Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

i da li ima da se naruči preko interneta pošto sumnjam da ovde u BL išta od toga možeš da naručiš!!!

U BL nema tog stepenika, mada je meni to jako nesigurno.

Dodatak%20Za%20Kolica%20Buggy%20Board.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

700-WALLY-DODATAK-ZA-KOLICA-1_im137077_w

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e odlično ... hvala na slikicama, sada mi je jasnije .... jeste pomalo nesigurno ali kada je djete odmah uz tebe i guraš kolica onda mi djeluje OK .... S uglavnom hoda ali kontam da bi se i on poneka umorio ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e odlično ... hvala na slikicama, sada mi je jasnije .... jeste pomalo nesigurno ali kada je djete odmah uz tebe i guraš kolica onda mi djeluje OK .... S uglavnom hoda ali kontam da bi se i on poneka umorio ....

Da...tako je i moja komšinica vozila malu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da...tako je i moja komšinica vozila malu.

Znaš li gdje je ona nabavila taj dodatak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naručila od sestre iz Norveške.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naručila od sestre iz Norveške.

Pitaj je da li bi prodala za nekih 5 mjeseci :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Srbiji ima u Aksi, evo pogledaj link pa mozda nekako mozes da nabavis.

http://shop.aksa.rs/katalog/primi-sogni-do...uggy-board.html

Vidjela, piše da je dostava samo u Srbiji. Sada sam im poslala upit pa ću vidjeti. Ako ništa drugo kada moji budu išli u BG zamoliću ih da potraže

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidjela, piše da je dostava samo u Srbiji. Sada sam im poslala upit pa ću vidjeti. Ako ništa drugo kada moji budu išli u BG zamoliću ih da potraže

Slobodno racunaj i na mene, mogu da ti ja kupim i posaljem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e odlično ... hvala na slikicama, sada mi je jasnije .... jeste pomalo nesigurno ali kada je djete odmah uz tebe i guraš kolica onda mi djeluje OK .... S uglavnom hoda ali kontam da bi se i on poneka umorio ....

Topaz taj dodatak ne pase na chiccova trio kolica,znam sigurno jer ih ja imam takva ista...

Takodje meni je Anja pala sa tog dodatka i to onako ljudski razbila ledja,zato sam i kupila dupla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slobodno racunaj i na mene, mogu da ti ja kupim i posaljem. ;)

hvala kamilice što se nudiš ali nakon što sam ovo sljedeće pročitala izgleda da neće trebati

Topaz taj dodatak ne pase na chiccova trio kolica,znam sigurno jer ih ja imam takva ista...

Takodje meni je Anja pala sa tog dodatka i to onako ljudski razbila ledja,zato sam i kupila dupla

A jesi ti imala dodatak za ta chicco-va kolica ili ....

Ma ne znam šta da radim kada krenemo napolje ... S je jos mali tj jos je za kolica pogotovo na duzu relaciju i jos ako mu se prispava to će biti katastrofa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila "kao" univerzalni dodatak za stajanje,ali sugava chicco kolica nemaju ravnu sipku izmedju zadnjih tockova,a ja to nisam onda skontala... Kad sam kuci probala nije bilo sanse da se namesti na njih... Jos znas i sama koliko "strci" korpa na tim kolicima...

Onda sam namestila na neka druga letnja na koju odgovara chicovo jaje... I tako vozila bebu u jajetu a Anju na dodatku... Anja je imala 18 meseci kada je pala sa dodatka,ona se razbila a ja premrla ziva i otisla u prodavnicu i kupula dupla... Kasnije sam taj dodatak(a i sada) pocela da koristim na Chicco kisobran kolica,na njih odgovara

Moj savet ti je ako nisi za bacanje para kupi maramu i u nju nosi bebu a S u kolica... Ja se tada toga nisam setila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.s. sediste i dodatak za stajanje su dve razlicite stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strelac84, da te pitam nesto. Sta mislis kakve su mi sanse da nadjem tockove za moja kolica? Kolica su kao nova, samo treba tockove da promenimo jer su se bas izlizala.

Da li ima to da se kupi po Svajcarskoj, da li si vidjala to negde?

