Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Prvi put vidim ovako nesto...

I ja! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, tako sam i mislila...Za sada mi se cini da su najpribliznija tome sto meni treba ova HAUCK Duo Sand. Poslacu muza da ih lepo premeri u radnji

Thanks:))

:):):):):):):):):):)

Moram da dodam - juče ja u kolicima vozim Stefija koji ima min. 13. kg i lubenicu u korpi od 12kg! Ni mrdnula nisu...

E, baš ih preporučujem.

Nisu skupa, neverovatno su izdržljiva i super se sklapaju za gepek od kola ko bog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Продавница АЛФ има у својој понуди велики избор колица, по мојој процени најмање 60-ак.

Ово смо купили ја и моја жена.

http://www.pegolini.com/modeli/p4.html

Да ли неко зна ко производи Пеголини колица. Која држава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zanima ima li neko iskustva za Jungle kolicima? To je navodno domaca proizvodnja, na oko su lepa a i nisu skupa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Продавница АЛФ има у својој понуди велики избор колица, по мојој процени најмање 60-ак.

Ово смо купили ја и моја жена.

http://www.pegolini.com/modeli/p4.html

Slazem se,danas smo bili u Alfu u Indjiji,imaju sve,raspametila sam se koliki im je izbor kolica i svega za bebe.Prodavacice ljubazne,skoro sat vremena nam je pokazivala i objasnjavala.

I mi smo gledali ovaj model,mislim da je i boja ista,ali su mi malo klimava sva pegolini kolica,ali sve ostalo kod njih mi se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kupismo :

http://www.gracobaby.eu/en_EU/product/6T98/

pa cemo da vidimo kako ce da nas sluze, za bebicu je sve sad spremno :)

E sad nakon 4 meseca koriscenja da pohvalim kolica da su fantasticna, svakom bi preporucila, izuzetno su udobna za bebu, a posto su veci tockovi odlicna su za ove nase grozne trotoare jer se manje tresu, jako lako se voze, bukvalno mozes trcati sa njima, jesu malo teza ali ne nosim ih, lako se sklapaju i trpaju u gepek. Bas su cvrsta, mozes more stvari natrpati u korpu bez problema. Cena im je bila oko 25.000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su danas stigla kolica.Kupili smo ih na limundu kao polovna,a imali smo srece da nisu upste koriscena.Udobna su,rucka im se moze pomerati na obe strane,i fiksira se na tri polozaja za guranje,kolica imaju tri polozaja-lezeci,polulezeci i sedeci...Ja sam se prosto zaljubila u njih.Videcu kako ce me sluziti pa cu se nadovezati na prolece :Doriginalslika-5356647.jpgoriginalslika-5356649.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo kupili u aksi hauck i super su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana 84 da li se rotiraju ovi točkovi (rotirajući točkovi su jako važni)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Chicco trio tour,od prvog deteta,i kao nova su..pogotovo ova dva dela (za kolica i jaje).

product298.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Chicco trio tour,od prvog deteta,i kao nova su..pogotovo ova dva dela (za kolica i jaje).

product298.jpg

A kako je za sklapanje? Kolica za gepek, jel mučenje ili je "izi" varijanta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sklapaju se na napred,nisu kao kisobran,siroka budu kao kofer da imas :lol:

U neki manji gepek ne bi mogla da stanu. To je model kao onaj sa 3 tocka,ali sam u zadnji cas se predomislila i kupila ova.. (u chicco radnji su mi rekli da ima samo 6 ovakvih u Srbiji)

chiccotriotour4h1enl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad nakon 4 meseca koriscenja da pohvalim kolica da su fantasticna, svakom bi preporucila, izuzetno su udobna za bebu, a posto su veci tockovi odlicna su za ove nase grozne trotoare jer se manje tresu, jako lako se voze, bukvalno mozes trcati sa njima, jesu malo teza ali ne nosim ih, lako se sklapaju i trpaju u gepek. Bas su cvrsta, mozes more stvari natrpati u korpu bez problema. Cena im je bila oko 25.000.
Jacka, prelepa su... Gde ste ih kupili? Moja su fuuuuuj. Dobilismo ih a uopste nisu udobna ni jaka... <_<

Ne koristimo ih vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna nesto o Quinny kolicima? Da li su prakticna i da li se lepo sklapaju? Nudili su mi da kupim polovna...

