Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Ova moderna kolica, sto rece Filipa, vasionska, ni meni se ne svidjaju. Tacnije, svidjala bi mi se da zivim na Dedinju i da guram kolica samo po lepim i uredjenim trotoarima. Posto ne zivim tamo, mislim da su neprakticna i neizdrzljiva jer rupe i prepreke koje se nalaze na putu ne bi mogla ova kolica da savladaju. Da ne pricam o maloj korpi dole ispod kolica, u koju nista ne moze da stane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta kazete za novi model Chicco TRIO I-MOVE kolica?

chiccoroze.jpg

chiccov.jpg

Moram priznati da bas podsecaju na Stokke a i cena im je ista oko 1000 eura.

1000 evra je svo troje zajedno ili samo kolica?POsto su Strokke samo kolica 800 evra, ovo je onda definitivno povoljnije. Simpa su ali nisu mi nesto specijalno, sta znam. Za te pare ima mnogo boljih i bolje ocenivanih kolica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ima neko ko prodaje Buggy board neka mi se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prodaju polovna kolica:

Peg Perego Venezia decja kolica sa tri polozaja naslona, rucka se prebacuje na obe strane, sva 4 tocka se po potrebi mogu obrtati za 360 stepeni ili fiksirati (prebacivanje rucke na drugu stranu ne utice na upravljanje kolicima), pojedinacne kocnice na tockovima, daska za casu, navlaka za kisu. Na kolicima se nalaze i dve platforme za starije dete (da stoji dok gurate bebu). Sva oprema se pere u ves masini na 30 stepeni. Kolica se vrlo lako sklapaju sa jednom rukom, i samostalno stoje - nije im potreban oslonac! Posto je rucka iz jednog dela, vrlo lako se guraju samo sa jednom rukom! cena - 6500din

Graco Mirage, decja kolica sa tri polozaja naslona, zimska navlaka, suncobran, daska za casu/jelo. Vrlo laka, lako se sklapaju, drska iz jednog dela - vrlo lako guranje jednom rukom. cena - 3500din

SVE JE PRODATO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vele, da nemam kolica - sigurno bih jedna od ova dva pazarila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko ima chipolino optima trotockasa. Dobra kolica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama kolica sluze za odlaganje bebinog vesa za peglanje... super su nam - kad nam dolaze gosti samo odguramo kolica u drugu sobu ili spajz i gotovo :P

Kolica smo koristili samo nekoliko puta kad je bebac bio jako mali. Posle nisam imala ni prilike, jer sama ne mogu da snesem kolica sa drugog sprata pa bebana nosim u kenguru ili u rukama, a planiram da kupim maramu. A u stanu ne koristimo kolica jer smo dobili savrsenu lezaljku.

Sve u svemu ova kolica za novorodjence su nam visak, ali nadam se da cemo kolica za leto vec koristiti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se svidjaju Stokke kolica i mnogo mi je zao sto ih nisma uzela, mada bi me malo sramota bilo od sveki da trazim toliko skupa kolica, jer je ona rekla biraj koja god zelis... tad mi nisu dolazila u obzir sad mi se mnogo svidjaju posebno jer sam visoka i cim sa u nekim stiklama nasa Pege Perego su mi niska i kad rucke izvucem...drugo dete Stokke ili kako vi kazete svemirska :):)

Mnogo su lepa, ali su preskupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA LI NEKO ISKUSTVA SA BERTONI OMEGA 3 COOL ILI TROKOLICOM DJ?

VIDIM DA SU URADJENA KAO QUINNY ZAPP ALI SAMO MNOGO JEFTINIJA,DA LI SU I KVALITETNA,AKO NEKO ZNA PISITE MOLIM VAS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA LI NEKO ISKUSTVA SA BERTONI OMEGA 3 COOL ILI TROKOLICOM DJ?