Pitam te cisto da znam kakve su mi sanse, da li da potezem rodbinu da trazi po belom svetu. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strelac84, da te pitam nesto. Sta mislis kakve su mi sanse da nadjem tockove za moja kolica? Kolica su kao nova, samo treba tockove da promenimo jer su se bas izlizala.

Da li ima to da se kupi po Svajcarskoj, da li si vidjala to negde?

Pitam te cisto da znam kakve su mi sanse, da li da potezem rodbinu da trazi po belom svetu. <_<

Iskreno nisam vidjala,pogledacu na nekom sajtu online kupovine,ali neznam kako to ide... Koja su kolica u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno nisam vidjala,pogledacu na nekom sajtu online kupovine,ali neznam kako to ide... Koja su kolica u pitanju?

Kolica su Giordani, kupljena u Italiji. Angazovacu sestru iz Firence da potrazi tockove, samo me je interesovalo da li ih ima ovako u prodaji, bilo koji tockovi, da znam koliko ce biti lako/tesko da se pronadju.

Hvala! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tockova ali to je samo online,u prodavnicama stvarno nisam vidjala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam kupila "kao" univerzalni dodatak za stajanje,ali sugava chicco kolica nemaju ravnu sipku izmedju zadnjih tockova,a ja to nisam onda skontala... Kad sam kuci probala nije bilo sanse da se namesti na njih... Jos znas i sama koliko "strci" korpa na tim kolicima...

Onda sam namestila na neka druga letnja na koju odgovara chicovo jaje... I tako vozila bebu u jajetu a Anju na dodatku... Anja je imala 18 meseci kada je pala sa dodatka,ona se razbila a ja premrla ziva i otisla u prodavnicu i kupula dupla... Kasnije sam taj dodatak(a i sada) pocela da koristim na Chicco kisobran kolica,na njih odgovara

Moj savet ti je ako nisi za bacanje para kupi maramu i u nju nosi bebu a S u kolica... Ja se tada toga nisam setila

Ma imam ja kengur, anatomski od 0+ ali mi to nije praktično ... treba potrčati za djetetom od 18 mjeseci a to je malo otežano sa bebom u marami ili kenguru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma imam ja kengur, anatomski od 0+ ali mi to nije praktično ... treba potrčati za djetetom od 18 mjeseci a to je malo otežano sa bebom u marami ili kenguru

Tacno znam na sta mislis,neznam jesi li vidjala OVO Kad je meni trebalo nisam ga videla,a mislim da je veoma prakticno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se dvoumimo izmedju dva modela Cam kolica...Pretty Cros-a i Portofin-a. Da li neko ima iskustva sa ovim kolicima.

Razlika je sto kod Pretty Crosa sediste moze da se okrece a kod Portofina se nista ne okrece, kod prvih moze AS da se stavi, kod drugih ne, razlika je i u ceni za nekih 10.000. E sad me interesuje koliko je bitna ta funkcija okretanja i gledanja bebe u majku? Kakva su vasa iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolica su Giordani, kupljena u Italiji. Angazovacu sestru iz Firence da potrazi tockove, samo me je interesovalo da li ih ima ovako u prodaji, bilo koji tockovi, da znam koliko ce biti lako/tesko da se pronadju.

Hvala! :rolleyes:

Mi smo letos menjali točak na Maclaren kolicima u servisu u Bg, tako da možda i Vi uspete.To je čini mi se Chicco servis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo letos menjali točak na Maclaren kolicima u servisu u Bg, tako da možda i Vi uspete.To je čini mi se Chicco servis

Jao, hvala puno! Ima nade... da zamenimo tockove i to u Bg-u.

A gde se nalazi taj Chicco servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, hvala puno! Ima nade... da zamenimo tockove i to u Bg-u.

A gde se nalazi taj Chicco servis?

Muž je nosio,tako da ću ga ispitati kad dođe kući.A trebalo bi da imam negde br telefona i adresu na nekom "sigurnom mestu" u kući. To je neki servis koji je naveden u garantnim listovima iz Enci-Mencija. Kopam po kući pa javljam! Inače točak i zamenu smo platili 600 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno znam na sta mislis,neznam jesi li vidjala OVO Kad je meni trebalo nisam ga videla,a mislim da je veoma prakticno

eeee ovo sam videla u Italiji letos na moru i odusevila sam se.

Da li se to moze zakaciti na svaki model kolica ili samo pase na odredjen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.