69k1p2.png

11N1p2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna nesto o Quinny kolicima? Da li su prakticna i da li se lepo sklapaju? Nudili su mi da kupim polovna...

69k1p2.png

11N1p2.png

Ja bih po slici rekla da su ok za sklapanje, ali bolje da se javi neko ko ih ima.

Cico, tikere možeš da pogledaš ovde, stavljaju se u potpis, da ne bi ovako ulazili u postove :)Tikeri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi danas uzimamo nova kolica...

Ti bi već mogla kišobran kolica....glupo je sada davati pare za nova, ide zima...a na proljeće će ona moći komotno u kišobran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna nesto o Quinny kolicima? Da li su prakticna i da li se lepo sklapaju? Nudili su mi da kupim polovna...

69k1p2.png

11N1p2.png

Fenomenala su. Mi ih imamo. Lagana, lepa i bas prakticna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti bi već mogla kišobran kolica....glupo je sada davati pare za nova, ide zima...a na proljeće će ona moći komotno u kišobran.

Pa mi smo za ovako nesto

t7q-333.jpg

Sta vi mislite o hauck kolicima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se odlucila za Cam Combi Family kolica i kupicu iz u Madjarskoj posto i onako idem nekim poslom tamo,pa sam malo prosvrljala po internetu i videla da su konkretno ta kolica 100eura jeftinija u Budimpesti nego u Beogradu, jos povrat PDV-a...Bog da me vidi :P

E, sada, da li neko ko je kupovao ta kolica sa sva tri dela (nosiljka, jaje i kolica) moze da mi kaze kolika je ta kutija u kojoj je to sve zapakovano i da li moze da stane u gepek veceg auta?

Citala sam na forumima da su mame generalno zadovoljne tim kolicima, pa ako moze neko da napise da li da menjam izbor ili da ostanem pri istom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta kazete za novi model Chicco TRIO I-MOVE kolica?

chiccoroze.jpg

chiccov.jpg

Moram priznati da bas podsecaju na Stokke a i cena im je ista oko 1000 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se odlucila za Cam Combi Family kolica i kupicu iz u Madjarskoj posto i onako idem nekim poslom tamo,pa sam malo prosvrljala po internetu i videla da su konkretno ta kolica 100eura jeftinija u Budimpesti nego u Beogradu, jos povrat PDV-a...Bog da me vidi :P

E, sada, da li neko ko je kupovao ta kolica sa sva tri dela (nosiljka, jaje i kolica) moze da mi kaze kolika je ta kutija u kojoj je to sve zapakovano i da li moze da stane u gepek veceg auta?

Citala sam na forumima da su mame generalno zadovoljne tim kolicima, pa ako moze neko da napise da li da menjam izbor ili da ostanem pri istom :rolleyes:

Nema iskustva, ali mislim da su praktična...obična(što je svakako i najbitnije)...a i djeluju čvrsta.

Sta kazete za novi model Chicco TRIO I-MOVE kolica?

Moram priznati da bas podsecaju na Stokke a i cena im je ista oko 1000 eura.

Meni se ova vasionska kolica nikako ne sviđaju...moje mišljenje je da se sa njima dokazuje prestiž i da ničemu drugo ne služe.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta kazete za novi model Chicco TRIO I-MOVE kolica?

Moram priznati da bas podsecaju na Stokke a i cena im je ista oko 1000 eura.

Baš su ružna.... što Filipa kaže "vasionska" kolica.... A o ceni neću ni da komentarišem :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.