VIDIM DA SU URADJENA KAO QUINNY ZAPP ALI SAMO MNOGO JEFTINIJA,DA LI SU I KVALITETNA,AKO NEKO ZNA PISITE MOLIM VAS!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se svidjaju Stokke kolica i mnogo mi je zao sto ih nisma uzela, mada bi me malo sramota bilo od sveki da trazim toliko skupa kolica, jer je ona rekla biraj koja god zelis... tad mi nisu dolazila u obzir sad mi se mnogo svidjaju posebno jer sam visoka i cim sa u nekim stiklama nasa Pege Perego su mi niska i kad rucke izvucem...drugo dete Stokke ili kako vi kazete svemirska :):)

Proganjaju me stokke kolica danima...pala sam na dizajn, jer se u ostalo ne razumem...mislim da se necu smiriti dok ih ne kupim...ne znam da li ih je neko imao i da li su zaista value for money kao sto pisu zene po stranim forumima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, inteteresuje me ako neka zna i ima iskustva sa onim duplim kolicima za bebu i starije dete. Trebace mi uskoro a totalno sam izgubljena u ponudi. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alexa, nisam sigurna na koja tacno dupla kolica mislis?

Ja imam kolica koja iza naslona imaju stepere i tu stoji starije dete i super su.

Postoji jos dodatak koji se okaci iza kolica sa klupicom i tu starije dete moze da sedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa na ta verovatno i mislim :D, nego sto mi je to totalno nepoznata tema pa ne znam ni da objasnim. Cula sam i za neki stepenik koji se kaci pa dete starije sedi, ali ne znam nista ni kako izgleda ni kakko se tacno zove. Na netu sam videla neka cipollino euforija za dvoje dece ali mi se ne cine nesto specijalno, pa rekoh, ako neka mama ima iskustva sa duplim kolicima ili tim stepenikom sto se kaci moze da podeli samnom i marku i sve posto da se ponovim meni je sve to potpuna nepoznanica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa na ta verovatno i mislim :D, nego sto mi je to totalno nepoznata tema pa ne znam ni da objasnim. Cula sam i za neki stepenik koji se kaci pa dete starije sedi, ali ne znam nista ni kako izgleda ni kakko se tacno zove. Na netu sam videla neka cipollino euforija za dvoje dece ali mi se ne cine nesto specijalno, pa rekoh, ako neka mama ima iskustva sa duplim kolicima ili tim stepenikom sto se kaci moze da podeli samnom i marku i sve posto da se ponovim meni je sve to potpuna nepoznanica

Ja ta kolica nisam ni gledala kad se rodila druga beba, jednostavno sam stariju nastavila da vozim u starim kolicima, a za bebu sam kupila hug bug maramu ;) Mozda ti je i to od pomoci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je taj dodatak za stajanje koji se prikaci na kolica, mada neka kolica imaju stepere pa on inije potreban. A vidjala sam jos i klupicu za sedenje, ali sliku ne mogu nigde da nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame, inteteresuje me ako neka zna i ima iskustva sa onim duplim kolicima za bebu i starije dete. Trebace mi uskoro a totalno sam izgubljena u ponudi. Hvala

Ja imam ta kolica,meni su puno znacila u pocetku,sada skupljaju prasinu,jer je Anja vec porasla da ide sama,koristila sam ih oko 7-8 meseci,rado bih ih se otarasila

nasa su ovakva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A evo ga i sediste

klik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li to sediste ili ta stepenica odgovara svakom modelu kolica?

meni su se jaaako dopala Inglesina Avio

http://www.google.rs/imgres?q=inglesina+av...5IwC&zoom=1

Odgovara na svaka koja imaju horizontalnu sipku izmedju zadnjih tockova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko ima mothercare kolica. Da li su dobra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li to sediste ili ta stepenica odgovara svakom modelu kolica?

Odgovara na svaka koja imaju horizontalnu sipku izmedju zadnjih tockova

cek ja ne kontam bas najbolje ... da li ta sjedista i taj steper odgovaraju kolicima sa tri tockica - konkretno ovima:

chicco_s3trio.jpg

i da li ima da se naruči preko interneta pošto sumnjam da ovde u BL išta od toga možeš da naručiš!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz, to sediste se kaci za sipku izmedju zadnjih tockova. Tako da bi trebalo da odgovara.

Za narucivanje ne znam nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz, to sediste se kaci za sipku izmedju zadnjih tockova. Tako da bi trebalo da odgovara.

Za narucivanje ne znam nista...

Malo sam se zbunila pošto sam pročiala horizontalnu šipku a ovaj ima vodoravnu šipku između i dvije horizontalne koje se protežu kod točkića

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.