Kolica za bebu

odgovora

Objavljeno

Boze nisam ni znala da postoje svi ovi dodaci za kolica, cccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cemo decu u dvoje kolica.. ali i meni se svidja taj dodatak sto se prikaci da dete stoji nazad vidjala sam da to voze po gradu ali nigde nisam videla da kupim.. super je fora, ako neko zna gde ima neka javi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi cemo decu u dvoje kolica.. ali i meni se svidja taj dodatak sto se prikaci da dete stoji nazad vidjala sam da to voze po gradu ali nigde nisam videla da kupim.. super je fora, ako neko zna gde ima neka javi!!!

Nasa kolica imaju stepere dole ispod naslona (nadam se da je neko shvatio gde :rolleyes: ) i to bas sluzi da starije dete stane tu i voza se, samo je nezgodno sto se to tek moze koristiti kad je naslon od kolica namesten u sedeci polozaj.

A ovaj dodatak sa jos jednim tockicima je ok, samo sto se mora navici osoba koja gura kolica jer malo smeta pri normalnom hodanju, ali brzo se covek na sve navikne! ;)

dodatak za starije dete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuuuuu Millar, nije mi nikada palo na pamet sta raditi u takvoj situaciji u kakvoj ces ti biti... A ja dramila oko kolica,mislila sam da sam u problemu! Dodje mi sada da se pokrijem usima!!!

Sta ti tek da kazes??? Moje "muke" su bile smesne spram tvojih.

Nadam se da ces naci vec neko resenje,obavezno javi koje! SRECNO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa bebica jos nije stigla ali smo mi kupili kolica - Hauck -

Gledali smo da cena bude ok a naravno i da izgledaju ok

8z9-SD5304.jpg

Ja planiram da uzmem Hauck Apolo slika kolica i bas me zanima kako su ti se pokazala? Nekako se pitam i da li su glomazna za prtljaznik i uopste za baratanje u zgradi ?

Ljubičica :) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me kako ste odabrali marku i vrstu kolica za vasu bebu?

Molim vas pisite vasa iskustva sa raznim modelima.

Hvala unapred

Mi smo uzeli Graco Symbio, i prezadovoljni smo. Turbo Limac.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aksa ima super izbor - za one sa plitkim džepom - fantastične Aksa

Postoje i druge velike radnje, ima jedna na autoputu Bgd - Niš iz pravca Beograda se ide, i baš je iz sam a.put na Medaku - imaju neverovatan izbor - Meklarenova idu od 45 hiljada do 100 hiljada! Ko voli nek izvoli :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako bi neka mama blizanaca mogla da mi predlozi koja kolica da kupim? Meni su se dopala chippolino sa jednim tockom, ali ne znam kakva su u praksi.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je najvažnije da pitaš do koliko kilograma mogu da ponesu kolica za bebu, ili bebe - pa tako da nađeš odgovarajuće koje će duže da ti traju.

Sad nude i one sa torbama i korpama ispod pa možeš super da ih iskoristiš.

Mi imamo HAUCK-ova (vini pu) i baš su nam izdržljiva.

Kad smo kupili - rekli su nam da su nosivosti do 13 kila, a nama Stefi to već ima, ja kupim vodu, klopu i namirnice - sve strpam u njih, imaju preko 15 i idu ko zmaj... :rolleyes:

Nije važno samo kako izgledaju već i kako se sklapaju i koliko brzo možeš da sklopiš/rasklopiš (znači ti za kola), i da li možeš pored bebe da ih iskoristiš za stvari koje ne moraš posebno da pakuješ...

Sad ima svakavog izbora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je najvažnije da pitaš do koliko kilograma mogu da ponesu kolica za bebu, ili bebe - pa tako da nađeš odgovarajuće koje će duže da ti traju.

Sad nude i one sa torbama i korpama ispod pa možeš super da ih iskoristiš.

Mi imamo HAUCK-ova (vini pu) i baš su nam izdržljiva.

Kad smo kupili - rekli su nam da su nosivosti do 13 kila, a nama Stefi to već ima, ja kupim vodu, klopu i namirnice - sve strpam u njih, imaju preko 15 i idu ko zmaj... :rolleyes:

Nije važno samo kako izgledaju već i kako se sklapaju i koliko brzo možeš da sklopiš/rasklopiš (znači ti za kola), i da li možeš pored bebe da ih iskoristiš za stvari koje ne moraš posebno da pakuješ...

Sad ima svakavog izbora...

