću sutra otići da ih uzmem. Nadam se da neću pogriješiti?! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.