Da, da kapiram problem je sto ja ne izlazim iz kuce, moram da lezim, tako da ne mogu da obilazim prodavnice pa sam htela konkretan predlog koja su relativno laka po kg i za sklapanje, da su 0 meseci +, a a da nisu nesto sad bezobrazno skupa. Pogledacu sad na netu ta HAUCK, thanks:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li si gledala per perego, ima na njihovom sajtu lepih kolica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li si gledala per perego, ima na njihovom sajtu lepih kolica ;)

Jesamali ta Aria twin koja svi hvale su od 6 meseci tek. A ona druga su ona kao vozic to mi je bzveze. To su jedina koja imaju. Nema neki izbor za blizance...Ova chippolino su lepa ali su izgleda bas teska, kabasta...imam jos vremena za predloge:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bertoni imaju ova slatka su ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam odusevljena sa peg perego kolicima hvala zenama ovde one su me nagovorile da ih uzemem posebno Filipa i Secer :wub: predobra su zaista ne planiramo cak ni kisobran uzimati super su zaista i Tara ih za sad voli...:) mnogo su prakticna u trgovine kad idemo na brzinu jaje stavim na kolica ovako se za sad vozimo u korpi koju cemo za koji dan prerasti :) evo imaju i za blizance ako ste u mogucnosti topla preporuka...

http://www.nakupovanje.net/Peg-Perego-vozi...e-trojcke-c3761

Oni su dobri, ali su skuplji...

Mi smo baš pregledali dosta "marki" kolica. Perego se teže sklapaju u odnosu na HAUCK, ali im je konstrukcija jača od HAUCKA. Mi smo pre godinu i po platili kolica, torbu i sedište za bebu do 6 meseci 19000dinara, i prezadovoljni smo... Koristimo ih od kad se rodio bebac i sad ih furamo non stop... kao nova su! Kolica nam očas posla stanu u gepek auta a nisu mala...

http://shop.aksa.rs/index.php?mod=catalog&...product_id=4930

ili ova

http://shop.aksa.rs/index.php?mod=catalog&...product_id=4931

Cico, pošto nemaš vremena - pregledaj aksinu prodavnicu online, pa ćeš tamo videti u specifikacijama šta ti najviše odgovara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bertoni imaju ova slatka su ;)

Stvarno su slatka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oni su dobri, ali su skuplji...

Mi smo baš pregledali dosta "marki" kolica. Perego se teže sklapaju u odnosu na HAUCK, ali im je konstrukcija jača od HAUCKA. Mi smo pre godinu i po platili kolica, torbu i sedište za bebu do 6 meseci 19000dinara, i prezadovoljni smo... Koristimo ih od kad se rodio bebac i sad ih furamo non stop... kao nova su! Kolica nam očas posla stanu u gepek auta a nisu mala...

http://shop.aksa.rs/index.php?mod=catalog&...product_id=4930

ili ova

http://shop.aksa.rs/index.php?mod=catalog&...product_id=4931

Cico, pošto nemaš vremena - pregledaj aksinu prodavnicu online, pa ćeš tamo videti u specifikacijama šta ti najviše odgovara :)

Hocu hvala puno:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovanna pokusaj da porucis kolica preko interneta kad vec ne mozes da setas. Mozes naci za blizance dobrih kolica. Ja sam imala problem jer su meni trebala triple kolica, sa dva sedista za 0 -lti polozaj i jedno za vece dete - nisam ih nasla.

Narucila sam iz Amerike kostur na koji idu dva sedista za bebe koja se koriste i za auto.

Pokusacu da ti okacim fotku da vidis kako to izgleda.

Mislim da je ovo jedna od najeftinijih varijanti, a vrlo je prakticna i stvarno odlicnaAAAACxDiVW8AAAAAAGFP0w.jpg.

Millar hvala, to su ona gde su deca jedan iza drugog kao vozic? Ja zelim obicna, jedan do drugog. U svakom slucaju gledam na netu stalno sve.Nisu mi jasna ova Peg Perego Aria Twin deluju super, lagano, stabilno, ima ih ovde, ali ima polusedeci i polulezeci polozaj, sta to znaci, jel moze beba od pocetka u takvim kolicima?Glupa pitanja...ali ne znam a ne pise :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KLIK

Jovana vidi ima snimak sta sve kolica mogu ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E u tome i je fora, nema vise kolica sa nultim polozajem, mora car seat da se koristi. Ja sam muku namucila trazeci kolica koja imaju i nulti polozaj da ne moram kupovati ta ssjedista za aute koja se nakace jer sam imala vec neka stara koja su mi dali.

Ja sam zato na kraju kupila ovaj kostur koji prihvata veliki broj tih car seat-ova :)

Imam i ja kolica slicna tim per perego sto su na snimku, ali cu ih koristiti kad deca budu mogla da sede. Inace , vodi racuna da kolica ne budu previse siroka, tj. da mozes da prodjes kroz vrata sa njima. Znam da su se neke zene zalile i na te stvari.

Pa da, tako sam i mislila...Za sada mi se cini da su najpribliznija tome sto meni treba ova HAUCK Duo Sand. Poslacu muza da ih lepo premeri u radnji

Thanks:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovanna pokusaj da porucis kolica preko interneta kad vec ne mozes da setas. Mozes naci za blizance dobrih kolica. Ja sam imala problem jer su meni trebala triple kolica, sa dva sedista za 0 -lti polozaj i jedno za vece dete - nisam ih nasla.

Narucila sam iz Amerike kostur na koji idu dva sedista za bebe koja se koriste i za auto.

Pokusacu da ti okacim fotku da vidis kako to izgleda.

Mislim da je ovo jedna od najeftinijih varijanti, a vrlo je prakticna i stvarno odlicnaAAAACxDiVW8AAAAAAGFP0w.jpg.

Prvi put vidim ovako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.